Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

vázszám: ZX400H003771
és mi van akkor ha motorcserés volt? ha megbontottuk okosabbak leszünk?
vázszám kellene
Hello, ma megvettük a motort, amit kerestem azt adtak hozzá, vezérműlánc feszítő+fogaskerék viszont érdekelne. E-mail: szkuli@citromail.hu.

Kösz mindenkinek a segítséget!
Szia! Újban tudok segiteni! Adatlapomon elérsz!
még gégecsővet is találsz
a vaterán láttam 4e-ért
Hello mindenki, a képen látható helyre keresném én ezt a hiányzó darabot akinek van eladó vagy tudja honnan lehet beszerezni és mennyiért vesztegetik, ossza meg velem.

Köszönöm!

Üdv.: Laci
Hello!

Kellene nekem akkor gumi, msn-en leszel valamikor? Vagy mondj mar valami elerhetosegedet. remelem meg nem mentel vissza :D
Köszönöm a tippeket!
Nálam is volt ilyen jelenség :) mikor szészedtem, régen volt már hozzányúlva és mikor levettem az uszóházat vissaztéve már nem zárt jól nem feküdt fel az egész felülete mondhatni elvetemedett aztán tömítés ki egy sík felületen hangyányit meg lett csiszolva és már jo is lett, mondjuk nekem határozottan látszok hogy az uszóháznál ereszti a naftát.
Fújkáld meg a csöveket, amikor benne a tűszelep, meg az úszó. Lehet az nem zár jól. AMikor én is kitakarítottam, nekem is ezt csinálta, de aztán nyomás alá helyewztem, sé utánna jól pászolt. SZemmel nem lehetett semmi hibát észrevenni, mégis, ahogy rákötöttem a benzin csövet pár másodperc alatt 1 liter alámfolyt....

Mizo
Ment a mail
Hol laksz?
2dolog miatt szokott ömleni belőle a benzin,ha a karbit elhozod Szolnokra megnézhetem de e-mailban is segíthetek ha nem vered nagy dobra a probléma okát.
Hali!

Kéne egy kis segítség nekem valami okos tóbitól!Az a jelenség hogy már jó párszor szét lett szedve és ki lett takarítva a moci karbija,de még mindig folyik belőle a benya és elég számottevő mennyiség jön ki belőle ..mondhatni ömlik alapjáraton ütemszerűen..Mit kezdjek vele?Mi lehet a gond?
hivj fel 06205711274
Valami nevet, elérhetőséget tudsz esetleg adni?

engem is érdekelne a dolog egy beállítás elerjéig, meg átnézni...
Ja és Óbudán szerel.
Szia!
A szerelőmet tudom ajánlani, a kis ujjában van a zxr. A Mamiban tanár, pályán versenyez, és az én verseny zxr paripámat is ö tuningolta.
Köszi szépen, fel is hívtam őket, folyamatban van...
okés! majd értekezünk.
Sztem jó az egy hónap (belefér)
Igen trapézlámpás (96os)

Köszi!

Hamarosan megkeresünk... :)
hello
tudod van az a mondás h a a munkát jól, gyorsan vagy olcsón végezzük. ön ezek közül kettőt választhat. na ez a szervizek nagy többségére is igaz. én pesten http://kawaszati.hu/ tudnám ajánlani értenek hozzá, tényleg nem csak úgy h láttak már ilyet de ne olcsók és rengeteg melójuk van általában. nyilván nem véletlenül. mást nem ajánlanék mert v nincs jó tapasztalatom v egyáltalán nincs. bennük megbízom ennyit mondhatok de tudod ez olyan h ajánlom neked nem jön be aztán engem szidsz. hátha másoknak van alternatívája, sok sikert
Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy tudtok-e mondani nekem egy olyan szervízt vagy szerelőt, aki érti a dolgát, megbízható, gyorsan dolgozik, vagy esetleg éppen a zxr-ek a specialitása...
Nem utolsó sorban költséghatékony.
Nagyon sürgős lenne, mindjárt itt a szezon vége...
Leányfalun lakom, szóval Budapesten, és észak-Pest megyében érdekelne.
Köszi!
Helló! teljesen nem fekszik fel mert ugye a kipufogó vagy a kormány vagy ami kiljebb áll az lefog érni. meg hát ugye ez csak egy pont ami letud érni és valamelyik irányba elfog billeni. attól megvégi az idomoz h össze ne törjön de sajnos más is le fog érni ha neadj isten elcsúszól. ár az 8000/pár csavarokkal eggyüt.
Szia!

Lehet nekem is kellenének bukógombák. Teljesen felfexik rá a motor? Nekem azért kellene mert a fos magyar szerpentineken akarom egy kicsit fektetni a gépet, meg lehet kimegyek párszor pályára haverokkal... HA meg véletlen elszabnám, akkor nem szeretném, ha törne az idom, vagy valami extra...
Jah, meg menynibe csinálnáf a szettet? mert ez nekem kiesett