Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

focitrom@citromail.hu

ide írj, tedd fel kérdéseid és válaszolok!
Egy párszor nézegettem (ezekszerint) faterod motorját.
Tudnál rolla pár sort írni? (hibái pl...)
Most lenne egy érdeklődőm a motorra, ha eltudnám adni, lehet megnézném a kicsikét!
faterom eladja az övét!
Szevasztok "gyerekek"!
Zxr vásárlás előt állok, mihelyst eltudom vesztegetni a kis Hyomat, bele is vágok a témába. Esetleg, valaki nem árulja a motorját (full igényes motort keresnék...) ? Vagy 1-2 szó/mondat, hogy mire kéne/kell odafigyelni... - Valaki dícsérje a morotját pls!
Sziasztok!
Matrica készítéseket vállalok!
Autora,motorra,bármilyen járművekre,kirakatokba,falra stb.....
Egyénileg méretben,színben,formában!
Motor logokat,kínai és Japán jeleket,felíratokat,ábrákat...stb..OLCSÓN!
Ha érdekelj keress bátran!
Képeket esetleg az eddigi munkáimról az adatlapomon megtekinthetsz!:
Msn: gubazoltan15@hotmail.com vagy E-mail: mitozozi@citromail.hu
MINDEN e-MAILRE VÁLASZOLOK!
Üdvözlettel:
Mitozozi
nyomd erosebben az inditogombot. nekem legalabbis amiatt csinal hasonlo tuneteket. Start gomb nem erintkezik frankon.
üdv mindenkinek! van egy apró gondom a 94-es zxr 400asommal. amikor hidegen indítom, csak egy halk zörgő hangot ad ki, nem indítja a motort. ezt párszor megismétlem, és utána indít. egy-két hete (amikor hozzám került a gép), még nem szarakodott ennyire az indítással, de az utóbbi napokban egyre gázabb, egyre többször kell rányomni az indítást, mire beindítja a motort. melegen ilyen gond nincs. szerintetek mi lehet a probléma?
Természetesen a mi kawánkba is lehet venni össz. 7500ért előre hátulra is jó minőségű fékbetétet, de a legdrágább helyen tényleg 21
Akkor nem is olyan vészes a Duci
Na megint kész lett a gép :) lengővillacsapágyaim szarrá voltak menve de ugy hogy a tengelyt is megmardosták elég rendesen ugyhogy új persely köszörülve csapágyat persze csak gyárit mert boltban azt mondták hogy 500*2 db-ot kéne rendelniük de nem tudják eladni (itt a tűgörgősről beszélek) ugyhogy big bang 4500 darabja de már nem nyikorog orrba szájba jövő hét péntek? vki tiszteletét teszi ringen? Mert én ott leszek
De ha kell nekem van egy folytott is 11nél vet véget a mókának
Nekem fékbetétek előre hátulra 21
Bocs DE csak úgy adom el hogy a motorodra rádugjuk beinditjuk és akkor fizetsz amikor beinditottad vele!
18761HuF
Mondj rá egy árat Ft-ban.
Hi,

Természetesen utánajártam mi mennyibe fáj a Ducatinál... írtam a szervizeknek, és megkérdeztem egy két kopó alkatrészt akkor lássuk.
A fékbetétek előre hátulra 10e de én láttam a neten 4 ért is...
vezérműszíj aminek a cseréje kb. 15e ajánlott vagyis nálam 3 szezon kb 16000 hozzá a görgők 13e, hogy ez darab vagy pár azt nem tudom, írták hogy amire figyelni kell az a szelephézag 20eként. Ennyi választ kaptam nekem nem tűnik eget verőnek Kawába is a feszítők 12 volt és a vezlánc is 8-9e ha jól emlékszem.

Üdv.
Én 59,90+17 Versand Euróért vettem!
Itt fórumon olvastam valahol hogy 10 körül mennek. Nem tudom te hogy gondoltad.
A feelinge elég nagy az tény és azért irigylem is a faterod elhiheted
persze ertheto,mi 5evesen vettuk a motort 24000km-el.nem crazy sstilusban hasznalja apuka a motort de otsem kell 2szer megkerni hogy siessen:) de amugy az elobb elhangzottak alapjan kawasaki tulaj forumozonk se crazy stilusanak kibontakoztatasara keres mocit:)
mindenbol lehet szart venni,ducatibol meg konnyebb a sok igenytelen elozogazda miatt,termeszetesen megkell nezni vasarlas miatt.en csak aztmondom,hogy azert,mert ducati,nemkell egybol leirni.ha valakinek maga a stilus,a forma,es a feeling tetszik,akkor nezze meg jol maganak.
Azon h az sem gyermekkorú motor az előbb átsiklottam, de a lényeget érted h más típusrol nincs semmi tapasztalatom csak a monsterről, és a másik pedig h míg egy suzukinál pl ha vmi galyra megy az előző tulajok hibájából nem nagy pénz kicserélni de ugyanez egy ducatinál sokkal nagyobb szívás lehet.
Persze tuti lehet jót is venni, csak nekem nincsen rá pénzem kísérletezgetni.
Én csak a Monsterről beszéltem, és igen 2 ismerősnek is van ilyen-e, és az sem mind1 h faterod újonnan vett-e és úgy használja 5éve a gondolom nem "crazy" stílusában.
Volt,vagy van valamelyikotoknek ducatija a hozzaszolok kozul?nemhiszem. apam egy 748at hajt 2005 ota,es konkretan egy gyujtokabel volt amit cserelni kellett,meg a kotelezo szervizek.es az sem gyermekkoru motor.
Ducatit úlyonnan érdemes mer akkor valószínűsíthető h egy darbig nem kell alkatrészre költeni mer az tényleg bazi drága szal használtan csak akkor éri meg ha lesz az ilyenekre bőven pénzed.Meg eleve sokan adják el az iylen monstereket úgy h pont előjött vmi hiba aztán inkább eladja gyorsba mint h neki kelljen rákölteni a sok casht.Másrészt a szélvédelme is nuku.
Hornetről csak jókat tudok mondani énis sztem az tökéletes döntés lenne.Lehet rá nagy plexit kapni, teljesítményben erős de nem oylan mint egy sport, nyugodtan kényelmesen adja le a teljesítményt és elég megbízható szerkezet is (Honda) árban sem rosszak.
Sv650-el sokat mentem már és tényleg nagyon jó motor, soso kényelmes is bár az én csuklómat nagyon ölte nemtudom te miylen magas vagy én kb 185 lehet h nekem emiatt volt csuklóra kényelmetlen mindenesetre ezt már mástól is halottam szal... Viszont ha ilyet veszel mindenképp csak olyat vegyél ami már injektoros (tehát asszem 2003-2004től az) mer a karbis verzióról sok rosszat hallottam használtba, egy ilyen injektoros meg inkábbb 700körül van.
Ennyit tudok hozzáfűzni.
elb..tam ez csak 250-es..nem szemetelem tovább a fórumot...sorry