Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak egész egyszerüen tél van.
Nemértem... mindenki eladta a vasat vagy mivan veletek?
Hmm És miért adod el amugy? Ezeknek nem baj ha már ment ahogy mondod 2 szezont? Hallottam h elvileg élettartam garanciás akkor elvileg tényleg elég kéne h legyen egy tisztítás csak venni kell hozzá tisztító sprayt meg még egyet amivel befújom.NAh és mennyi lenne az annyi?
Nekem van egy hasznalt, semmi baja, csak ki kell tisztitani. Ha erdekel megegyezunk az arban, kb 2 szezont ment.
Nagyon kihalt a topik
Kéne nekem márciusban tudom nem most van de már elkezdtem nézegetni, K&N sportlégszűrő a gépbe én csak 20e-ért találtam neten vki nemtud olcsóbban pult alól?
Helo
Engem érdekelne az egyik, mer vettem (én hülye) egy 170eset és sokkal kevésbé tetszik így mint a gyári mérettel, egy újra meg most még nincs cash aztán addig jó lenne.
De ha vki jobban rászorúl akkor átengedem szivesen.
Műszakin nembaj ha nemmenne át de így kép alapján még nembasz meg érte a rendőr.
sziasztok,

van ket gumim, nem tul sok mintaval a kozepen (muszakin mar nem megy at) a szelen meg van, - vegszuksegre meg jo lehet valakinek:

Metzeler Sportec M-1 69W 160/60 ZR17
Michelin HiSport Race2 TX25 160/60 ZR17

ingyen elvihetoek
Szia nem vagyok 100%osan biztos benne mert nem bontottam még ki a csomagot a racsi depoból vettem 11 000ért annyiért tovább is küldöm... majd holnap lefényképezem
ZXR-es? mert akk ez lehet hogy nekem kéne
Sziasztok srácok.
ha valakit érdekel van egy eladó generátor fedelem mocit elvitték ez meg itt maradt szóval valakinek kell ,szóljatok és elpostázom széles utat és + fokokat
Hello,

Küldtem mailt!
nemtudoksajnos
kintvagyok aha,most 2hetet otthonleszek.elvagyok,csakmar hianyoznak a vasak:D
Haverom gépe eladósorba került:

2002-es GSXR 750 szívlámpás változat. K&N légszűrő, iridiumos gyertyák..
30/5287724
Hi,

Én itt voltam: 1195 Budapest, Vas Gereben utca 2-4. 2009 márciusában KPM vizsgán, sportdobbal külföldi papírokkal és semmi mást nem ellenőrizek mint az alvázszám és a motorszám valamint a fékeket aztán, gurulhattam is ki vele...mert nem mertem beindítani , inkább kitoltam .
Én nemsokára megyek műszaki vizsgára, február 4-én jár le a műszakim, még előtte elmegyek valamikor, persze nem KPM-hez, majd megírom hogy mit néztek a vizsgán, meg hogy mennyi volt.
Hello
95ös évjárat
Van több képem is
Irj emailt ide: diabolition@freemail.hu és folytatjuk
Helló Josee! küldem E-mailt!
szerintem még ők se tudják ha egy mód van rá szerintem várj tavaszig addig talán belerázódnak mert minden honnan csak azt hallani h kaotikus az egész, órákat kell várni azt se tudják mit kell csinálni és mit nem, nincsenek megfelelő gépek, programok stb. felkészültek az átállásra, na! egyébként volt olyan akinek mértek kipugázt a motoron lol
tudja vki, most mi is a helyzet az új műszaki vizsgánál? mérnek co szintet? van zajszint mérés?
70/2991622

Hívj fel, és megbeszéljük.
Helló Josee! Multkor írtad h vanna zxr-hez iridiumos gyergyáid jó áron érdekelne a dolgog h tuggyuk felvenni a kapcsolatot?
Helló,

mik a gépparaméterei (évjárat, ár)?
Van róla esetleg több képed is?
Oké köszi! írok ha aktuális lessz.
Én "foglalkozok" iridiumos gyertyával. van is "raktáron".
10 ezer forint a 4 darab, plussz posta kb 500 forint.
Ha érdekel írjál rám.
Üdv.