Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

visszaolvastam, látom hogy mizonak is ezek szerint h1-es blokkja lehet. konkrétan azért kérdem, mert nekem h2-es moci van és találtam egy eladó blokkot amire annyit írtak, hogy olajhűtő nélküli változat. akkor valószínű 89-es évjárat? tehát az újabbakon mind kellene lenni. vagy nem is zxr blokkot árul...
ja és a vízhűtő ugyanakkora volt mer az a régi blokkról lett áttéve az újra. illetve nyilván ez sem új hanem használt...
az én 92es ZXR-embe olajhűtő nélküli blokk volt. aztán amikor megadta magát, teljes blokkcsere volt és alig találtam az új blokkra olajhűtőt...
a H1-eseknek volt olyan blokkja csak ha jól tudom. de azokon a vízhűtő is kisebb volt. amennyire tudom a blokk ua csak a gyújtása volt más
talán a 400-as kawa xanthus de az meg nem pont zxr blokk nagyjából ua. de vannak eltérések meg persze az nem 65 Le
...azon kívül, hogy nincs rajta olajhűtő
Sziasztok!

Létezik 400-as ZXRhez olajhűtő nélküli blokk? Miben különbözik az olajhűtős változattól?
Köszi
5 éve hajtogatják ezt hogy csak 21 évesen lehet A-ra menni... kiváncsi vagyok mikor lesz ez tényleg így... ez kb olyan kérdés mint az 50 ccm motorok rendszámoztatása
mondanak már sokmindent majd kiderül mi lesz olyan is van hogy mittomén 21-es A-s jogsisként nem vehetsz akármilyen mocit mert vmi telj. korlátozás is lesz meg a fene tudja mi még aztán hogy ebből mi valósul meg
csao! én azt hallottam hogy jövőre a motorosjogsin is változtatnak. méghozzá azt hogy 2 év 'A1' után nem lehet 'A' jogsit csinálni. Erről tud valaki valamit?
ez a beinditós meg mérős téma szerintem helytől függ..én Bercelre szoktam vinni, ott ahogy elnéztem minden átmegy... vagy legalábbis nem szarakodnak.. fotót csinálnak, megnézik a lámpádat meg a féklámpádat, fékpadra felteszik, fizetsz és mehetsz.
Hi,

Én tavasszal voltam KPM-en mert külföldi papíros volt a motor. Az üllői utnál voltam, most nem tudom az utcanevet sorry. A lényeg a én sem gyárival mentem be és nagyon féltem ez miatt, de nem volt semmi, ahogy már elöttem is említették fékpad azt csá... semmi beindítás. Ez a KPM nekem 18e volt mert nekem ugye mást is kellet csinálni.

Üdv
Hello!
Én most szeptemberbe voltam és nekem mindössze 4360Ft-ba fájt, de én Szigetszentmiklósra a NKH-hoz vittem! Reggel 6-ra odamentem, akkor már vagy 5-6an ott állanak a nyitáskor, adnak egy sorszámot és mivel te motorral vagy a papirok elintézése után ami 30-40 perc, a vizsgáztatáskor már nem kell kivárnod a kocsisort, hanem külön levizsgázik, tehát durván 2 óra és megvagy! Nekem is fékmérés volt, meg ránézett, aztán látta a kipuffot és beindítatta. Na az kemény volt, hozott egy mérő eszközt és alapjáraton már verte a felső értéket, úgyhogy kellet magyarázkdni bőven, de abba maradtunk, hogy majd rakok rá hangtompítót és átengedett. Na azóta rakom rá.... De ilyet sztem bármelyik mototrosbolba tudsz venni!
Hát nekem két éve volt 9780, az elég sok szerintem, de legalább nem húzták meg a vizsgán. Be kellett indítani. KPM-nél volt előtte két évvel, de most már félek hogy CO-t is mérnének, meg zajszintet, kétszer meg nem szeretnék menni. Meg most állítólag amelyik jármű megbukik, annak leveszik a rendszámról az érvényesítő matricát, meg ilyenek...
Fékpadon teljesítményt mértek, vagy fékerőt?
vizsga nekem 13 volt legutóbb... szerintem a dob miatt nem szólnak, be sem kell inditani a motort.. legalábbis ott ahol én voltam.. fékpadra rátették 2x lement, lámpát megnézték azt végeztem... 15 papir volt benzinnel együtt
Februárban lejár a műszakim.
Nem tudja valaki hogy mennyibe kerül a vizsgáztatás?
Meg ha valami olcsó helyet tud valaki ne titkolja el
Amúgy KPM-hez nem merem vinni a dob miatt...
Ha valakinek lenne fejidom tartója és plexije 1995ös zxr-750-re azt szívesen venném!
Köszi a tippet, de végül is megoldódott... Sikerült bontottat vennem, relatíve olcsón...
5W viszkozitású olajat kell beletenni 424ml +- 2,5 ml vagy a szintet méred meg villa koppon összenyomva rugó benne 85 +-8mm a villa tetejétől de ezek benne vannak a service manualban olajat meg báárhol kapsz ahol motorolajat is.
tudja valaki hogy első villába mennyit és milyen olajat illik rakni? és hogy olyat hol lehet beszerezni? télen ki akarom cserélni azt is.... (megjöttek a tükrök és nagyon csilivili rajta ;-) a héten meg itt lesz az uj plexi is
Josee nagyon köszönöm, de sikerült egy sráccal megoldani, postai utánvétel, holnap itt lesznek a tükrök.. karcmentes új állapot.. de azért köszi mindenkinek itt a nagy mozgósításokat
Hi Josee

Itt a Télapónak írt kívánság listám :
-hajtáslánc; -vezérműlánc; -tükrök; -levegőszűrő; -akuumlátor; -fékbetétek első hátsó; -lehet gyergyák azt meg kell néznem.

Szerintem ennyi lenne ! Ha gondolod privátban is megírhatod nekem mindegy, ha valami van akkor melléírod az árát, az nekem úgy tökéletes !

priv.: alcatras7@gmail.com

Köszi
Meg lehet oldani persze...
Majd írd össze hogy mik kellenek, aztán megírom hogy lehet beszerezni olcsón.
Az frankó lenne ! Még nem mondom biztosra csak nagyon érdekel így a dolog, és alkatrészeket ? teszem azt vezláncot garvival? vagy levegőszűrőt ? hátsó indexek ? mi kellhet még... ...hajtáslánc ? fékbetét ? és ha igen akkor bármikor akár februárban is ?

Thx
Neked is tudok szerezni ha biztosra kell...