Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem bele vau vau
míg nincs fedeled addig egy amolyan "tuning"dekor rácsot tegyél rá h a nagyobb kosz ill bogarak ne menjenek be....
Ilyen az enyém.
Azért mert az enyémen nincs, így nagyon nyitott a levegőzése szerintem. Egy teligáznál úgy kihallatszik a szívás mintha egy tehén bőgne alattam. A kép amit föltettem, bikepics-es, nem az én gépem. Racsidepóék meg csak kompletten adnak légszűrőházat, igaz nem sokért 5E-ért, de perpill annyi kessem nincs rá.
Na a lényeg nincs vkinek egy fölös hátsó féknyereg porvédő műanyag fedele?
Komolyan mondom már szánalom ez a Monster-es baromság csak egy rohadt energiaital pl Hell-es matricát érdekes nem láttam egy mocin se most meg mindenki orrba szájba ezt a szart nyomatja, de a hirdetésbe még bele kellett volna irni hogy matricáknak hála +5le tiszta bohócmotor homasitás racing betűkkel meg a tyúkhúsleves receptjével kinaiul v. japánul a kx-es ről nem is beszélve
nekem van, de minek az neked?
raki79@freemail.hu ide is írhatsz!
Szép napot uraim. Valakinek esetleg véletlen nincs elfekvőben egy ilyen kis légszűrőház fedél?
új matricák a felnin és monster matricák a tankon sárvédőn a flexiten és a farán szóval nagyon szép 80% gumikkal sűrgőssen eladó

LOL!


Igényes hirdetés...
http://www.hasznaltauto.hu/motor/kawasaki/kawasaki_zx_6r-
3871252
400-ashoz mennyi lehet egy hengerfej? hol lehet szerezni? eddig neten nem találtam!
Ezt a verziót alkalmaztam, így jobban látszott ahogy változott a fény magassága.
vagy garászban összes fény off aztán fallal szemben jobban látszik én nemtom most igy hogy melyik merre mert 1szer kellett állitani az évek során
este kimész beindítod a mocid... és sötétbe nézed h merre mozdul a fény mikor tekergeted jobbra balra az állító csavart....
Sziasztok

Meg tudnátok mondani, hogy melyik lámpatekergetőt és merre kell tekergetni, hogy távolabb világítson? Nagyon a kerék elé veti a fényt.
Ninja kulcstartó, 1500Ft
Valaki tudna segíteni hol szerezhetnék Zxr250-hez első sárvédőt?
nagony fontos lenne
sziasztok!
Faterom gépe eladó lett!

zxr 400
És még van ajándék plexim és egy pár bukógombám is! Na kinek kell? 30/409-3-409
ezekről lenne szó!
És kapsz egy bónusz indexet is! Nem tudom milyen oldalas! Majd megnézem!
Van egy pár zsír oldalidomom is! Nagy akció van! 15 az oldalidom de ha a pályaidomot is elviszed 19-é akkor 11-be megkapod az oldalidomokat is!
Pályaidom valakinek? 19ezeré?
Hello.
Ha minden igaz, a biztosíték baszkodós hiba megoldva. Szóval mint ahogy tegnap azt beszéltünk, lehúztam az aljzatot az egyik izzóról, kerülök jó pár kört és lám van tompított és távolsági fényem is. Hogy teljesen megbizonyosodjak róla, hogy a nem megfelelő izzók miatt szállt-e el folyton a biztosítékom, visszadugtam a csatlakozót a másikra is. Kerültem vagy 10km-t és mikor látom itthon, hogy minden rendben, alíg hittem a szememnek. Mire eszembe jutott, hogy a tegnapi nap folyamán szétszedtem a fénykürt/tompított/távolsági kapcsoló szerkezetet zárlat gyanússág miatt, mivel 2 szer is úgy ment ki a biztosítékom, hogy fény kürtöltem. Sok mindent nem lehetett tapasztalni a kis kapcsolón belül, kicsit itt ott rozsdafoltos volt, ezektől megtakarítottam és kész. Most már gyanítom, hogy abban volt a hiba és csak egyszerű zárlat szívatott.
ja neked is 400 van! bocsi!
Helló!

820! ha komolyan érdekelne és itt lennél lehet faraghatunk!
fater 400-a most lesz meghirdetve ha azt viszik el előbb akkor ezt fater veszi át! az pedig 500 lesz! új vez lánc szelepek beállítva! új telo szimering plusz olaj!