Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hello mindenki!

Tegnapi nap folyamán azt vettem észre hogy a kilométer óra és a spirál csatlakozásánál
,a hollandernél,kijött 1 kis olaj.Mitől lehet ez és honnan jöhet az olaj?
Van valakinek valami tapasztalata ezzel kapcsolatban?
A zöld kártyát arra a bizonyos vizumra értik amire hivatalosan ezek a motorok europába jöttek.(de a teszt kedvéért azért be szerztem volna egy zöld-fehér-kék összeállítást) Olvastam Én is a cikket, de őszintén szólva nem is vártam többet! Akinek ilyen motorja az már az idők folyamán a netröl sok infot össze csipegetet már erről a gépről. De azért jó hogy, előszedik az ilyen régi vasakat is.
Jó dolog tényleg ezek a "régi" motorok tesztjei de a cikk sztem elég hoki lett mondjuk avatatlan embernek talán még mondd vmit de tök alap dolgok vannak leirva, ráadásul zöld kártya a címe a cikknek aztán kéket tesztelnek
Kösz ciri a tippet jó kis cikk és újság!
Pont ezért megvettem szombaton az újságot. Tetszik, hogy régebbi motorokról is írnak, nem csak a zsír új 3-4 millásakról, ami szép és jó, de elérhetetlen a legtöbb ember számára itt Mo-n.
ha vlkit érdekel 3 pénzért közép 3,széle 4mm-s 160/60 bridgeston
Gergonek mennyiert adod ezt oda? motorod eladtad mar?
Sziasztok!

Van egy eladó hátsó sárvédőm(KARBON)!Ha valakit érdekel írjon!

Üdv.
Akkor beszéljünk róla! irj mailcímet vagy mailt a langaspartomi@gmail.com-ra és küldök képeket meg sok-sok szöveget.
Neked irtam!
Ezt most kinek mondod?
Beszélhetnénk !
Enyém is eladó, bár nem hirdetem, olcsóbb mint Josse gépe!
szentségtörééés:) a legszebb motort eladni....hm....:/ :D
Nekem van egy zxr 400-am eladó. Ha gondolod a nevemre kattintva megnézheted az eladó holmijaim között. Nagyon jó állapotban van.
Sziasztok Keresnék megvételre egy hibátlan állapotú zxr 400-at akinek van szóljon megegyezünk ! trobi89@freemail.hu
hello
neked is majosházát tudnám ajánlani. olyat csinálnak neked amilyet akarsz

http://www.auto-tuning.hu/inde...
Lánckerék felől is?
eladóvá vált a masina, ha minden jól megy egy VTR 1000 újul be helyette, remélem a papírok nem lesznek akadályok, szóval ha van valakinek ismerőse aki mocit akar venni, és szemezget ilyesmivel, akkor az enyém eladó irányár 420 papir, uj hátso fékbetét, mostmár az elektronika is teljesen királyságos, sose volt még ilyen jó, karbantartott darab, idén még csak 300 km-t futott. segítsetek új mocit szerezni
Hello mindenki!
Üléspúpot szeretnék tenni a mocimra,de tudtommal,és 1 bontós is alátámaszotta,hogy ehhez a tipushoz nem gyártottak(94' zxr400).
Valaki tud esetleg olyan tipust ami passzolna hozzá?
nememlekszem mar pontosan,de esztergalni kellett vmit az agybol
és le is tudnád írni, hogy pontosan mit kellett azon alakítani?
kawa alatt 5.5os felnin dunlop kr108, suzuki alatt 4,5os felnin a kr108,igy lehet latni a kulonbsegetKatt ide a kepert
Semmi nem megy bele direktbe.nekem 636 felni van bent hatul,de dolgozni kellett rajta.5.5colos