Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hello!
Meg van meg a Ducati tukrod?
Szevasztok.
Nem tudom volt-e már erről szó, de lehet korlátozott jogsival vezetni?
jó elhiszem!

focitrom@citromail.hu!

írsz vmit erre a címre és írom hova kell postázni!
Hát... igazából karcmentes, nézz meg egy 400as képet, aztán olyan. :D
az nem jó!

Képet azért dobsz róla? aztán oké akkor postázhatod is!
Az már nincs..
akkor posta! vasárnap pesten leszek de nem kocsival és motorral!

óra nincs akkor, mert az is kéne!
Ha pest, akkor m7 bevezetőn valahol, vagy kispesten. Ha nemjó, akkor posta is megoldás!
pesten hol? ha nem tudok oda menni posta is ok?

240-es órát eladtad már?
Persze! :) Abból van kettő is :) 3e az ára. Vasárnap pesten, vagy kakucson oda tudom adni.

Van még race kipuff leömlő, meg ilyen apróságok..
Helló!
Apróbb alkatrészeket is adsz el? pl bal kapcsoló konzol?
Blokk frissen összerakva, hibátlan himbákkal, új vezlánccal, blabla, 65e
azt megkérdezhetem hogy a komplett blokk milyen árban van?
Srácok,,,
van zxr400 L eladó alkatrészeim, minden, komplett blokk, blokk darabokban, villaszárak, karbisor, kerekek, minden.
Ha valami kell akkor 06306848528
oh bocsi.. igazad van.. május 21. péntek. én még ezek szerint a tavalyi régit néztem =P nembaj ha nem esik az eső én ott leszek
nem kötekedés képpen de az mintha a tavalyi dátum lenne . idén május 21 péntek
http://www.kawasaki.hu/info.as...
Haut igeee...
:D
Én beza ott leszek ha már tavaly augusztusban nem sikerált.
Reméljük minél többen lesznek a fórumról.
Amúgy épp akartam írni hogy jó volna valami zxr 400 talit szervezni valahol az ország közepén amihez mindenki egyformán közel van.
Várható bizony
május 29. Kawa nap a Hringen! várható valaki? :)
Ja csinálsz a gázmechanikához egy másik ütközőt ami hosszabb igy nem tudsz kopp gázt huzni aztán elviszed beméretni azt hello fz6-osok is igy vannak lefojtva
Tényleg jó állapotú legyen, és max lepapíroztatod 25 kw ra. Ha meg elnyomnak vizsgára, hoyg lemérjék, akkro meg a karbit lefojtod, azt csókolom, tényleg 25 kw lesz.

Mizo
Egy évig mennék csak beszarva jóó:D:D rendben meg fontolom amit mondtatok mindegyikötöknek teljesen igaza van. MAjd próbálom jól mérlegelni a döntésem. Mégegyszer kösz mindenkinek a segítségét.
Üdv
De azért 2évig beszarva meni az utakon hogy mikor igazoltatnak az sem jó dolog az oké hogy neked nem nézték de mi van ha neki fogják aztán egyből beszopja pl nálunk undorítóan genyák a zsaruk 1-2 kivételével.
Szerintem meg ne ez alapján válaszd ki a motorodat, hogy milyen papírral van. Inkább jó műszaki állapotú motort válassz, meg olyat ami tetszik. Nekem 4 hónapig nem volt csak A korl rá, mikor megvettem. 4 szer igazoltattak, mind a négyszer fostam mint állat, és egyik rendőr se vágta le hogy nincs rá jogsim, mert mind csak nézte hogy van motoros jogsi akkor rendbe van és kész. Szal szerintem bevállalhatod, ha megvan az A kor.
Megkönnyítem a dolgodat :) http://www.kepesmotor.hu/kawas... ez a piros és itt van egy másik is ennek még anno ismertem a gazdáját is(nem a mostanit) http://www.kepesmotor.hu/kawas...