Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja és a tiéd is trapéz lámpás nem a két kör?
Igen! az a számom. de mondom kb 1 hónap múlva tudom meg csinálni ha nem gond. (+- 1hét)
Sztem jóóóó.... de én nem nagyon értek hozzá, mert még elég kezdő vok. Megmutatom a páromnak, és majd ő megszakérti, és sztem felhív téged... ha nem baj.
A számod megvan egy korábbi hozzászólásból kilestem (20/xxx1179)

Köszi!
Helló! lentre meg fentre? Mutatok egy képet h hova tudok meg esetleg az emelőszemet tudom úgy megcsinálni h bukógombás legyen. a motorra tuti jó lessz mert nekem is volt 400-am és arra csináltam. itt vannak a képek:
Bukógomba...
Jó akkor ez azt hiszem érdekelne!
Kéne 1 pár lentre, meg 1 pár fentre

Az ár ami múltkor ki volt írva (4000 Ft) az egy párra vonatkozik?

Vagy tudsz nekem valami kis speciális árat szerkeszteni esetleg?

Meg még egy kérdés: ez ezer-millió-billio %, hogy jó lesz a gépemre? (ZXR400)
Van valami amit még esetleg jó ha tudok, mielőtt ... megveszem?

Köszi!

Szép napot!

Andi
Helló zxr 400 venék 25kw papirokal nincsen valakinek eladó?
szerintem nincs, nekem J-shez vannak meg cuccaim, de hetvegen megnezem
na igen ettől félek én is h komolyan kifogna rajtam mind1 majd meglátom mi lesz.
de ha már itt vagy pont hozzád irányítottak alkatrész ügyben. zxr400h hoz keresnék a rendszámtábla világítás felett lévő takaró műanyagot amiben van egy piros prizma is és két csavar fogja. van esetleg ilyened?
vagy valaki másnak esetleg aki erre jár?
jó képességű cimbora úgy állt meg ma a motorom mellett egy furgonnal h a furgon elfért csak a tolóajtó nem amikor kinyitotta persze nem győzött bocsánatot kérni meg kifizeti de akkor is ilyen nincs
előre is köszi
1000RR-en csereltem, hat el lehet vele szoszmotolni...
Helló zxr 400 nincsen valakinek eladó lehetőleg 25kw és 600 ezerig?
Szia! nincs már meg de ha nem annyira sűrgős akkor egy hónapon belül tudok csinálni, mert most nem járok dolgozni.
Szia Prilla!

Megvan még a bukógomba? Mert engem lehet hogy érdekelne...

Köszi!

Andi
persze nem is úgy értettem h drága csak most nekem drága de majd kitalálom h mi legyen. minden esetre köszi szépen az infot sokat segítettél
Sziasztok!

Érdekelne bukógomba! Aki tud esetleg, értesítsen!

Köszi!

Andi 20 / 373 13 02
sztem ez az olcsóbb kategória! Bekötése szerintem szakemberrel! Back Light pedig tökéletes sötétben is jól látható!
szóval azt mondod ezt fel lehet tenni rá. a bekötése mennyire bonyolult? mert a kábelekkel nem vok nagy barátságban. az árát látom annyi amennyi, nem olcsó és mennyire jól látható erős fényben? ha van ilyen tapasztalatod. mert én gyári digit műszernél általában azt tapasztalom h nem annyira látni. csak azért kérdezem mert ha erre esne a választás kell-e neki vmi árnyékolás v ilyesmi?
én személy szerint a GPT D3Tcc-t ajánlanám! Sztem nagyon cool kinézetre és tudásra is!
hello mindenki

volt már aki cserélt műszeregységet kompletten? némi változtatást tervezek a téli időszakban a vason és kéne rá egy kompaktabb, jobban elhelyezhető egység csak nem tudom mennyire kivitelezhető. ha valakinek van ilyesmi tapasztalat legyen oly jó és ossza már meg velem. köszi.
hali
neked ha jól tudom volt ZXR 250esed
nincs véletlenül 1 jobb oldali lábtaró konzolod?
heh,enis furedrol felautoztam,motort a futorol se vettem le.mindegy,eldumalgattunk,vegre megint Hring kozelben voltam:)
Hat a tavalyi lime partybol kiindulva pofon a szarnak a ketszer annyit mehetunk
Hát srácok Ring le lett fujva ma nem akart elállni az eső lime partyn többet lehet majd menni elvileg igy kárpótolnak hazafelé meg szarásig áztam csizmámból önteni lehetett a vizet
az "R" betű és a ccm
ezeken kívül minden más. a váz, a futómű, kerekek minden eltér. két teljesen különböző motor. ez nem azt jelenti h nincsenek alkatrész egyezések, mert nyilván vannak.
Mi a különbség a zx400, és a zxr400 között?
Az enyém is az. irj levelet és válaszokat tőlem is kaphatsz
d a v i d . n a g y @ c r e o w o r k s . h u