Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vagyunk ezzel egy páran!
hát ha adig ne viszik el akor ne olyan jo motor az
ááá
hona szegyek pénzt?
még sokszor életem sincs nemhogy pénzem
nyáron már 350-et kell ráfizetned!
ahan mongyuk elsőnek 1 motor éne aminak jo a blokja adig hiába tervezgetnék
neke most az a célem hogy tanáljak 1 ugyahogy jo motort és már nyáron le akarom teni a joksit hogy mehesek!
ijenkor lehet csereberélni jobban mert nem használják szezonba fel megy az ára! mert akot mindenki használja
oké 300 at ráfizetsz és már jöhetsz is érte!
Fél nap alatt már egy százast lealkudtál!
ezt kérdeztem leglsőnek
azt monta ugye nem gondolom komolyan
pedig ez a motor ami neke van szerintem többe van mint amamenyiért ő árulja
de azért köszi!
ad a tiedet!
hát inkább sehogy!Nem azér de aki ennyire el akarja passzolni ráadásul nem is kp-ra, hát nem tudom...
De megnézni érdemes!
Na én agusztusban pontosan olyan idomokat fujtam át pirosra!Nem azért mert nem tetszet hanem átírni a forgalmit....Na ahhoz aztán nem volt kedvem! De ha gondolod lekaparhatod a festéket!Amugy a E-bay en fillérekért dobálják a szebbnél szebb gyári idomokat.
áááá
hogy cseréljem el rá?
heló én olynra festeném mint az első képet mutac!
nem tudom nekem bejön a kawának a festése meg az egész!
mongyuk nagyon tecik az apriliának is a festése!
Nézd!Találtam neked motort!
http://www.kepesmotor.hu/kawas...
neeem tényleg 50 es kell nekem.Volt már egy 2002-es MH-m gyönyörű gép volt minarelli AM6-os blokkal és spéci telokkal jó hangal...STB.
Olyan jó motorom még 1 sose lesz.Dolgozni járni tökéletes. 3l-es fogyi, 110 km/h vége! de köllött a zseton.a kawára!
De a Triumph Speed Triple-re bármikor elcserélném a ZXR-t.Szóval cseréld az AF-et egy Tiumphra, oszt mi cseréljük a ZXR-re, és mindenki Boltog!
Egyből kawa színre?
Na abból aztán tele van a net.Nics semmi bajom a zőőd szinnel, de direkt olyanra festeni.A gyári állapot visszaállítása az más, de ZXR az nem éppen hasonlít a mostani kawákra!
azt hogy érted hogy legalább 50-es lene,?
50-es papirokal?
amugy szép a motorod neked is ijen pont jo lene!
egyböl aval kezedném festés eredeti kawa szinre
ahan
csak nem tudok miböl rápotolni
Nem dehogy!Csak vicceltem!125-öst már nem veszek.legalább 50-es lenne.Amúgy nagyon szép a motorod!Ezek szerint 300 az ára?
Én olyan 570 -et kérek érte,de van hozzá egy komplett sport futomü!Rugók+gátló+2 elsö teló,Továbbá sportkipu+gyári,meg plexi+2 oldal idom,meg apróságok.
micsoda?
az rengeteg
menyiért árulod a mocit?
700 ba?
400 at réfizetsz a zxr emere és ok az üzlet!
sziasztok valakit nem e érdekel 1 aprilia af1 sport pro limited ?
a motor 92-es kiadásu
müszakis
11 kw-os
jo gumik fékek stb.
adok hozá 1 másik blokot is!
+ba ajándékba!
cserébe érdekel bármine zxr !
előre is nagyon szépen köszi!
msn:czegledi_zsolt@freemail.hu
tel:06307316232
Én? Áh, én ahhoz kevés vagyok, csak lézengek a pályán , de igyekszem majd 3 körön belül maradni
Majd ha osszefutunk megmutatod,hogygondoltad,ok?:)
Kellemes karacsonyt minden ZOLDfulunek!