Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

magyarul mikor tudom már vezetni a vasat?:):):)
Sziasztok:)

kis infót kérnék ....ma sikerült levizsgáznom nagy nehezen forgalomból (ZXR a garázsba ) és úgy négy munkanap után
lehet a pecvárba menni,utána az okmányirodába...de mi van akkor ha van érvényes b-s jogsim,mert gondolom elveszik azt addig amíg beleírják vagy mi.....kapok addig valami igazolást ?és abba benne van már az a-kat is?
A rózsaszínt és feketesárgát(test). Hát bemész valami elektromos boltba és kérsz egy 10Kohm-os ellenállást. 6462-es hozzászólást olvasd el.
Hol vehetek olyan ellenállást? Az a baj hogy hülye vagyok az elektromossághoz. A lánc csere az megy épp ma csináltam meg a szett cserét. Melyiket kell kötni melyikkel?
De mi voltunk. Rá is fázott a cimborám rendesen. eléggé szét van hajtva az a kávédaráló- :S
Hejjj Hejjj a te kawádat akartam meg venni régebben, de gixxi lett belőle!
Nem ti voltatok nálam meg venni a apriliámat haveroddal?
Ha ellenállással csinálod akkor nem kell szétbuherálni az órát.
Ahh így elsôre húzós. De remélem sikerül. Majd írok hogy mi lett belôle. azt hittem hogy nem kell szbuherálni, de akkor megyek és dugom is vissza.:S
Remélem tudod majd mire gondolok kis "fém izé" alatt de nemtudod mással összetéveszteni. Ha megvagy és összeraktad akkor a peremét visszahajtod és kész.
Jó munkát
Elsőnek énis csak a kábelt huztam szét, lévőn az tűnt egyszerűbbnek, de úgy télleg szarabb lesz letiltja 11körül a fordulatszámot és még 170ig se fog elmenni
Az órát nem egyszerű szét szedni és óvatosan is kell h ne legyen csúnya utána, a lényeg h ha megnézed az oldalát lehet látni h két részből van összerakva az egyik rész pereme pedig rávan hajtva a másikra ezt kell szépen szét feszegetni de csak addig h már pont szét lehessen huzni utána már hozzá férsz a belsejébe.Mielőtt ott is elakadnál (mert nemnagyon lehet hozzá férni ahoz a kis fém izéhez) én ugy csináltam h egy csípőfogóval apránként levagdostam rola a nagyját. kontárnak tünik de csak így lehet és lehet szépen dolgozni is
Sziasztok!
Nincs valakinek elfekvőben egy fékkar?
Akkor meg a fordulatot tiltja le 11E-nél.
Az nem elég ha széthúzom a csatlakozót?
Mert akkor elméletileg nem tud jelet küldeni. vagy nem?
1 szál rózsaszín kell. És ha a rózsaszínt és egy feketesárgát(test) összekötsz egy 10kohm-os ellenállással, akkor már nem lesz tiltás elméletileg.
Hááát fekete a 3 kábel külseje, de látszanak rózsaszínû kábelek belôle. Abban már nem vagyok biztos hogy mind a 3 az. Mi lehet a jelentôssége?
Az a kábel ami független a ledektől, nem rózsaszín véletlen?
Hali! az a gáz hogy odáig jutottam, hogy kszedtem a konzolból, leszedtem a spirált, meg az összes csavart ki, de nem sikerült kivarázsolnom a tokjából. Tudnál segíteni mi a teendô?
egyébként volt egy vezeték ami a sebességmérô órába ment, függetlenül a ledektöl, úgyhogy megpróbáltam széthúzni a csatlakozóját, de még nem volt idôm kipróbálni mit is csináltam valójában. Szerinted az elég ahhoz hogy kiiktassam a tiltást, vagy szükséges szétszedni az órát? Arra nem jöttem rá hogy jön szét.
Légyszi segírs mert nem vágom mi van.
Nekem is ilyet csinál pedig termosztátom jo, de ha én is odavágok neki visszahűl de sztem ekkora orbitális hűtővel nem csoda.
Én mentem már vele idén télen 5fokban is nagy sebességgel de azért a kékbe nem ment le a mutató csak max a kék volnal határáig
Lehet h te is csak olyan szögben látod mintha kékben lenne de azért kicsit felette van még az.
Amugy én nemis hallottam még olyanról h túlhűtés
Majd vmi okosabb hátha
egy olyan kérdésem lenne hogy nem gáz hogy amikor gyorsan megyek, mondjuk estefelé már hidegebb időben (17-18fok) akkor a vízhőfok nagyon lehűl, már a kékben van a mutató. aztán ha lelassítok vagy megállok akkor megint felmelegszik, de így olyan mintha menet közben túlhűlne a moci.
kpl vázszám kell!
kpl vázszám kell!
Így látatlanban nehéz ezt eldönteni, na meg nem is lenne fair másét kritizálni. Úgyhogy én azt javaslom, nézz meg minél többet, bár ahogy írtad nincs sok választási lehetőséged, ha hitelre szeretnéd.

üdv, Gábor
Köszönöm szépen. Remélem sikerülni fog.
A sebességmérőben van egy kis fém pöcök ami a sebességmutató tengelyén van a számlap mögött azt kell leszedni és utána megy ameddig bír