Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mondtam multkor is hogy tudok segiteni.szedd szet a teleszkopot ha tudod,es kuld el a ket szarat haza hozzam apam elintezi neked.
hivd fel az oregem: 06309792153
ha tudsz,csinalj egy kepet a hibakrol,es kuld el nekem
gilera@vipmail.hu
Helló geri! tutsz akkor segíteni a villa problémámba. még mindig nem talátam sehol szakit aki tudná javítani a villám. de lehet h jó árban vennék már eggyet. ha van valakinek villája hibátlan akkor árat és képet várok.
ime a zxr400 rendeltetes-szeru hasznalata
jah.....
Régi szép idők Kár hogy nincs már 400/250
zedikszer negyhandred!
erdekes ahogy igy az arakrol beszeltek,tudom az enyem nem utcai motor,de mindenki hoborgott ra hogy draga.aztan kicsit tobb dolog van benne mint akarmelyik piacon levo kawaban,es rendszamos is.namind1.
udv,kicsit besurusodott a nyaralas vege,megspekelve egy kis betegseggel..
sorry,de nemjutottam a dolgok vegere.
nemkiabalom elo,de lehet marciusba hazamegyek kicsit,akkor igyekszem osszekapni magam!
udv
Ez így van! Én is 590-ért vettem a Suzit, de most adnának érte 300at? na nee, tip-top kis gép, miért kell ennyire lenézni a 400-asokat
Ami jó állapotban van az legalább 600e.
Ha nem szánsz rá ennyit akkor később muszáj leszel vagy ha "szerencséd van" veszel egyet 400-450ér ami olyan kaki lesz h lehet fel is robban a blokkja
Te döntesz, énis 450ért vettem és 1évbe került mire rendbe raktam rajta mindent meg plussz kb 150-200e.
Most már legalább pikk-pakk állapotú de megvan ennek az ára, ennyi.
Szerintem, ha egy jó gépet akarsz venni, akkor szánj rá többet. 500 alatt szerintem nem nagyon kapsz olyat, amire ne kellene sokat költeni.

Mizo
Rakj oda egy Motorshow1-es matricát Ez az egész vázas letakarás, nekem nem annyira jön be, de ahogy érzed. Én valami diszkrét módon kezelném... kitölteni a mélyedést valami megegyező színű anyaggal, esetleg polírozás.
polirozni az egész vázat
élőben csúnyább:s
csatlakozom az előttem szólóhoz... nem olyan nagy karcolás hogy egyből észreveszi mindenki vagy én legalábbis elnézegettem a képet mire rájöttem mit is kell eltüntetni
Üdv Mindenkinek.
ZXR 400ast keresek 400 max 450ezerig, olyat ami nem füstöl és télleg jó állapotban van. Kis hiányosság, csúszássérülés belefér, műszakit és szállítást megoldom...
hát sztem hagyd ugy ahogy van mert nem nézne ki jól bár ez csak az én véleményem, de a csillagosat gyorsba felejtsd el az nagyon tré
Kép lemaradt. sory
Sziasztok! szerintetek melyik a legjobb? azt a csúnya karcot szeretném eltünteni. Karbon matricából lenne csinálva. Ja és a VILLÁVAL még mindig nem jutottam sehova abban is kérnék segítséget!