Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ilyen magas kompresszioviszonnyal rendelkezo motornak mint a zxr biztos jolesz nagyon.az enyem 98as-al is epphogy haverkodik.ennek a motornak jo benzin kell,jo benzin jar,bizonyara ha sporolni szeretnel,nem zxr400al fogsz jarni,nekem ez a velemenyem.hallottam mar rallygeprool ami atlett alakitva,de az sztem kicsit mas tema.
Sziasztok!

1 pár gázbowdenre lenne szükségem 94'-es ZXR 400-ashoz!
Aki tud segíteni szóljon légyszi, köszi!
Én az injektoros kocsimba teszek, de már csak kb30% mert többel nem megy jól. át kell állítani az elektronikát.
Karbisba ne tegyél. Ha nagyon akarsz, akkor a fúvókákat át kell méretezni... Legalább alátétgyűrű, és levegőt meg kicsit vedd lejebb. Mivel több az oxigén az etanolban. No meg gyújtásszöget is kéne állítani, amit meg nem tudsz
Kb 2% ot kell min állítanod.

Megy vele a gép, de mivel nem tudod jól beállítani, ne kínlódj vele, mert több kárt teszel, mint hasznot.

Rosszul beállított motor esetén mindent szétver a blokkban. Csapágyat, főtengelyt...

Csak rr t tudnád jól állítani hozzá...
De enyni erővel lehetne injektort is venni bele, és azt rátenni...
50-50be se való autóba... páran jöttek már h betankoltak 85ből 50/50be azt megáll meg buhog puffog a technika....
Hát én karburátoros gépbe nem tankolnék, mert biztos van olyan lerakódás a motorban, karbiban akárhol amit az alkohol könnyedén kiold, és az nem tesz jót a gépeknek. Tankban is van genya szerintem mindenkinek. Max 2000 utáni injektoros masinába raknék bele, de szerintem kocsiba előbb való.
csao! mi a véleményetek a bioetanolról? (e85) nemrég olvastam egy beszámolót egy blogon ( http://etanol.blog.hu ). a srác egy fazert alakíttatott át bioetanol használatra. olyan 35ezerből megvolt neki, így 100%ban tankolhat bioetanolt. de elvileg átalakítás nélkül 50-50%-ban benzinnel keverve már használható. 238Ft egy liter e85, szóval szerintem megéri még átalakítás nélkül is felesbe keverni benzinnel. szerintetek biztos nem árt a motornak?
Igazság szerint próbálom elképzelni, csak nem sikerül. (legalábbis nem tudom, hogy jól gondolom-e)

Azokon a részeken nem jár eő. Meg benzin is éri valamenynire, mivel itt szív be a motor. A benzin meg ken is. De mivel van súrlódás kopnia is mégis csak kell.
De ezt hogy hallod a motoron? MIlyen hangot adhat? HA nem zár jól, akkor max fals levegőt kap,vagy szorul, és nem jól állítódik a vákumnak megfelelően. Én ezt tudom max elképzelni.
Ez esetben elvileg meg ha megtekered a kart, akkor nem kellene, hogy olyan hírtelen reagálljon. Vagy egyenletlenül reagál.

Na most javítsatok kilégyszi. Csak ötletelek...
Hát egyrészt látszik rajta a kopás meg eléggé kotyog is benne, még nem olyan vészes mert gázadáskor, elvételkor nem hallat még hangot csak nem tudom mennyi van neki még hátra
hogy jelentkezet a kopás? mik voltak a jelei?
Jee ma visszahívott a big bang a tolattyúk végett 35 900ft darabja ugyhogy marad benne ez
48e km
Sziasztok

Nemrég lett felújítva a motor, volt vezérműlánc is cserélve, de a szerelőm azt mondta a feszítőkhöz nem kellet nyúlni mert jó állapotban vannak, így rajtam maradt. A feszítők nem voltak használva, csomagolt állapotban vannak és nem utángyártottak, Kawasakitól jöttek. A motor ZX400L (1991) típusú. Ha valakit érdekel írjon!
menyi volt benne mikor elvitted?
az idő meg a használat elkoptatta őket lassan már 75e km lesz benne
what is happend?
Hali sárcok vkinek van fölösbe 4db karbi tolattyúja? karbisor nem kell csak a tolattyú érdekelne valamint a gyári ára érdekelne mert ma felhivtam a big bang-et azt mondták visszahívnak, ez volt dél körül azóta is hivnak
Hali! Nekem van egy zxr400am eladó. Nagyon jól megy semmi próblémája. Nagyobbat szeretnék. Ha érdekel, itt a számom:70/6503040
Üdv: Daragó István
húúú nem tudom.. 95 körüli azt hiszem... hol is laksz te pontosan? mert ha nem messze akkor lehet hogy úgy szeretné csinálni hogy levisszük a paripát, ott hagyjuk hivsz ha kész vagy és megyünk érte a megbeszélt összeggel ha neked is megfelel igy, majd telefonon egyeztettek
Eladó ZX-R vizhütö ! 705085659
Milyen évjáratú gsx-f? hol lessz tali?
havernak van egy GSX-F 600... és 30ezerért akart rá bukógombát venni.. mondtam hogy van egy ismerős a fórumon aki emlékezetem szerint galgamácsai, vagy akörnyékén lakik és biztos olcsóbban meg tudná oldani, mint 30ezer.. majd odaadom neki a számod és megbeszélitek az elképzeléseket

május 7-9 motorostalálkozó senki?
Csáó! én csinálok! 06-20-919-1179. miröl lenne szó?
helo hej emberkék!

két kérdésem lenne.. az első a rövidebb. Valaki jön a Jászboldogházai motoros találkozóra május 7-9 ?

második: ki az aki csinálja az emelőszemeket meg a bukógombákat? egy tel számot tud esetleg dobni? lehet hogy van számára egy kis melódiám

előre is köszi.
te mi a faszomat csinalsz?
udv,meg,de mar nem elado!

Cso