Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

bocsi 1 pár ...
Hi Josee!

Ha van még ebből a zsír új tükrből még 2 pár lehet engem is érdekelne 6500-ért nem akarom elvinni Kakas elöl, szóval csak utána !

Köszi
spider
Szia Kakas. Én két vadonatúj tükröt tudok neked 6500 forintért.
Ha kell akkor írj rám. Üdv.
Én tudok neked segíteni. Német ebayről lehet használtat, vagy újat szerezni.
Keress meg.
70/2991622
jólvan köszönöm irtam neki email-t... már csak az kell hogy tényleg stimmeljen és akkor áldom a neveteket =)
ok nekem nem gyári tükreim vannak, azért nem tűnt fel bocs
azok ZX 4 tükrök ha megnézed látszanak..:D
sajnos mindenkinek zxr 400 asa van esetleg kérdezd meg a D.Norbitól....
nekem megvan a száma....
Csőváz mindenkinek! ZXR-750 1995 fejidom tartót keresek! HELP
Számát nem tudom, de itt a mail cime, nézi rendszeresen. Írj neki nyugodtan. dnorzx@yahoo.com
telefonszámot nem tudsz esetleg, mert oda nincs kiírva, és ahogy elnéztem a fórumot se nagyon látogatja mert utolsó 50 hozzászólásba nincs benne =/
köszönööööm :)
Helló
zx6r topic 16383-as hozzászólás. Tuti jó a zxr-re is és jó árban van szerintem.
eladó blokkot keresek (zxr 400)! hiányos is érdekel!
én újat találtam legolcsóbbat a biker world nél..
halo hej!

nincs valakinek elfekvőben 2 tükör? még nyár óta nem vettem, most tudnék, de sehol sem találok, bontóban sincs :/ vagy ötlet hogy hol tudok beszerezni nem 100.000 Ft-okért? köszi előre is
Ilyen állapotba vannak az idomok!
Köszi megnézem!
a fejidom csatlakozásnál eltér eléggé sztem ott nem érdemes szétbarmolni az oldal felfogatásait nem tudom a 250-esnek de most árult vki itt asszem raki idomszettet 50ér http://www.kepesmotor.hu/idomo...
Hellosztok!

Kérdésem az lenne (ha valaki jártas benne), hogy ZXR 400 és ZXR 250 oldalidomjai mennyire ütnek el egymástól?
Az én oldalidomaim elfolytak a kertben (amikor kigyulladt a vas), és kéne már új, de bontóban cinkesen húzós az ár... gondoltam, ha nem sokban tér el a 400-tól, akkor vennék olyat, és műanyagossal megcsináltatnám...
Nos?
a zx7r topicban mintha valaki hirdetett volna fejidomot nagyon jutanyos aron, talan Janav...
Beszéltem vele, de elpasszolta a kérdést! Ötlete sincs, hogy honnan szerezhetnék! HELP!
Köszi! Felhívom!
Dúzs Péter
e-mail: spoiler@axelero.hu
tel.: 0620-942-7240

Ő foglalkozik idomokkal... Sztem tanácsot is tud adni.
Ja, az biztos! Majd szétnézek! De itthon keresgetek inkább!