Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Udv!

"- 2010-es Kawasaki rendezvények
ZX Kupa, Esti Motorozások, Kawasaki Lime Party, hogy csak néhányat említsünk.
A rendezvényünkön részletesen tájékoztatjuk 2010-es programjainkról. Ha már részt vett valamelyiken ki ne hagyja 2010-ben!"

Kawasaki.hu Hirek

Tok jo lenne ha paran osszegyulnenk 400assal a ZX kupara.
Van valaki aki jonne?
a tartály hátulján a lábtartó felé van egy műanyag borítás azon van egy ilyen ovális szerű lyuk az a min-max jelzés.
hello
nagyon mást nem is tehetsz rá. a választék meg elég nagy
a hűtővízszintet hogy lehet ellenőrizni? mennyinek kell lennie nagyjából jobboldalon a kis tartályban? mer azon semmilyen jelzés nincs.
Sziasztok!
ZXR-400 levegőszűrő tisztítása után tudtok valamit ajánlani?
Olajozó spray tökéletes?
THX
én 11 ért vettem bontóból 10 000ért oda adom
Mennyi az amennyi?
Sziasztok még mindig eladó egy zxr feliratú generátor fedelem akit érdekel szóljon
Nagyon tapadós, Continental Race Attack típusú, ÚJ sportgumik eladóak 120/70 és 160/60 méretben
Akit érdekel, emailben vagy telefonon keressen!
Az az csak már kicsit el van nyűve szegény
Egyszer egy 125-öm azért ragadt meg mert ment-dolgozott az olajszivattyú csak nem nyomott eleget!A sephiát meg egyszer megfúrták és olyan gyűrűt vettem hozzá,hogy a fúrás után három helyen ért hozzá a gyűrű a henger falához.Ezt nézd meg mielőtt összerakod!
Különolajzás pumpáját szedném le a blokkról és tisztítanám ki, mert az utóbbi időben volt 2 ragadás és keresem az okokat. Karbi szintán tisztítva lesz. Szóval egyszerű-e szétszedni-összerakni, arra voltam kíváncsi rajzról, hogyan kapja a hajtást.
Meg hány századra illesszem az új dugattyút és elég-e a Prox minőség?
Előre is köszönöm és elnézést az offért!
Szia! Az nincs,de ha valami motoralkatrészben tudok segiteni vagy összeszerelésben kérdezz nyugodtan ismerem a tipust!
Hello! Láttam a képeid között van egy Sepia is. Épp muteromét csinálgatom most, nincs véletlenül hozzá service manualod?
k2 fatty?
Másszóval rábaszol keményen
életfogytiglan
helo! szerintetek mi jár azért ha engem elkapnak egy zxr400-assal, ami ki van vonva a forgalomból, nincs rajta rendszám, és persze biztosítás se, és nekem meg nincs jogsim?
Szeva!

Mindenünk van kawasakihoz!

Keress az adatlapomon!
duplabubis plexi nincsvalakinek elfekvoben?
Hi Josse,

Szeretném veled felvenni a kapcsolatot a levegőszűtő miatt, ha még megvan?!
a gumival nincs semmi probléma, az le lett ellenőrizve.. a tű is ugyanugy van mindegyiken, megnézte a service manualba, és aszerint állitotta be, ezért nem értjük hogy mi történik... karburátorok teljesen rendben... alapjáratcsavar sincs eltekerve, és mégis 4000 az alapjárat, ha légszűrőt befogod meg 7-8... =/ no idea
Sziasztok srácok.Abban tudok segíteni hogyan lehet javítani a pillangó tengelyt olcsón . Az én zxr750-r-be. ez volt a baj.Olcsóbb mint egy újabbal kisérletezgetni.A pill. tengelynél szivott fars levegőt ezért nem lehetett alapot állitani.Én úgy oldottam meg széthúztam a karbi sort a tengelyeg tövében esztergáltattam akkora lyukat amibe bele fért egy méretes szimering háttal befelé bebattintottam olyan mint újkorában. Már egy éve semmi baja .Egy tizes volt gépi meló a 7-db ,,G,,gyűrű meg 1500.-ft.
A robohaz.hu-n is van, akár karbonmintásat is vehetsz, én is ott vettem, és nincs gagyi gumifékcső érzésem, szóval jó a cucc, é sokféle fittingel rendelheted