Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia!
Küldj nekem egy telefonos elérhetőséget, vagy keress a 70/500 8881-en
Üdv: Andi
Üdv!
Érdeklődnék a motorblokk iránt mennyi lenne a komplett ára? illetve milyen állapotban van? minden jellegű információ érdekelne
köszi
Bocsi bocsi, tényleg nem neked ment volna :)
Sziasztok!
Eladó zxr 400-ra első és hátsó széles felni(zx6r) és hozzá való slick gumik. Ha pályázol vagy szeretnéd elkezdeni érdemes beruházni rá!
hirdetés
06-30-457-3639
Diegos!

Ezt biztos nekem akartad ?
Üdv!
Blokkja milyen állapotban van? évjárat? km? egybe a blokk mennyibe fájna? Inditható?
nekem valahogy a VIKTOR első 3betűje... na mindegy örvendtem ...
NEm baj az első mondattal más sokat segítettél ! kezdem kapizsgálni mi lesz a megoldás ezzel a "kábelhez forrasztott" nekem ez már mond valamit , egyébként a nevedből VIK nekem a Villamos Ipari Kar jutott eszembe egyből . Lehet túl vagyok. Még egyszer köszi!
nem lett soha semileny kábel beletéve a meglévőkhöz lett hozzá forrasztva... :$ de én abszolút analfabéta vagyok az ilyen elektronikai dolgokhoz ezért nem is kérdeztem..- a mester alkotot énb meg figyeltem ....
ettől féltem...még 1 kérdés nem cserélték ki a sebességmérő kábelt azt gyanítom hogy sajátott tettek be aminben már benne van a mérőezköz, valami nyoma csak van ?, hogy hol nyúltak hozzá olyan nincs hogy nincs :D?, nekem eddig a töredékéből kijött, persze nem olyan profi, de saját fejlesztés , bocs hogy ennyit kérzegetek...de már csak ez a lépés hiányzik...
csak a kábelokhoz....
Tudom, hogy az elv a stimm , de hol kell mérni . Meg kéne kérdeznem AGO-ékat? Órádhoz nem nyúltak igaz ?
AGO kötöte be.... az elv az meg stimm ...
Hi,

Olvastam, hogy ilyet használsz R6-on, esetleg tudnál valami bekötési rajzot küldeni nekem privátban vagy fényképet hogy mégis hogy a pi*ba oldották meg. Én is csináltam magamnak márt a program is megvan hozzá meg a hardware is csak egyszerűen azt nem tudom megfejteni hogy hol mérnek. Én hall IC-vel akartam, de a kilométeróra nem bontható szóval a mágneshez nem tudok férkőzni, a ZXR400-on a fordulatszámmérés, ahogy kivettem a kapcsolási rajzból digitális, bocs, ha tévedek...a kettő arányából akartam fokozatot számolni csak mint mondtam nem tudom hol kérne mérni..szóval, ha lenne kapcsolási rajzod vagy bekötési rajz vagy fényképed...azt nagyon megköszönném.

Üdv:Balázs
e-mail: alcatras7@gmail.com
Szia!
A konzol 8 ezer, a taposó 5 és a pedál is 5

Üdv: Andi
nemáááá, most neee
Nem is sok
A hengerfej 40 ezer, a műszerfal 240-et mér és 30 ezer.

Üdv: Andi
hello valami széphangu kipu érdekelne, lehető legolcsobban.400asra
Szia!
Jobboldali lábtartó konzol kompletten érdekelne .
most kajáltam, szarok, zuhanyzok, és megyünk felrakni. egyből nyomok képet facebook-ra.
felniket felraktad már ?
húúúúúú.. öö, IGEN.
szia! neked van szükséged némi birodalmi egységért, ezekre, az amúgy kitűnő alkatrészekre amik maradtak a tartalékomból? léééciiléci
húú azt sokkalom! sok dolog hiányzik már róla!
komplett hengerfej mennyi? 240-es óra van rajt vagy! Igen akkor az is érdekelne!
tegnap egy kis motorozgatásból hazafelé menet fura kerepelő hang törte meg a kellemes motorzúgást. hazaérve nem foglalkoztam a dologgal. ma viszont kerültem vele egyet a városban, és a hang nagyon durván felerősödött, menni meg alig akar. elvittem szerelőhöz, de csak megkérdezni hogy mi lehet a baja (mert lóvém az nincs most, hogy megcsináltassam). azt mondta, hogy így látatlanból talán leszakadhatott egy szelephimba, ezért nem megy egy henger. kérdésem az lenne, hogy ha tényleg ez a baja, akkor okozhatott ott a szelepeknél nagyobb kárt is?