Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Szia. Csak pillanatra néztem rá az üzidre:
-De tudsz DID nél erősebb láncot is rendelni. Én annó 100 lovas láncot vettem rá. Árban ugyan anyni, de erősebb, nem kopik annyira sem.
Nem tudok cikkszámot. Majd rvadászok én is neked. Neten szerintem ki tudod deríteni az árát is.

Mizo
szia,sajnos az oreg aztmondta nemer ra most postazni:s
sajnalom,udv
Hello geri! Tudsz valami biztatót!?
Szia! Kellenének az alkatrészek a feszítő (6500ft) vezető (4980ft) a másik vezető (990ft) gyári légszűrő (8000ft). A gyári láncnál nincs valami erősebb? Úgy tudom a D.I.D a gyári beszállító is, viszont csinál egy erősebb kivitelt, ha ez tényleg létezik, akkor abból szeretnék . Érdekelne az olajszűrő, mennyi? Légy szíves adj meg egy telefonszámot, holnap felhívlak.
Előre is köszönöm!

Üdv.: Laci
ha valakit érdekelne:

http://www.hasznaltmotor.hu/hasznaltmotor/hasznaltmotoro
k/183397/KAWASAKI_ZXR_400_.html
Sziasztok! Jobb oldali motortartót keresek.
Köszi!
csöcsö!
Hát szerintem nem én voltam. Esetleg father kiloptam megint a gixxit! De nem hinném.
Van egy citromsárga felnis 900as blade, azzal sokan tévesztenek a környéken.
Köszke!
Köszi előre is!
jajbocsanat kepzavar 165osom van nem 160 sajnos.meg egy 155/60 kr108,de az teljesen uj.
megkerdezem az oregem eltudja e postazni mielott barmit igerek
160-as vagy 165-ös?
160-as nekem is kellene.
Szia! Hú azt meg köszönném mert szombaton mennék Máriapócsra! Az árát el tudod küldeni, és ha oké akkor posta! zolisdr250@freemail.hu köszi!
Zoli,ha nem talalsz,szolj,aztan faterral turatok neked elo,nalam otthon van vagy 4db
http://sportmotor.hu/tagok/263...
sztem őt láttad, nem zxr400, de a szín, és a hangtalanság stimmel
A Lime Party-n nem nagyon voltatok ott, láttam egy szép piros-fehér ZXR400-at, aki tudja kié, írjon be. 2:10-e mértem neki, semmi hangja nem volt.
motorgumik topicban keresd Briant! Biztosan tud segíteni!
Üdv uraim! keresek 160-as slicket! Akinek van az írjon,vagy kézzel incsen!
Szeva motorskiller!
Nem láthattalak 2-3 napja Debrecenben a Böszörményi úton? A kawasaki előtt álltam és mintha a te mocidat láttam volna elmenni.
Köszi. A Gixxxer is nagyon patent állapotban van
Szép a kawád!
Hungaroringre jön e holnap valaki esti motorozásra?!?!?!
Hali! Nekem van egy felesleges ZXR400 hoz való hűtőm, ha érdekel írj e-mailt. veszizoli@gmail.com
Sziasztok, újból lenne kérdésem. Valakinek eladó hűtője?
Esetleg Zxr 750-nek a hűtőjét belehet-e rakni a 400-as ba? Méretileg megegyeznek?
Szia! van raktáron nálunk 24980ft. adatlapomon elérsz ha aktuális!
nagyvas.hu itt találsz láncot meg fogaskereket is bármilyen áttétellel.