Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

http://www.kepesmotor.hu/kawas... itt van egy válasz a kérdésedre
Helló idén szeretnék veni egy zxr 400ast és aszt szeretném kérdezni hogy ilyet tudok vani 25kw-ós papirokal előre is kőszi
évjárat? kompleten 1 mennyi? hibája(hibájaik)
sziasztok nekem lenni 2db zxr400 blokk amit bontani vagy egybe eladok fosért
hívj fel és megbeszéljűk 06209966980
Sziasztok!

ZXR-400 ra KPL kipufogó rendszert keresek ha valakinek van kérem jelezze!
Hali! Engem érdekelne ha postai úton eltudnád nekem küldeni!?
helló srácok ingyé elvihetőek BP-ről kető ninja matrica 10cmX4cm
Kuplung háznál balra van egy ház mellte a csapágy
Kimásoltam szervízkönyvből a kuplung felépítését.
Betudnátok jelölni nekem h melyik az a 2 alaktrész amire gondoltok?
Bocsi, nem címeztem az üzit.
Arra nem válaszoltál h, a ház is szükséges feltétlen a csapágy cserénél? Nekem annyi a lényeg h 12.-ére lesz pénzem, szal jöv hét végére. Utánajárnál h mennyi idő lenne míg megkapom? mert kéne mindenképpen
90%-ra biztosan állithatom de mivel nem látom a mocidat bármi lehet még mellette! kawánál hétfö délig kell rendelni ha van a központban akkor 6 nap ha nincs még 6 nap mivel 1991-es a géped nem biztos hogy rögtön van polcon de ha kell megrendelem dpd-vel küldöm egész ország területén! ha rendeled az adatlapomon keress!
És ezzel a cserével megoldódik az a zörgése alapjáraton kiengedett kuplungnál? A ház cseréje is mindenképp szükséges? Mennyi idő alatt jönne meg ha most megrendelném?
Van egy csapágy ami kell az 5500ft és ven egy háza az 5980ft rendelésre tudom!
zx400l004713
csáo
Keresek Zxr be 250-400as komplett üzemképes blokkot..
250es vázba.. mem indul el.. hajt.. de egyet nem robbant.. meg szar a főtengelye is..
szal kéne 1 komplett 250-400as blokk..
üdv:tommy
egyik jóbarátom michubishi szalonba dolgozik alkatrész értékeítőként, jókis kapcsolatai vannak.
olajszűrőt is ő intézte (champion 1200ft) +levegőszűrő 2300ft.
az jó ár. honnan volt?
Ok!

Igen!
Szia!

Elküldtem a címre az adatokat.
Fizetés átvételnél történik?
Dpd vel küldöm az egész ország területén az alkatrészeket kb 1000 ft. Kawasakinál mindig hétfön kell rendelni alaktrészt tehát ez kimegy márc 8 ha van a központban 6 nap ha nincs még 6 nap ! ha rendelni szeretnéd irj az adatlapomon lévö cimre!
Mennyi idő alatt lenne?
És utánvét megoldható-e?
Gyári új 5500 pénz rendelésre!