Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

valami iesmi gép kell nekem majd pályára :) kéknek mi az ára ?
Amúgy ha kell, én a BITEP (KAva Big Bang) tól 50 méterre melózom...
Ill van első féktárcsám, ami még 2 -3 évet elmegy, ha kell fillérért odaadom bárkinek. Nekm hátsó kellen, mert az nagyon barázdás...
Szia!

Én jelzem
van mindkettő, elérhetőség az adatlapomon
Üdv: Andi
Szia!

Küldj egy vázszámot megnézem neked4 Adatlapomon elérsz!
Hali most hirtelen az a megoldás jutott eszembe hogy leméred a saját tárcsáid méreteit és összehasonlítod ezekkel a méretekkel ebay-ről
H- modell : http://cgi.ebay.com/ebaymotors...

L modell: http://cgi.ebay.com/ebaymotors...
Ott van a leírásban a méret ha megegyezik akár onnan is rendelheted kb 45ből kijön a két első vagy már tudod hogy jo rá az L vagy a H tárcsája
89 - H1
90 - H2
Hello balos lábtartókonzolom van váltókar nélkül, használt de nincs semmi baja.
Sziasztok!

Új vagyok itt a fórumon, de örülök, hogy ráakadtam az oldalra.

Kawasaki ZX-4 (ZXR400G, 1988-as, japán belpiacos) mocin cserélnék féktárcsákat. Ha valaki tudna abban segíteni, hogy előre mely más típusok féktárcsája mehet fel, tegye meg, mert itt gondban vagyok. Nem vagyok biztos benne, hogy az utána következő ZXR400H tárcsája felmegy rá. Ha valaki már eljátszotta előttem ezt a procedúrát, írja meg mi vált be neki. Bazi ritka ez a ZX-4, eddig ha gond volt mentem a Kawához, de a féktárcsák náluk horror árban vannak és nem akarnak segíteni a kompatibilis modellekkel.

Más. Pár hozzászólással ezelőtt valakinek gyári cikkszámok kellettek. Ha a neten nem találsz alkatrészkatalógust, próbáld meg ezt: http://kawasakiszerviz.eu/cont.... Itt a "Japán EPC link" egy hieroglifákkal teli japán oldalra dob, de ne ijedj meg, visszalépsz a kawasakiszerviz.eu oldalára és a nagy piros Kawasaki emblémát megklikkelve kapsz egy pps prezentációt, hogy a japán oldalon mit kell megklikkelni és melyik mezőbe a motorod melyik adatot kell beírni, hogy a mocid full alkatrészkatalógusát bogarászni tudd. Érdemes esetleg le is menteni oldalanként, aztán később nem lesz olyan nyűgös. Ha valakit érdekel ZXR400G, H és L-hez tudok küldeni, ez megvan. H és L-hez angol szervízkönyvem is van, ha itt a G-hez van valakinek, szívesen veszem.

Remélem féktárcsában tudtok segíteni, kösz előre is.

Üdv.
Látom te is az ország legnyugatibbjában laksz
Csak azé me Vazs megyei vagy!
Köszönöm, az L-ről már kivilágosodtam a belinkelt manulban, de a H-t nem tudtam hová tenni, de azt akkor hanyagolom is a keresésnél. Kösz, mégegyszer
89-90 H
91 L1
92 L2
.
.
.
Jááj, hülye vagyok a zixerekhez, valaki segítsen, a motorkódok, milyen évjáratól vonatkoznak, vagy mit takarnak (H, L...)? Előre is köszönöm
Előre D211GP, hátra ha öt feles van bennt akor oda is, ha csak négy feles, akkor vágott KR108 Slick (nekem is ez van jelenleg)
De tényleg inkább Briantól kérj tanácsot, még ha csak utcán használod is
Hát nekem lenne...
'db balos konzol+a lábtartó tengelye, de amin a lábad közvetlenül érintkezik az nem eladó(mert rajt a motoromon.)A vátokar is megvan de már az is javított!A konzol hibátlan!
De tudok hegesztett magasított versenylábtartót is....vasbul
Meg még sok egyebet is.
Újban tudok segiteni! Adatlapomon elérsz!
Sziasztok!Ha valaki estleg tud eladó balos lábtartó konzolt(váltókarral együtt is)94-es motorhoz, kérem jelezze!
Kész ezzel meg is ölted a topic--ot
gyerekek mivan itt? csak nem mozgás van a forumon!
hello! Van persze!
Van egy olyan menüpont hogy microfiches az az alkatrész lista ott néztem.
Csavar is van hozzá?
Köszi, a manuált én is ott néztem de azt a képet amit küldtél nem láttam.
Ja festhető akármilyen színűre!
Hali! valakinek bukó gomba esetleg? 8000Ft/ pár