Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ebbe nincs kormányzár. nem hinném hogy japán belföldibe 1ikbe is raktak
kükldöm a képeket
Nemtudom nekem a régi még fennt van de úgy tudom h lennie kell vmi kis csapnak vagy minek ami befordul a vázba ha bevan rakva abba az állásba arról a részről érdekelne kép. De igazíts ki ha nem így van
kormányzár részéröl? ahol a csavarok felfogják arragondolsz?
Válaszoltam rá. :)
Elküldtem a képeket
david.nagy@creoworks.hu
köszi
meg hogy hova valósi vagy azt is légyszi!
jah dobjál mailcímet aztán küldöm a képeket
1993 japán belpiacos gép 1db kulcsal. 10e-ft az ára. ha kell kép akkor tudok küldeni. garit vállalok rá ha kell
Nekem van hátsó emelőm, én még anno a mocihoz kaptam de sztem a legtöbb motoros boltban árulnak. Én nagyon sok helyen láttam már. Méretfüggő de ha jol tom 15-20között szokott lenni az áruk.
Mennyiért vettél féktárcsákat előre?
Hello
Milyen évjáratú motorról? 1 v 2 kulccsal?
Mennyibe? Képet tudsz küldeni róla?
hali nekem van zxr 400-as gyujtáskapcsolom ha érdekel +36302446230
Csővi pronáltam kiiktatni a tiltást a gépböl. beszereltem a 10kohm -os ellenállást az elektronikához közvetlenül. de még igy is tilt akkor nem tiltle ha széthuzom a csatit elől de akkor a visszajelzö lámpáim nem müködnek. va indekx lámpa refi minden. csak a visszajelzö lámpáim nem jók. és nekem is rángat 12e fordulat felet mit tudnál nekem ajánlani
Van ez így pár alkatrésszel.
Nekem pl egy normális fékolajtartály kellne előre. Mivel most hondás van a kormánycsonkra téve, és amiatt kissé meg kellett emelni a fejidomot, meg a porszívó csövet, hogy elférjen alatta.

Télleg!

valaki olcsó motoremelőt tud? meg hol lehet iylet venni?
Hétvégén szét kell szednem a gépet. Meg egyszer ismételten majd a festéskor. MOst féktárcskat cserélnék, de az emelőt még nem készítettem el, így lehet vennem kellene.

Valakinek gyors okos ötlete?
Nah sikerült végre találnom. Azért érdekes h 10 a bontott és 14 az új
Gyújtáskapcsoló kéne nagyon nagyon
sehol nem találok, bontókban sincs
Maradék oldalidomok eladók! 30-409-3-409!
Ja!Högomba!Hülye vagyok,lényeg,hogy nem az ami a hütőben van!De nem ez a legfontosabb,hanem a pumpa!
Ja még annyit hogy, szét volt hajtva a gép? Igen biztos nem volt ellustulva: akitől vettem gyerek az mondta hogy ez volt az a motorja amit nem tudott megölni pedig nagy motorgyilkos nevében állt a gyerek!Nekem elmondott öszintén mindent: "hogy ha ő nem tudta széthajtani akkór én sem tudom!" Hát hajtottam én is nem azt mondom, dehát sportmotor wazze... ja és jóval szarabb állapotban vettem (kinézetileg) én szedtem "nagyábból" rendbe!De abban biztos vagyok hogy a motorjához nem kellett nyulnom mert nem volt nagy gondja!Az mástészta hogy a haverodnál jöttek ki a gondok! De tényleg írjál már mivan vele!
Cumi!Még most is úgy hiányzik!Hát én eléggé meg voltam vele elégedve, nállam semmi baja nem volt szinte! Lekopogom, a mostaninak se legyen!
Hát amugy meg direkt szakértő haverral jötettek szóval, nem értem mi lehetett vele a gond!
Amugy mi van a kicsikémmel? Mesélj már róla!
Hőmérő hengerfejbe?
Addig el se kérik a régit. Majd akkor kell leadnod, amikor mész az újért.
Sziasztok! Tamás vagyok, és már KB 1 éve zxr 400 tulaj vagyok!Már régebben is olvasgattam a topic -ot ,sok hasznos infóra leltem (hála nektek),és most újra segítségre szorulok!
1.nincs-e valakinek eladó használt vízpumpája (sürgös)
2.hömérö ami a hengerfejbe van
3.bal első teló
Ha valaki tudna segíteni az kérem jelezze az alábbi telefonszámon:0630 652 01 27
Előre is köszönöm!
Írtam az emailre amit megadtál de még nem írtatok vissza. Légyszíves írjatok, mert 2 hét kb mire megjön az áru ahogy tudom...
Nem!

nem kapsz ideiglenest. Ha elkészükl az új, bevonják a régit.
Ha gyorsan akarod, Pest, véső utca 13. ker. Központi okmányiroda. Megkéred az ügyintézőt, hogy nagyon kellene, kezét csókolom, meg udvarias vagy, és 15 perc múlva ott a jogsid! Rossazb esetben 1-2 nap. De az alap az, hogy 1 hónap a határidő, mire kiállítják. A központi okmányirodában ha kedves vagy, amint mondottam volt, 1 délután! (vagy ismerősnél!)

Hajrá, sok sikeert!