Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Agyonpályázott? D 211gp-rendeltem tőle, és épphogy egy bejáratott gumit kaptam, csak lestem, mert meglepődtem rendesen, én is széttépettet vártam...
A rutin teljesen igazat mond
ezzel teljes mértékben egyetértek, így van
nektek jó az agyon pályázott gumi vegyétek csak!
Ez így van, én is voltam már párszor, de előtte mindíg olajcsere (+prolong ), és teljes átnézés, mert ugye ez keményebb menet, mint egy laza túra... de mindíg pöcc-röff, és olajat sem fogyasztott (egyedül a Castrolt ), pályára magyar
Ez elég hülye felfogás. Nézd meg az én gépemet, nézd meg róla a videókat. 78ekm van benne és olajat nem eszik, pedig a 3. szezonja lesz Hungaroringen. Meg is kapja amit kell, nincs kókányolás, csak gyári alkatrész, meg jó olaj, meg karbantartás, erre tervezték. Másrészről meg egy ilyen sportmotor általában nem azért hal meg, mert széthajtják pályán, hanem összetörik, aminek az utcán fokozottabban ki van téve.
Szerintetek első guminak mi lenne a legjobb választás? (120/60)
Hát igen, végül is azért megy a rider pályára, hogy széttépje a gázkart. De ha megfelelően karban tartja a gépet, akkor szerintem ez nem probléma.
Ez így van, nagyon korrekt ember, és bármilyen kérdésedben segít
Hali! Látom mennek a témák a kawákról!
Annyit szeretnék hozzászólni hogy nekem van egy eladó zxr400am. Gyári 45kw van a forgalmiban, de 349ccm van hengerúrtartalomnak. Így sokkal olcsóbb az éves biztosítás. Nekem A0ban 8000 egy egész évre. Ha valakit érdekel itt elér: 70/6503040.
Persze ez lehet jogos is végülis aki pályán használja biztos törődik a gépével aztán meg van sok lusta tohonya ember aki utcán nyomul de aztse tudja mennyi és miylen olaj kell a gépbe stb... De aki pályán használta biztos tépte neki a száját a nagyobb igénybe vétel meg gyorsabb öregedést jelent. Nah én csak erre akartam célozni
Szia,

Ha gumi problémád van fordulj Brianhez ( Brian ), csak jót mondhatok róla. Remek gumit vettem remek áron. Bocs a reklámért srácok csak segíteni szeretnék .

Hi
ja sajnos most nincs plusz anyi pénzem hogy gumitis vegyek
Attól még, hogy egy motort pályán használnak, nem jelenti azt, hogy széthajtott fos. Sok utcai motor elbújhatna pályán használt gépek háta mögött.
Pont egy olyan gépet akarsz ajánlani neki amit széthajtottak pályán?
Valszeg nem véletlen vannak rajta slick gumik... Persze lehet merő véletlen is..... mindenesetre akkor plussz 50rugó 2 gumira.
nagyon köszönőm a hozá szolásokat már tutita hogy ilyen gépet veszek
Nekem 130as utazóval 2 személlyel 5,4 jött ki ringen ez vmivel több (még nem néztem meg) de sztem nem zabál sokat a 10 liter meg távol áll tőle ha normálisan van belőve
Ezt a vasat érdemes megnézni, jó állapotban van, szépen jár a motorja is.

http://www.czencz-motors.hu/co...
leg lényegesebb dolgokat kérdezted!
Mennyit megy? Pont ez a legnagyobb lényege egy motornak! Inkább vegyél biciklit! fogyasztás? milyena csuklód! Ha nem akarod akkor vegyél megint csak biciklit!
Igen, meg, ahhoz képest, hogy 16 éves, le a kalappal, nagyon szeretem.
Körülbelül olyan 210-220-at megy, de én szelíd motoros vagyok, még nem teszteltem le.
Ezeknél a pörgős gépeknél érdekes kérdés, hogy mennyit eszik.
Attól függ, hogy használod. Én általában, ha csak el akarok jutni A-ból B-be, akkor olyan 6 ezer körül elváltok, így olyan 5 liter körül kajál. De ha "motorozni" akarsz vele akkor duplája is akár.
Nekem nem volt még vele gondom (kivéve, hogy pont most szakadt el a kuplung bowden, de ez vele jár).
Tanuló motornak is ideális, de erő is van benne bőven.
Mivel belpiacos, ezért nem túl olcsók az alkatrészek, de találni.
Szóval én csak jót tudok róla mondani - (lehet elfogult vagyok:) -
szerintem jól járnál vele.
én most szeretnék veni egyet és te meg vagy elégedve vele?
és mi a vége egy ilyenek ?
és menyit eszik?
léci egy pár sort irjál már hogy milyen ? kőszi
Még nem, talán május-június környékétől, de ez sok mindentől függ
és eladó?
Enyém is 25 kW-os
kőszi a segicséget és még egy kérdés hogy az alkatrész beszerzés nehéz a motorhoz ? és ha valaki irna egy pár sort hogy milyen zxr 400as pl.fogyasztás végsebeség tipushiba esetleg előre is nyagyon kőszőnőm