Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hobby célra, forgalomba nem helyezhető, 230 ezer
szia!
Egészbe?
Szia!
Akomplett karbi 25 ezer forint
Üdv: Andi
karbisor milyen árban van? csak tájékozódás képpen érdekel...
Sziasztok!
A képen látható motorka bontásra vár, alkatrészei eladóak. Ha valami kell belőle írjatok
Üdv: Andi
Ok! Köszi, várom a cuccokat
Szia!

Ma este kapom jön meg . Minden megjön azt már látom!
Szia miújság az alkatrészekkel? Mikorra várhatom? Köszi Üdv.: Laci
pangás van a témában úgy látom, ezért csak azt tudom mondani, hogy:
http://youtu.be/GFLGRidfFo4 NINJA![/L]
R6on ilyet használok.... tökéletesen működik...
Ago faxán beköti ill programozza....
okés. hát akkor nem tudom hogy mi lehet, vagy miről beszélt pontosan.
szerintem külön zxr 400-hoz nincs fokozatkijelző, de ITT van olyan , hogy univerzális, tehá minden típushoz jó (persze aminek mechanikus a kilóméterórája és nem digitális)
Sziasztok!

Fokozatkijelzőt keresek a gépemhez (Kawasaki ZXR 400, 1996-os)

Ha valaki tud ilyenben segíteni, írjon!

Köszi!
Eseménynaptár I. Mátra tréning és .....
Szeptember 25.-én Gokart Land reggel 9:00-18:00
SSP 400 RR Kawasakik és Honda VFR 400 RR motorokkal!
nem akarok bele vau vau de pontosan ez mikor is lesz ?
Motoros Tréninget és Börzét rendezünk a Visontai Gokart Land pályán! ZXR 400-as motorok külön futama lesz!
Utcai motorosok, Supermotosok, Scooterek,Simsonok, Mz-ek, bevonásával!
Vezetésteknikai bemutató, gyosasági motorosok utánpótlás, bemutatója! Délután minden kategória megméretheti az egész éves tapasztalatát, tudását 10-12 körös edzőverseny keretében!
Kedvező nevezés, értékes dijjak! Ezen a napon, igyekszünk mindenki figyelmét felhívni a közúti közlekedés veszélyeire, elméleti és gyakorlati jótanácsokkal is ellátjuk a megjelenteket és ha valaki igényli, még a motorja műszaki állapotát illetően (gumi, fékek, stb.) is tudtunk ötletekkel és segítséggel szolgálni.
Látva a legtöbb motoron díszelgő neves sportdobokat, úgy gondolom ha nehezen is, de kifizethető lesz a csekély részvételi díj, különösen ha egy óvatos hempergőzés során összeszaladó kárösszeghez viszonyítjuk.
Egy Fontos Tény! Ha 200-al csapatva előtted 60 méterre valami eléd fordul, vagy elzárja az utadat, nagyjából 190-el fogsz belecsapódni, míg 90-el motorozva biztonságban meg tudsz állni!
Ugye azért egy kicsit elgondolkoztató!
Szia Gyuri!
Igen,emlekszem rad,az marpedig a sajat karbisorod.nem is volt ahhoz a blokkhoz karbisor,amit vettel.en ragasztoval nemkentem be,onmagam ellensege nemvagyok(gondolj bele,magam szopatom le vele,ha esetleg megegyszer hozza kellett volna nyulnom mielott eltudod vinni),ugyhogy hogy oszinte legyek nemteljesen ertem a dolgot
Mond meg a szerelonek,nyugodtan szedje szet,es mossa el.udv.
csao, nem tudom emlékszel e, én vettem tőled komplett ZXR blokkot úgy hogy be is szerelted. hát elvittem ma szerelőhöz az alapjárat fennakadás miatt, és érdekes dolgokat mondott. azt mondta hogy a karbisor össze-vissza van kenve valami ragasztóval, és hogy ő azt a karbisort inkább szét se szedi. de azt mondja nem tudja miért kenhették be vele, mert nem lát sérülést a karbin. én úgy tudom hogy az előző blokkomon lévő karbisor nem volt hibás és semmivel nem volt bekenve.
HALI! Eladó zxr400 (dupla kör lámpás) első villa pár. ha érdekel külgy egy mailt.
Ok! Köszi!
Telefonnal csináltam, remélem a lényeg látszik.
Semmi baj! köszi!
72-334-156

20-9248-425
Számodat légyszi add már meg. Vagy csak csörgess meg visszahívlak 30/7371376.
Olajszürö 1700ft gyári 2700ft vezérmülánc extra erös 15500ft