Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itt találtam apróba a srácot akitől vettem a matricát A4-es méretben postázta. A ninja feliratot kinyomtattam egy sima papira cellukszal felragasztottam úgy a karbonra h mindenhol fedje a celluksz a feliratot és nagyon éles slicerrel körbe vágtam óvatosan! (idő igényes :D )
A carbon matricát, ill szövetet hol vetted, meg mivel ragasztottad? Ill a ninja feliratot mivel sikerült ilyen szépen kivágnod. Gonolkozom én is pár dolog készítésén, és jól jön a tapasztalat.
Tényleg bukó gomba valakinek? van 3 páram! 6000Ft csavarral, csak be kell tekerni!
Hát igen nagyon rendbe volt most! meg kívülről is ki csinosítgattam!
http://www.sportmotor.hu/motor...
Akkor tényleg korrekt árban adtad el. Gondolom a tied is rendbe volt rakva. Ha jót akar venni az ember, az nem nagyon jön ki sokkal olcsóbban.
Szia! Engem érdekelne a szelepfedéltömítés.
Ha megvan légyszi válaszolj a darcika@citromail.hu címen.
elôre is köszi.
Helló! 650ért sikerült! de 21kw-os papírral volt!
nógrád megye- Bercel... semmit nem néznek.. 2 fotó meg a fék, lámpa ég e.. azt csókolom
Szép moci. Visszatérve az enyémre, az a gond, hogy nagyon hozzám nőtt, és valszeg, nem is adom el egyhamar.
Hétvégén szétszedtem, és kipucoltam a karbikat is. Csak a levegő, benzin keveréket kelelne beálíltani valahogy, meg a karbikat szinkronizálni, és akkor nagyon zsír. Mehet is a műszakira. No meg Yoshi bácsit vagy leveszem, vagy megoldom máshogy, hogy en szóljanak be rá.
Ezzel kapcsolatban kinek van valahol Debrecen, Kisújszálás környékén valami pozitív tapasztalata. Én Pesten tudok ilyen műhelyet, ahol nem csesztetnek ilyenért
Ezt kuksizzátok USA modell 65 Le http://www.kepesmotor.hu/kawas...
Akkor ne add el
Mennyibe sikerült eladnod?
Én is gondolkozom, hogy el kellene adni az enyémet. Én 650 et legalább kérnék érte, úgysem fizeti ki csak jobb esetbe 600 at érte.
(most volt gumi, vezlánc, feszítő csere, a meghajtólánc is 1 éves, pöcröf állapotban van. kissebb hibák az idomokon.)
:D hát nem az én nevemmel volt bejelentkezve szal én írtam az előzőt.
Szia! bocsi h beizgattalak az idom vétellel de ma eldtam a gépet :S bár a vagasztaló hír jó pénzért.
Vegyetek idomot! 30/409-3-409
Pont arra jártam így lekaptam őket! Kicsit koszosak de mosás után szépek! Apróbb hibák vannak rajta de egyik sem szorul javításra!
Ha tényleg érdekel küldhetek de nem rosszak! Ennyiért ajándék! Ajándék lónak meg ne nézed a... ! Bár ahhoz rá kell vennem magam hogy lefényképezzem őket úgyhogy nem tudom mire lesz kép de ha ragaszkodsz hozzá!
sok locsolót mindenkinek :D
már 500ccm alatt 15 ezer felette 17....
Udv,koszonom hogy szoltal,egy komam motorjaba kellene,de egy jo marekkal,es neki ez most sajnos huzos,ugyhogy ebben a pillanatban targytalan a dolog,de koszonom hogy szoltal
Szivesen! Ha kell ma 15őóráig kell rendelni!
koszonom a gyors valaszt!
Szeva! 5500ft
udv ujabb alkatresz kerdes sajnos a motoromtol messzevagyok de egy 93as zxr400l-rol van szo es szelepemelo himba ara erdekelne(/db) nemtudom,nemhiszem hogy sokfajta lett volna belole,erre irj nekem legyszives arat.udv
Az eredetiseg vizsga abbol all hogy osszehasonlitjak hogy a motorszam meg alvazszam egyezik e a forgalmiban levovel. A tobbit le se szarjak, ezert fizet az ember 12 ezer forintot. Szal ne parazzal, minden motor mar volt atfestve, es festekreteget meg sosem mernek!
Lefenykepezik a motort par oldalrol meg megnezik a szamokat es ennyi.