Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

fuu basszus mekkora lenne már! :) Yautja! ezt meg kell csinálni!
Volt Supersport 400 kategória 400 4T meg 250 2T-k mentek de elfogytak az emberek aztán meg is lett szüntetve.
szerintem csináljunk egy zxr 400 versenyt! valamelyik ringen. de ehhez el kéne kezdeni szervezni a dolgokat már tavasszal, és kb. nyáron már lehetne nyomni valamelyik pályán. nem sok zxr 400 van az országban, úgyhogy nehéz lenne összehozni az emböröket, de ha idejében elkezdjük a szervezést, akkor még lehet belőle valami. vagy nem is kéne kifejezetten zxr, hanem a lényeg a 400 lenne. én erre gondoltam.
Emberek! Kellene valami zxr-es talit rendezni! Igaz későn! sztem fasza lenne :)) már ideje lenne egy ilyet csinálni!
nem feszült egyáltalán. elöregedett az anyag. meg sokat járok igen szar minőségű aszfalton. nagyon durván döcögős utakon. az is adott neki rendesen.
Az pech!Mondjuk az én motoromon kb 5 percet volt fent.De nem feszült a dob mikor felraktad?
ááá, minek az. amúgy pénteken jöttem haza a hringről (200km) és az út egyharmadánál furcsa kopogó hangra lettem figyelmes, ami hátulról jött. döccenőknél észleltem csak. megálltam, de semmit nem vettem észre. hazáig kísért a hang, aztán mikor beálltam a géppel a garázsba, akkor látom, hogy leszakadt a kipufogó tartó pánt . azigen mondom, én meg így jöttem hazáig? a három csavar fogta a dobot (amit tőled vettem) kb. 130km-en keresztül. amúgy nem hibáztatlak ezért meg semmi ilyesmi, csak megemlítettem, hogy mi lett a sorsa a tőled vett dobnak. majd lehet megcsinálom, most visszatettem a foltozott sérült sportdobot.
Szerintem nektek elkelne egy jó kis (pár körös) sportrugószett(hyperpro).

Hallóóh :) hálaistennek nem volt perec, csak elvolt öregedve az a gumi és mindig kicsuszott az index! hát csak lesz jó időő! mert akkor menni kell kakucsra! :))
mi történt? remélem nem volt perec kakucson. láttam a képeket. zsír lehetett. kár, hogy nem tudtam elmenni. de remélem lesz még jó idő idén
Van valakinek eladó, első indexhez az a gumi, ami beleakad az idomba? Sürgős lenne! :) előre is köszi
Szia! Ha elmegy az Etz engem érdekel :)
hej!

még mindig nem tud valaki embert aki venne ZXR 400-at? az enyém még mindig itt porosodik a garázsban.. legalsó ár 250ezer Ft. szerintem nem pénz érte. de én egyáltalán nem használom.. 2012ig vizsga is, uj első gumi, meg alig futott lánc lánckerék, hátsó fékbetét. nem igaz hogy nem lehet megszabadulni egy motortól. sajnálom ott tárolni a sarokban.
tömör.
helló srácok a kormány nyél tömör vagy üreges alu?
és "porszívócsövet" tud valaki? az enyém kirepedezett az egyik
Tudok segiteni! Adatlapomon elérsz
Sziasztok!

Tud valaki '96-os ZXR400-hoz tankidomot? (ami a légszűrőt takarja a tank elején, ahova bemegy a két "porszívó" cső)

Köszi előre is!
Tudok segiteni! Adatlapomon elérsz!
Nem azzal volt a baj.. hanem a karburátorban. ahog van a tűszelep fészek az azt körülvevő gumigyűrű elvolt kopvaés átengedte a benzint.. tehát hiába volt benne tűszelep:D mind1 és azért nemindult a motort mert tul sok benzint kapot nem bírta berobbantani..csak a két szélső hengermukődöt ja meg ömlött a karbibólis a benzin de most már jó csak úszóóó kel...............
Hello!

Önindítóval mi a helyzet?
Sziasztok!
Nincs valakinek 1 darab karbi uszója? Vagy esetleg hogy honnan tudnék beszerezni.. köszike
Felszámolom 400db-os motorkerékpár prospektus gyűjteményemet. http://www.vatera.hu/listings/...
Csá! Gyere mán msn re hurka dzsoni!