Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Akkor húzz bele , tényleg, a féktávok, még eléggé hosszúak, had ússzon a segge
koszi,a gep az lep,de a pilota az sokat hibazik:) azok a korok amik videon vannak,sajnos eleg langyosak.
Lemérni sajna nem tudom mert még mociban van bontott az bontott ugyebár 15 éves sport motor ami forog mint az ökör nagy csodát nem kell várni bárki bármit mond!
Látom szépen szedi a lábát és egész jól terelgeted (youtube)
Az attól függ, hogy milyen állapotban van (menyire kopott, mekkorák a bütykök)!Mert találtam occsóbért is de ha ez jobb akkor ezt kérném szépen! Úgy tudom megvan ennek a beépítési mérete, és a tűrése, amíg használni lehet.Ha le tudnád mérni a tengelyt.... akkor az nekem nagyon jó lenne!
Vagy van vontottam 35000 a pár!
Kössz a választ, de ezt még nagyon meg kell gondolnom.
Szia!

69800ft/db gyári!
Nem is hirdetem agyon,csak tudod otthon all a motor,en meg ittvagyok messze.aztan ha valaki ilyet keres,annak elado.Enis imadom,nekem az a motor nagyon bejott,ha megmarad(nemhiszem hogy elvinnek) akkor van 1-2 dolog amit meg kitalaltam ra,es ha esetleg kitudnam hozni....mehetnek vele ittkint 400ba,,na azlenne az igazi.
Hát nehogymár elpasszold ezt a fain gépet, ha lenne zsém mondjuk már át is venném tőled
Ha valaki esetleg egy komoly magyar papirokkal rendelkezo palya zxr-t keres (zxr400rr,nem replika) forgalmival,es plusszban utcai idomokkal,az kereshet engem.de cserekkel,meg ilyen "haromszaze odaadod 10garnitura uj gumiva oszt ide is hozod?" dolgokkal ne keressen senki.nem kenyerre kell,es hulyeknek nem elado.Nem bunkosagbol irom csak okrokre meg ilyen "mennyit fogyaszt ,mennyit visz" dolgokra nincs energiam.koszonom
Hello Zsolti! És egy vezérműtengelyt mennyiért adsz?
Szia!

Gyári új konzolt tudok 17000ft és gyári új fejidom 105000ft
Üdv zxr400 94 utánihoz keresek jobb első lábtartókonzolt,fejidomot (lámpa nélkülit)
Köszi, ezt egyenlőre másképp oldom meg, és amíg nem tudom kimotorozni a "feljavított" szériát, addig nem látom értelmét.
Van eladó sportrugóm E-H .Ha már "dugattyú" nem jelenkezik!
na meg szuzit nem oda vettem... tanulni kellett de több lett belőle, sokkal több... (na jó, nem lelkizek:D) , a másik meg, hogy nem sok esélyem lenne egy szériában is, 5-6lóval erősebb kawával szemben, bár ha jól tudom a szuzi könnyebb, ezt meg oda teszem ahová akarom, és eléggé keskeny kialakítású...ívtanuló:D:D
Bárki is volt aki kitalálta a pályamotorozást, áldom a nevét
! Házhoz? Hmm.... háát, végüli s még lógok neked egy szivességgel...
csak nem pályára készülsz?
aza szutyoki lehet érdekelne.....
Házhozszállítod?
... valakinek tök felesleges akár rendszám nélküli üzemképes (idom nem kell:D) zixer? Adok érte, egy pár kopott fékbetétet, és két szikkadt zsemlét ... na jó azért ennyire nem leszek nagylelkű de tényleg érdekel egy zixer, akár adok érte egy szutyokit:P
Hello!Nekem is 120/70-es gumi van fent!Hogy miben különbözik?elöbb megszorul a kerék a sárhányóban ha nagy sárban motorozol!:-)
Közúti használatban én nemsokmindent vettem észre.Meg ha még csak most tanulsz motorozni , akkor nem is fogsz.szerintem.
Hali! Nekem van egy kawasaki zxr 400-asom! a gyári első gumi az 120/60 17 és rá lehetne-e rakni a 120/70 17-est? És miben lenne más? Tudnátok segíteni?
Szia!
kerek temat hagyjuk logni a levegoben 1-2 hetig,mert epp komplett futomuvet kerestek nalam kerekestul,de amugy van,szoval ha nem kelne el,jelzek.
A siktolos karbira csak annyit,hogy eleg draga mutatvany,sajnos meg nem talalkoztam olyannal hogy olcso lett volna. ertsd ezalatt azt,hogy 120ezertol felfele.ha ilyet keresnel,tudok benne segiteni.