Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ergya, szép paripa! Ez nem pécsi?
No megvan az új paripa sikerült találni egy álomszép 9-est :) már csak a jó idő szükségeltetik
hogy Kawa találkozó szokott e lenni arról nem tudok.. de most elgondolkodtam hogy szokott lenni és nem tudok róla és nem megyek? vagy nem is szokott lenni? eddig ahol találkoztam az emberkékkel innen az a hungaroringen minden évben megrendezésre kerülő Kawasaki Est.
Sziasztok!

Eladó két új feszítő ZX400L-hez az én motorom 1991-es volt de ez már nem a kerek lámpás verzió, képek az adatlapon.
ár: 4500/db + postaköltség.
Ha valaki be akarja azonosítani hogy jó-e neki, part no:12053-1344


e-mail:alcatras7@gmail.com
Üdv.:
Balázs
Köszönöm szépen mindenkinek!
Nagyok rendesek vagytok.
Új vagyok még a témában. Ha lesz valahol Kawasaki találkozó, arról kapok értesítést? Vagy nézegessem az eseménynaptárat?
Üdv. Móni
Üdv!

Eladó ZXR 400-hoz
- Pályaidom
- Sportlégszűrő

ha valakit esetleg érdekelne.
michelin power pilot, pirelli dragon. én erre a kettőre esküszöm, minden motoromra amire én vettem a gumit, ezek közül választottam és nekem királyul beváltak mindenhol.. hideg, meleg, esős, száraz, ködös, nyirkos utakon is ;-)
Szia!

Én a pirellit nem ajánlanám, nekem az volt hátul és nagyon csúszott, és még csak nem is volt öreg gumi melegedése 0, nem voltam megelégedve vele. Elöl Michelin volt, nos azzal sem voltak jó tapasztalataim, mindenhol bizonytalan volt és csúszott pláne Hringen volt ez érezhető, de ahogy olvastam neked ez nem fontos, a lényeg, hogy tényleg mindenhol csúszott (mondjuk szerintem kicsit öreg volt, ez lehet ok). Amit személy szerint ajánlani tudok az a Dunlop , és most a Continental, tegnap hoztam haza az új motorom és olyan jól felmelegedett 40km alatt, hogy magam is meglepődtem, csak ajánlani tudom .
Egyébként én is túrázásra vettem a ZXR-t, de nekem sajnos nem vált be, kemény futómű és kényelmetlen ülés pozíció, csuklónak hosszútávon nem kényelmes (100km már kínszenvedés volt)... persze ez teljesen személy függő, remélem neked nem lesznek ilyen gondjaid.
Balesetmentes szezont és széles utat kívánok!

Üdv.:
Spider007
Szia!

Bridgestonban dunlopban jó áron tudok segiteni A többi is jó de nem annyira mint ez a kettö! Adatlapomon elérsz ha kell ár!
www.r17.hu én náluk szoktam venni. nem tudok rosszat mondani. olcsó, nagy választék, nem túltárolt gumik. eddig nem jött tőlük 1 évnél öregebb sosem. kövezzetek meg de szerintem utcán nincsenek ekkora különbségek a nagy gyártók gumijai között. aki azt mondja h ez v az szar nehezen tudom elhinni. szerintem v elöregedett a gumija és azért csúszik vagy nem jót választott. pl aki túrázik ne vegyen sport gumit mert annak nagyobb tempó kell h felmelegedjen és hidegben meg sokkal jobban csúszik. szerintem mind1 melyik gyártó gumiját veszed csak ha túrázol akkor túra v sporttúra gumit vegyél nem is kopik olyan gyorsan.
Szia!

Inkább túrázásra használnám a motort. Bridgestone-ról hallottam, hogy nem túl jó. Én is a pirellit néztem ki. Tudsz valahol kedvezőbb áron?
Köszönöm a segítséget.
Üdv.
Móni
hello
én pirelli diablot használok most mert elgé olcsón sikerült szereznem. nem tudok rosszat mondani róla azon kívül h hidegben nagyon csúszik de melyik sport gumi nem. de szerintem bármelyik neves gyártó gumija jó. pl a contit is nagyon sokan dicsérik és elég olcsó is. kérdés mire kell, pályázol v túrázol inkább.
Sziasztok!
Most vettem egy ZXR 400-ast.
Tudtok tanácsot adni, hogy milyen márkájú gumit vegyek?
Köszi
Szevasztok
Vki megtudná mondani egy új léptetővilla árát?
Szia! láttam hirdettél gumikat! Nagyon tetszett egy a dunlop endurance keveréke! Azt irtad újba van 35 be 190/55! Érdekelne van e még! És hogy első is van e! Párba érdekelne!Mi a véleményed a gumiról? Utcai használatra szeretném!
Biztos Ő is így vette!
Nembaj majd ha kitavaszodik és elkészülök a géppel akkor majd megnézem azt a VERSENYGÉPET!
Hát a hullámos féktárcsát nem mondanám verseny féknek, a 3 dugós féknyerget meg pláne nem csodálkozom hogy tud vki összehordani ennyi baromságot plána talán még olyan is van aki ezt elhiszi komolyan elmennék hozzá és megnézném azt a full szuper verseny gépet
hullámos féktárcsára gondolhatott a gyerek, vagy 3 dugattyús fékre. mindenesetre én is kiváncsi lennék :D mert a végén tuti az a megoldás h dupla féktárcsa :D
Ennek a fele se tréfa érzed verseny alu lánckerék....verseny még a jövő hét is!Verseny fék?szívesen megkérdezném ez mit takar pontosan...GYÖKÉR!Biztos azért adja le mert deficitesre rakta magát a csóka annyi láncot megevett a gép...minden tankolásnál lánccsere bááááá
http://www.kepesmotor.hu/kawas... miért van az hogy nekem legalább 25e km-t birt ki a 75Le-s lánc
Még nem próbáltam ki, de amit küldtél az 5 vezetékes de az enyém 6. De állitólag ami nekem +os arra nincs szükség mert az a önindítóhoz megy és nem feltétlen fontos. De a vezetékeim is meg vannak pirulva egy kicsit, szóval előbb azokat teszem rendbe. Ha véletlen vezeték bajom van nem gond hogy van egy másik szabályzóm! Szóval köszi a cuccost! P..
ÁR?
Akad....
Valakinek kiegyenlítőtartálya?