Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

El is adod a motort?

Látom meghírdetted!
nem mácsi :D mácsai, galgamácsai
Helló! szerintem én voltam! :D tegnap voltam gödöllőn. am mácsi vagyok.
hejjj emberek!

Van errefelé valaki aki Gödöllő környéki rajtam kivül? mert valamelyik nap jöttem haza gödöllőn és ott jött egy ZXR 400 velem szembe, és életembe nem láttam még, pedig a környéken a gépeket nagyjából ismerem... esetleg átutazóban járt erre valaki?

ja és szerintem azért olyan drágák a 400asok mint a 750esek :D mert kurva jó gépek :P
Sziasztok! tegnap kész lett a gép. mentem is vele közel 70km-ert!
http://sportmotor.hu/motoros_k...
kb 2éve még drágábbak is voltak a 750-eseknél csak sajna már ezek is vesztenek értékükből talán azért mert ritkábbak mint a nagyobbak meg nekem egyfajta unikumnak számítanak ezek a kis ördögök mert ha kell tudnak veszettek lenni elég rendesen és akkor mind1 mi megy ellened ezért nálam soha nem fognak veszíteni az értékükből.De 5 kiló körül meg fzr 1000-est is lehet kapni meg még jópár nagyobb gépet
És azt meg tudnátok nekem mondani,hogy miért vannak közel egy árban a 400-asok a 750-es ZXR-ekkel?
hivj fel zxr400 eladó 06-20/3577698
csáo
sürgősen keresek zxr 250-et vagy 400ast..
akár törött is szóba jöhet.. de a motorja egybe legyen..
Mi megyünk miszter bicske!
Nekem is fel lett téve az uj hátsó contisportom ugyhogy csapatni kéne mááár kawa expo-ra jön vki mert a tavalyin nem voltam de idén nem hagyom ki
Belett ma indítva az ördög:) még mindig szépen duruzsol,csak használni is jólenne:)
Ja, tőled vettem
lehet vicces de én ....
Okés,akkor ennyi a sztori,
Én egy szóval se mondtam hogy nem pályáztak vele. Mindössze arra lettem volna kíváncsi hogy ki mit tud róla, mert ezek szerint az nem helytálló amit én tudtam róla...
És már mondtam nekem aztán semmi érdekem nem fűződik hozzá hogy eladják...
Josee,szerintem lekéne szálni a témáról,felesleges ez az egész.itt annyiról van szó,hogy te azt mondod folyamatosan hogy kiváló csodálatos gyönyörűhang stb,de van aki régebbről ismerheti a motort,és ezért merül fel pár kérdés.ha jó,meg jelenpillanatban kiváló,akkor maga a kérdés is értelmét veszti.
Aki megszeretné venni,nézze meg,próbálja ki,ha tetszik neki,vegye meg.gondolom ezzel teis egyetértesz,a fórumról meg tudjuk,hogy milyen tud lenni néha.
Csak az érdekes hogy itt valaki magyarázta hogy az nemvolt pályamotor,holott én versenyeztem ellene.meg az furcsa hogy ennyire ment a kampány hogy hüdejó.És nemlátjuk hogy érdek van mögötte,vagy ismered e a motort a velejéig.
Szóval sztem hagynikell a dolgokat hadd alakuljanak,aztán kész.
Hmm... széép.
Sziasztok van 4 bukógombát eladó! csavarral együtt 6000ft/pár. de csinálok másmilyet is ha ezek nem tetszenek.
Hi,

Én azt mondom nézze meg a motort, de vigyen magával egy olyan embert aki ért a motorokhoz. Én elismerem, hogy nem sokat értek hozzájuk, ezért amikor motort néztem, vittem magammal egy szerelőt aki átvizsgálta és utánna megbeszéltük a dolgokat. Megért nekem pár ezrest az, hogy eljött velem és megvizsgálta, persze belenézni ott akkor Ő sem tudott, de akkor is nagy segítség volt. Érdemes olyan szerelőt vinni aki megy is egy pár métert a kiszemelt motorral.
Ez volt az én tanácsom.
Nem csak én tudom mi a cink.
Az ember aki tul sokat tudott...
Akkor most mar azt is elmondhatnad hogy mi a cink a motorral kapcsolatban?
én: 2009
szkrács: 2008
zx4r: 2007
valaki 2006ból?
Kiskőrösre vitték el, DE nem tudja már a telefonszámát akinek eladta és hogy jobban érezd magad az összes blokk alkatrészt is vitte 30ezresért.