Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nincs imádtam a rohadékot 8évig volt az enyém aztán tavaly felvitték pestre! volt az elejébe egy hibátlan mito elej 320-as tárcsával stb.most ugyanúgy megcsináltam a cimborám sdr-ét itt debrecenbe.nagyon lehetett vele büntetni!
Aztakurva
Megvan még az SDR-ed?! Kurva jó kis motor lehet, mindig is ki akartam egyet próbálni...
Üdv urak! Tud-e nekem valaki segíteni fémfékcső kellene 1db min.56cm az sem baj ha csak az egyik vége van meg,mert a másik vége90fokos lessz!
Meg nem tudom hogy a tűket lehet-e állitani azt sem árt megnézni hogy mindegyik ugyanugy van
Nézzétek meg a gumimembránokat nincsenek-e elszakadva vagy nem lyukas vmelyik illetve az alapjárati keverék csavart kéne beállitani gyárira (aztán innen barbálni még a beállitásokkal ha tré még) talán benne van a manualban nem tudom biztosan
Héééló népek!

Tudna valaki segíteni? van egy haverom, akinek GPZ 900 van... vett rá új karburátorsort.. kipucolta,összerakta minden a helyén, beröffentette a verklit és 7000 a fordulat ha befogod a légszűrőt, ha nem akkor " csak " 4000... gázt nem veszi, puffog durrog köhög mindent csinál.. az előző karbival jó volt, csak a pilangószelepek ki voltak kopva nem lehetett alapjáratot csinálni rá, ezért vett újat... új gyertyák új olaj, szűrő van benne.. lövésünk sincs mi baja lehet.. ötletek elfogadnék =) köszipuszi előre is

Kakas
Hogyé adod a pályagarnitúrát? Plexivel, két oldalsó idommal, fejidom plusz farokidom?
Pálya cuccok, két utcai oldalidom, széles felni hozzá pályagumival és egy sérült fejidom olcsón eladó! Hívj a 06-30-4093409 es számon!
Köszi már tárgytalan mert vettem.
Nálunk a falon van pár táblával, ha gondolod..... :D
hat olaj is elhasznalodik,villa kopik,abbol altalaban ilyen undorito egyveleg lesz,de a lenyeg hogy lecserelted!
Big Bang kawasaki Budaörs
Székesfehérvár kawasaki Ivanics kb 7 rongy körül van
Helló!
Egy óriási szivességet szeretnék kérni tőled! Az istenért sem tudok ZXR400 hoz hengerfej tömítést szerezni! Tudnál nekem segíteni ezen a problémán! Nagyon hálás lennék érte!
Sziasztok! nincs valakinek első villa állítója? rem tudjátok miről beszélek:D enyém be van rohadva és semerre nem lehet állítan :S Geri holnap feladom a szárakat apudnak! képet este rakok ide.
Tudom hogy ez nem 900 rr topik de úgy hallottam hogy tud itt valaki tükröket.
97 es cbr 900rr hez keresek jobbos és balos tükröt korrekt áron!



S:O:S
Oksa, ha hazamegyek hétvégén, akkor megbontom a gépet, és megnézem mi minden van rajta pontosan. Ahogy számolgattam igencsak pénzes buli a teljes blokk felújítás.
A sima gyári karbi tipusa Keihin CVK-D32
Elméletileg gyári adat szerint 12.1-es a kompresszióviszony de soknimindent meg kéne nézni a mocidon akkor ha nem akarodzik menni szinte minden mérési érték benne van a service manual-ban ugyhogy annyira nem bonyolult én mondjuk tavaly 130at szórtam ki rá és csak hengerfejig szedtem szét (mondjuk légszűrő volt 10e meg még volt 1-2 ilyen)
Geri- nemrég felujitottam a villáimat érdekes látvány fogadott :) olyan rettenetes büdös azt már olajnak nem nevezném genya volt benne hgoy azt hittem elhányom magam de most ki lett cserélve olaj szimm. teflonos gyűrűk meg szinte 100%-osak voltak.
keihin fcr karburator van a motorodon? mert ha azvan,akkor lehet arrafele kell eloszor kaparaszni.az en motorom vegnyomasa(kompresszio ertek) 12,8bar.komresszioviszonyt nemszamoltam,de szerianal magasabb.
hengerfej volt leveve a motorodrol?szelephezagokat megneztetek?szivesen segitenek neked,de nemvagyok otthon.olvasd le a karburatorodrol a pontos tipust,onnantol okosabbak leszunk,van 1-2 beallitasi alap adatom mind gyarihoz,mind siktoloshoz,amibol esetleg kitudsz indulni.
udv
Josee!

te mennyit is költöttél a vasra? És miket cseréltek?
Új Big Bore kit kb 190 ruppó. de lehet vezérmű tengelyeket is cserélnem kellene, meg mit tom én...
Tudnál nekem írni egy listát?
mizo@sch.bme.hu címreírhatsz privi levelet.

Előre is köszi!
Szia Mitogeri!

Lenne egy olyan kérdésem, hogy te tudsz kicsiny országunkban valami olyan helyet, ahol vállalják a kavám blokkjának felújítást? Vagy esetleg tudsz nekem kompressziós adatokat mondani, hogy mennyinek kellene lennie?
Még mindig nem úgy megy, ahogy ezeknek a masináknak menniük kell. A karter is le van kötve róla, szóval valami belül már eléggé kopott. Úgy gondoltam, lehet jobban megéri felújítani mint venni egy 600 ast, mert az sokkal többe van, ha esek vele :D
No meg ezek is igen csak szépen mennek.
Amit most nagy szerviz előtt meg akarok csinálni: az új légszűrőhöz (Köcce Josee) karbikat szinkronizálni, mert még szezonban nem tudtam megcsinálni.
De a többivel is kellene valami...

(nem lenne rosz gép, csak tuti sokat pályáztak vele... Sík tol karbik, meg valaki kibarmolta a benzin pumpát)

Ha valamiben tudtok segíteni, please írjatok
Hamarosan jön a jó idő, és akkor meg menni szeretnék vele rengeteget
Oké! holnap intézek minden! köszönöm szépen!
mond meg neki,hogy motorteleszkop javittatas miatt keresed,velem mar beszeltel,nekem kuld el a fenykepet,megmondom kb mennyibe fog kerulni a dolog.udv
Bocsi lehet ezt nem olvastam multkor. holnap küldök képet. ha felhívom mit mongyak apudnak?