Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hááát igazából azt se tudom már hogy mi a baja.. mikor megvettem rossz volt a töltés, megtekercseltettem, akkor feltünt h vastagabb szálú drótból van csinálva a tekercselés, de ugy voltam vele h ö tudja biztos csak félrenézem... aztán kicseréltem a fesz. szabályzót és jó lett a töltés, még egyszercsak gondolt egyet és megint nem volt töltés, fesz szab csere és megint lett... és ez igy ment. fél évente cseréltem kb. aztán cseréltem kábeleket mindenhol, nehogy kontakt hibája legyen stb, sarukat is mindent. de akárhányszor a fesz szabályzót kicseréltem a töltés megjavult.. most rámértem a 3 drótra a generátortól ami jön ki, de majdnemhogy 0 jön fel. és mostmár ez sem tetszik. el nem tudom képzelni h milyen árulás történt itt menet közben.. de mostmár inkább ráköltök uj tekercselés, uj drotok, uj fesz szab és legyen jó egy életre... csak nem tudom h most tényleg vastagabb drótból csinálták e a mostani tekercseket, és vékonyabból tetessek rá, vagy ennek nem lehet semmi köze a problémához és szarjam le csak cseréltessem ki... lövésem sincs
szia, nekem meg azt hiszem van egy generator alloreszem trapezlampashoz, ha azt keresel...
Ja és a világítást is külön lehetett kapcsolni
Köszönöm szépen a választ
A 240-es óra az stimmel! Tegnap voltam pont megnézni egyet és 240-es órája volt! Tudom nem sokba telik kicserélni de nem mondta a gazdája hogy cserélve lett volna meg ugye kockalámpás volt és így már érthető...
Meg az izzó is azt hiszem más a kerek lámpásnál, mintha valaki mondta volna, hogy műszakin kötekedtek vele valahol.. meg nem találtak E betűt, de szerintem a normális helyeken nem csinálnak ilyenből problémát, észre sem veszik.
A kockalámpás európai modell, még a dupla kerek az japán belpiacos tudomásom szerint. Különbségek amiről tudok: Az előbbinél, külön tudod kapcsolni a világitást mig az utóbbinál egyből rákapcsolja ha gyújtást adsz (ha jól tudom), illetve 240es az óra, a belpiacoson meg 180 as azt hiszem.
Egy kis illusztráció a lámpás kérdésemhez. Ezeknél tényleg csak a lámpa alakja különbözik?
Próbáltam itt megnézni de sajnos nem tudtam meg semmit.
Közben a H-s és L-es modellnek utána nézve rájöttem hogy a 91-es kategóriáig H-s aztán L-es modellek vannak! De ha butaságot mondtam javítsatok ki.
Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék hogy ezeknél a Kawáknál mi a különbség az L-es és a H-s típus között?
A fejidom burája alatt van kockalámpás és van kerek lámpás típus is! Ezek között csak külsőre van különbség vagy más is van?
Eladó Kawasaki zxr 400r nagyon szép várom a hívást Tel: 06205920530 e-mail: k.miklos@citromail.hu 399.000ft ért adom friss vizsgával minden kivan cserélve olaj csere,lánc szett, sport kipufogó, csere érdekel egy robogóra 110.000ft ig beszámolok megtekinthető Diósd, balatoni út 8.
Eladó Kawasaki zxr 400r nagyon szép várom a hívást Tel: 06205920530 e-mail: k.miklos@citromail.hu 399.000ft ért adom friss vizsgával minden kivan cserélve olaj csere,lánc szett, sport kipufogó, csere érdekel egy robogóra 110.000ft ig beszámolok megtekinthető Diósd, balatoni út 8.
Eladó Kawasaki zxr 400r nagyon szép várom a hívást Tel: 06205920530 e-mail: k.miklos@citromail.hu 399.000ft ért adom friss vizsgával minden kivan cserélve olaj csere,lánc szett, sport kipufogó, csere érdekel egy robogóra 110.000ft ig beszámolok megtekinthető Diósd, balatoni út 8.
Sziasztok!
Valaki megy április 30-án Kunmadarasra, a gyorsulási versenyre, esetleg indul is valaki? Érdemes indulni, mert év végén ÖSSZDÍJAZÁS TÉTELEI (Pénz, Kupák, Bonok, Tárgyak). Sok sikert annak, aki indul.
Halóka!

Nincs valakinek elfekvőben egy feszültség szabályzója? gondolom tekercs az nincs :))) de nem tud valaki valami jó tekercselőt Bp környékén? Mert nem annyira jön rajta ki áram mostmár, és folyamatosan kiverte eddig a fesz.szabályzót. Mikor anno megtekercseltettem vastagabb szálú rézből csinálták.. és mostmár nem tudom hogy mit csináljak vele, végképp semmi nem jó a töltéssel.. ötlet esetleg? tekercseltessem meg vékonyabb szálú drótból? vagy WTF? tanácstalan vagyok
Szia!

Tudok segiteni adatlapomon elérsz!
A hömérö jeladója a karbi alatt van, és ami a hütöbe van gomba az müködteti a ventit.legalábbis nekem.
Sziasztok!
Kawasaki ZXR400 vízhütő termosztát házában lévő hőfok jeladót keresek. Lehet, hogy elég lenne a hütőn lévőről mégegy jelet venni a ventill működéséhez?
vagy nem tőled kaptam a sárvédőt? arra írtam hogy ideért felraktam csilivili.. mostmár nem vagyok képbe akárki volt aki küldte köszi :)
Szia! Újban tudok segiteni! Adatlapomon elérsz!
Hello
Valakinek esetleg nem lenne eladó balos tükör '94 kawa-ra?
CSaóó! Küldöm a képeket...
Köszi, megpróbálom.
hmm... én nem akarom elhinni h van olyan h egy izzót beleraknak vmibe és nem lehet cserélni. itt egy link, ez a srác ránézésre nagyon hasonló izzókkal árul cuccokat. lehet meg kéne kérdezned, hátha. egy próbát megér
http://www.streetfighter-fejid...
Pupák megjött a cumó ;-) nagyon baba.. köszi szépen
Van másik kép is , itt nagyon passzentos az illesztés.