Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

sajnos nem tudom hol cisnálnak ilyet csak ugy emlékszem mintha drága művelet lenne ez az újrakrómoztatás de nem akarok hülyeséget mondani mivel nincs tapasztalatom ezzel kapcsolatban, ja néztem az üléspúpot 69 fontért plusz 10 a posta elvileg de az meg drága aztánb azon is gondolkodtam hogy ilyen üvegszálas cuccból mekkora szopás lenne megcsinálni mert én ahhoz nem értek
* engem is
Üléspúp engesis érdekelne meg a VILLA JAVÍTÁS! Ja am ebay-en láttam púpot! De nem nagyon vagyok othon ebay-en.
nem tudja vki hogy honnan lehet szerezni fasza üléspúpot vagy ha vkinek van esetleg elfekvőben és megválna tőle irjon már rám
Fórumlakók! Remélem nem követek el nagy szentségtörést, de motorvásárlás előtt most szóba került a ZZR 400 is. Erről vélemény?
(vagy esetleg a Suzuki RF400? :P) Tájékozódom és segítség kéne régebbi, tapasztalt motorosktól.
Előre is köszi
válaszok jöhetnek ide is: emptyspace@citromail.hu
Sziasztok! valaki tudod olyanban segíteni h villát hol javítanak olyan problémával h a króm rész le van pattogva?! Régebben már kérdeztem és valaki tudott segíten. nem tudom ki volt.
nekem is jobban tetszene, ha a régit le tudnám szedni, és rá az újat
látom mindenki ápolgatja a vasat =) nagyon helyes =) nekem is ma megjött a plexi, rajta vannak az új tükrök, alakul a molekula =)
ja most igy áll a gép jelenleg is kormányc csapágy csere meg első villák felújítása van a napirenden mert kb 3 éve hozzá sem nyultam előző tulaj meg ki tudja mikor
ez a kp szervizben készült ahol dolgoztam amugy nálam sincs rend
baszki egyeseknél milyen rend van

de ez tavalyi kép hál'istennek
nekem ez jobban is tetszik mármint a tankmatrica
Ettől féltem, hogy nem lesz/lenne egyszerű.
Azért köszi a véleményeket.
emptyspace: ha már így felhoztad, mennyibe vinnéd?
Sanya ez így gyári. A helyedben nem állnék neki, csak csúnyább lenne, vagy annyi pénz, ami nem hiszem, hogy megéri. Ha nem tetszik add el nekem :), és vegyél másikat :) Hol találtad egyébként? Net? Mennyi volt? Szép motor! GRT!
Helló! szerintem semmit ne tegyél ez így a gyári! am meg nem lenne egyszerű megcsinálni szerintem ha normálisan szeretnéd felrakni akkor lakk le ugye azzal a fényezés is távozik és akkor a tankot is fényeztetheted. szerintem jó az úgy ahogy most van!
sziasztok.
Egy kis segítséget szeretnék kérni. Egy csúnya rózsaszín ZXR matricával vettem a gépet, ami a tankon van. Már megvettem hozzá a szép kis zöld ZXR matricát, viszont a felrakással van egy kis gond. A régi ZXR matrica úgy lett felrakva, hogy felragasztották, és utána lakkozták a tankot. Na már most emiatt nem tudom leszedni a tankról régit. Az új meg kicsivel kisebb is, meg másabb is. Valakinek tapasztalat, hogy ilyen esetbe mit lehet tenni?
Előre is köszi
ja nem, semmi baja, csak 800-as v8-at építek bele
Karay mi a gond a te blokkoddal,hogy másikat keresel?Csak érdeklődés képpen,mert gondolkodom egy 400-as vételében,hogy mire érdemes jobban odafigyelni a ZXR-nél!
a vázba igen ott van H meg L ugye hogy melyik modell de én a motorszámra mondtam
eladó zxr blokkot keresek :D
illetve valószínűleg az a vázszám. na mindegy már eladták a blokkot :(
kajak? az enyém zx400h-val kezdődik :O
Valakinek nem kell ehhez forgalmis váz, műszerek, hátsó villa, telóval, hűtőrendszer, lábtartók, kománycsutkák mindennel meg ilyesmik?
tehát ez egy zxr nem zx4
az összes zxr motorszáma ZX400G-vel kezdődik utána E vagyis Engine aztán meg a sorozatszám