Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hi,

Most kettő itt lámpa kettőt is találsz, mert én most adtam el neki egy trapézost és van is neki eladó egy, szóval ha gondolod nézd meg itt, lehet hogy amit én adtam el az még nincs fent... de van neki az tuti!

Bye
Nekem ugyanúgy kék címkés mind2 csak egyiken nagy L van másikon nagy M most nemtom melyik melyik meg a száma is más
a sebesség letiltás az elektronikában van.. ha kék vagy más szinü cimkés akkor cseréld ki pirosra.. a piros cimkés elektronika nem tilt le csak 15.000 körül
Na, ez már nem aktuális, mert Geri átvette.

Viszont, keresek zxr400L vázat, hibátlant. Valakinek?
Az még nem is olyan vészes. És te merre vagy?
Pest? Debrecen? Én ezeken a környékeken mozgom.

Mizo
3ezerhuf
És mennyiért vesztegetnéd a 240 es órát?
Köszi, de nekem is 240-es óra van hozzá.
Ha kell akkor van gyári 240-es órám a gépedhez!
Hellosztok! Érdekelne, hogy nincs-e valakinek eladó sorban első lámpája? (trapéz)
Tudtommal ez klappol a 250-es ZXR-ével...
ECU csere azt csá....
Na ha már alkatrészek... nincs valakinek 2 eladó féktárcsája előre? Nekem mind a kettő kuka
Ja vettem bele másik elektronikát dnor-tól 8ért még anno aztán le is volt a gond.
udv,cserelj elektronikat,nem nagy tetel,biztos kilehet valahogy iktatni maskent de kb 10e ft egy elektronika bele
Igen! Asszem ő volt az.
Na akkor van elképzelésem, hogy mit csinálok...
CFM: hidd el h az a verzió lesz a tuti....
zx4r?
Most azt az infót kaptam hogy a gyújtás elektronikát kell kicserélni és rendben is van a dolog.
ÖÖÖ A gyári tiltás a sebességmérőben van, nem a fordszámmérőben. Nekem ki van kapva, így megy ameddig megy, de emléxem volt, akinek letiltott 10 ezernél, mikor valamit csinált vele. Csak nemtom már ki volt az
Ja:) Szia Viktor.
Geri?
Sziasztok! Most vettem egy 96-os ZXR400-at, és benne van a gyári fojtás, 10000 körül letilt. Hallottam, hogy a fordulatszámmérővel kell valamit bűvészkedni. Pontosan el tudja valaki mondani, hogy is van ez? Köszönöm előre is.
Lesz ingyenes vezetéstechnikai képzés Tökölön a gyorsulás keretein belül! Akit érdekel és még rá is ér az jöjjön! A belépőt kell tudtommal megfizetni, ami 2000Ft.
gyorsulás