Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bevált a cucc ?
Meg papiros váz is, forgalmival rendszámmal....
ZX 400 alkatrészek eladók. Blokk nincs!
dugattyú karmanytyú kpl 10500ft. Ha kell szólj hétfö délig
igen mit tartalmaz a szett?
Főfék henger javitó szettre gondolsz?
helló elsőfékhez kéne dugatyu,rugó milyen megoldásod van? +ár köszi
Eddig semmi hír nincs róla sajnos...De reménykedjünk!
halloka!

Valakit tud esetleg valami infót az idei Kawasaki Estékről ami a Hungaroringen szokott megtartva lenni?

köszipuszielőreis

Kakas
ok! És köszi előre is!
jahhh azt kihagytam h a címeddel küld a mailt... h tudjam hova is kell küldeni a cuccost....
Gyárit! Pl yuassa 13500ft adatlapomon elérsz
milyen akkut vegyek zxr400 L1-be? mit javasoltok?márka,tipus?
Szia!

Nekem van főtengely,+ csapágysor!
A többit e-mailen! legzepp@gmail.com

Üdv.
közben találtam egy használt H model blokkot (91' asszem), és érdekelne, hogy kompatibilis-e az én L modellemmel? a főtengely és a váltótengely ami főképp érdekelne. ha esetleg valaki tudja a választ, ne tartsa magában!
köszi!
üdv mindenkinek! ZXR400 94-es évjárathoz keresek főtengely+csapágysort. ha valaki tud segíteni, szóljon! köszi!
3000.- a postát én állom! Dobj egy mailt a vik.homolya@gmail.comra és elküldöm a számlaszámom ahova tudsz utalni!
És mennyiért adod? Posta lehetséges?
nekem van otthon...
Köszi de nekem jó a használt is!
Szia!

Gyári új nálam 29980ft
Sziasztok! Keresek zxr 400 feszültség szabályzót, van e valakinek és mennyi?
ZXR 400 alkatrészek!
ITT
Szeretnék már nagyobbat ahogy szerintem mindenki más. De nem mindenáron adom el áron alul. 5 évig volt nálam, sokat költöttem rá hogy tökéletes legyen, amúgy azt se bánom ha megmarad és emellé veszek valami másikat. Ennek a fenntartása már úgysincs sokba...
8000 az éves biztosítása, meg 5600 a súlyadó. Szal igazából ha megmarad legalább a gyerekem is ezen tanulhat motorozni
Mi van mindenki eladja a gépét? Josee látom te is feltetted . . .