Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hivj ha érdekel valami 06-20/3577698
ezt nevezem H-nak. szép nagyon
Nagyon patent.
irigylem ezt a sok kawást, hogy miért nem tudom, bár a zx 6-osod nagyon tetszik
Már ápr 13is mehetsz pringre, én biztosan megyek, mert már nem bírom..
szezonra kész a szerkezet =)
Hatso gummak...

http://www.pasztoy.hu/motor/ad...

Az M3 sportec eleg jo gumi, meg jo az ara is, ZXR en azert eveket is elmegy egy szett, ha nem burnoutra hasznalja az ember.
Ha valaki uj gumit akar akkor most olcso a pasztoy:

http://www.pasztoy.hu/motor/ad...

Amugy az a ZXR nagyon nincs szetpalyazva, eleg vacsi gep, en mentem vele, hallottam is a hangjat. Merem ajanlani attol meg hogy slick gumi van rajta...
Ne is mond, már naponta megyek le a garázsba...már minden bajom van. De erre nem elkezd szakadni a gedvás hó....Én is szeretnék kijutni kakucsra, nekem az nincs messze és még sosem voltam . Idén remélem másképp lesz.
Ja már én is rugatnék ott újra! Majd május 21 meg reményeim szerint május 11 pring!
Igen én voltam ! Én is emlékszem rá! Bárcsak megint ott lehetnénk...csak ne legyen baleset !
Én még csak most vettem a gumit a héten tetetem fel. Gondoltam rá hogy feljebb kell tenni, de a gumisnál majd kiderül. A hűtős story, egy ZXR-es barátunké, sokat van a pályán .
Héé! Te álltál mellettem a ringen mikor nem engedtek ki minek a sok esés miatt! Még a képen is rajt vagyok vmit épp babrálók!
Hozzáérhet a hűtőhöz? aztamindenit, annyir aközel van? nekem is 70 es van, de messze van, igaz a sárvédő alatt nem fért el
először kezheted azzal, hogy a sárvédődet feljebb rakod!
Hi

A service manuálban 120/60 van, de a 120/70 is felmegy, de ahogy egy barátom mondta ha a pályán nagyon leszűkíted a féktávod akkor "hozzáérhet a hűtőhöz", na én ettől nem félek . Csipa vagyok én még ehez. LieBiNG, nem csak használt gumikkal foglalkozik...És érdemes hallgatni rá...ment már pár kört.

Üdv.
Még ősszel, a Hondánál.
Ő az! Yankee!
De milyen szezon zárón? hol? így nem ugrik most be!
Szombathelyi szezonzáron biztos hogy láttam... akkor azért volt ismerős, talán ő a Jankee? (sorry ha rosszul írtam a nevet:D de ha az, akkor isteni a hangja
Az kőszeg city!
Haverom fz1s -e
A képeig között ismerős az a szürke Fazer, és vagy Köszegen, vagy esetleg Lockenhauson készült? Vagy tévedek....
természetesen mindenki szíve joga mit rak fel!
Pirelli Dragon Supercorsa PRO SC2 vadi új 36570ft Sok különbség nincs közte! Most új gumik nagyon nagy akcióban mennek! ez pl 50880ft-ről van letolva!
Akkor ez nem véletlen
Megerősítem, hogy jó gumijai vannak, én is nála vásárolok
Zx a padon , meg a végeredmény is...