Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

pech
azért köszi:)
Adatlap.

Amugy meg. . . 30/351-0610
Persze, csak nem a Te motorodra való.
zx400 ,,89" cuccaim vannak! Van ami kompatibilis, de nem minden!
kár hogy semmilyen szinten nem tudlak elérni hogy felvegyem veled a kapcsolatot... pedig láttam hogy hírdetsz cuccokat. se msn se teló se semmi :D légyszi valahogy beszéljünk üdv
hello
nekem kerek lámpáshoz kéne fejidom és plexi. külön megválnál tőle?
laci
Van komplett idomszettem, de 89-hez.
Szia!

Esetleg fejidomod van? (96os, L model)

köszi

And
én megyek. ha esik ha fúj.
sziasztok!
tud esetleg valaki 96os 400ashoz fejidomot?
előre is köszi a segítséget
Egy képet küldj már róla légy szíves! Vagy ide vagy erre az e-mail címre.: mikethebike@freemail.hu-ra. Kösz
Pénteken valaki Lime Partyra jön?
Van egy eladó együléses pályaidomom.70/7791682
Szia!

Tudok segiteni Adatlapomon elérsz
Lakihegyi motorbontó erre keress rá google-el,emailben tudsz érdeklődni.
Sziasztok! Kawa zxr 1990 -es évjáratuhoz tudnak valaki fesszabályzót eladót? Vagy van valami bontó amit ajánlani tudtok? újonnan egy vagyon, ugyhogy az kizárva. Esetleg Más motoré jó lenne e bele. a Gyári száma SH555-12 8.3 Shindengen márkáju.
És az a 8.3 as szám az mit befolyásol tudja valaki? mert tettünk bele egy olyat ami SH684-12 9.4. de az azonnal megfőtt egy jukat lótt rajta ugyfelmelegedett. ennyi híja van a motoromnak és pénteken motoros találkozóra kéne mennem.... HELP
Speed/Street Triple vagy ST.A lényeg: nyomatékosabb legyen, és kényelmesebb.Nem mintha a zxr nem lenne jó gép sőőőőt,sok új gép nem olyan profi mint ez,de ez nem az én stílusom.Főleg 2 személlyel túrázok vele, elől nagyobb lánckerék van így kb 6200-as fordulat mellet megyek 100-al, de még egy picit sokallom.Igaz átlag 4.5-ös fogyasztást mérek.


Eladni meg igen nehéz ezeket a gépeket (bár nem is hirdetem),meg nagyon a szívemhez nőt.
Triumph mire váltasz?
Egy üléses faridomja van valakinek zxr 400-hoz? Festés nem lényeg,csak ne legyen törött!
Ha esetleg nem akarsz zööööd színűt venni akkor korrekt ajánlat esetén az enyémet is viheted.
Ja Triumph-ot, esetleg vfr-t beszámítok.
Halóó! Eladó lett a zxr-em, nagyobbra váltás miatt! http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zxr-4999162
Akik az arany középutat választanák : http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zxr_400-4295504

N
em 500 e és mégsem kell rá egy forintot sem költeni, ezt garantálom.

Csak 2 motort már nem tartanék fenn + még ott kis MZ is, igaz az nem kér semmit :)
persze, jogos! ezért is mondtam, hogy 290-ért megéri megvenni a kevésbé jót, mint 500-ért azt, amiről semmit nem tudsz.
És ugyan nem reklámozni akarok de én Josee gépe mellett tenném le a voksom http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zxr_400-4476224 igaz nem 290 de nem hiszem hogy egyhamar szétmenne alattad.
Ha viszont belegondolsz hogy megvetted 500ért és még belelocsoltál 220at és tuti biztos jó a géped akkor inkább megvenném 290ért darabokra szedném és ugy ölném bele azt a 2kilót és tudom hogy van egy jó gépem és 500nál járok nem pedig 7-800nál.más kérdés hogy aki 290ért akarja venni nyilván nincs tele mint a füstölő hogy suttyomban réköltsön még ugyanannyit.
szerintem nem véletlenül van az annyiért hirdetve. 290 ezer az roppant kevés, ha azt vesszük, hogy ezeknél a gépeknél a piaci ár alja valahol 400ezer körül mozog (alkuval persze) de ha belegondolunk, hogy nekem pl. egy főtengely+váltó+vezérműlánc csere volt 220 ezer körül (amiből 50 rongy volt a munkadíj), akkor még ha nagyobb gubanc is van a motorral, 500 ezer körül van egy olyan géped, amiről legalább tudod, hogy tényleg egyben van. én is először hülyét kaptam, mikor 4000km után a szeretett kis ninjám megmakkant, és főtengelyt kellett venni, plusz akkor még ez+az+amaz, plusz akkor olaj meg szűrő is persze...és a vége 220. és az én esetemben még azt is kizárhatjuk, hogy átb@szott a szerelő. de legalább most tudom, hogy a gépem megbízható, minden OK rajta, és lehet húzni a gázt még jó sokáig.