Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van 2 pár eldó EBC FA158HH fébetétem eladó olcsó pénzért. Megvettem a ZZR-be, mentem 356km-t aztán lecseréltük a gép komplett elejét így megmaradt. Ár: 10eFt, postát állom.
Én el, már több mint egy hete, de még a nagymosás meg a pihi előtti kozmetika várat magára, mert közbejött egy szakdolgozat...
Megjöttek nagy nehezen az iridiumos gyertyák, ha még aktuális, akkor hívj fel, megbeszéljük.
70/2991622
lerakta mindeki a vasat vagy mi a WTF? meg vagyunk halva :D
így néz ki kívülről http://www.hiflofiltro.com/fil... 20x1,5 menete van
üdv.
Lehet nagyon vizuális típus vagyok, de ahogy utána néztem ennek az olajszűrőnek, "pucér" képet látok mindenhol róla. De ez ugye fémházba van? Mondjuk másfélét még nem láttam, sztem ezért nem tudom hova tenni a dolgot.
Sziasztok! Továbbra is eladó egy komplett pályaidom széles felnivel és Dunlop slik gumikkal! AKCIÓSAN! 50 ér komplett 30/409-3-409
Nálam van AP Racing, előre a sima 5500.-/szett, hátra 4400.-/szett, a szinter verseny előre 6900.-/szett, hátra 5400.-/szett.
nem, az nincs. vagyis én nem tudok jobb áron szerezni mintha bemennél egy boltba és megvennéd.
AP fék is van?
az olaj 1550/l
első betét TRW 8800.- a 4 db ferodo 10200 a 4db, hátsó TRW 4400.- ferodo 4000.-
ezek sim utcai keverékek de ha vmi xtra érdekel (siner v ilyesmi) az is megoldható nem sokkal drágábbak
ezeken kívül még brembo és bendix amihez hozzá tudok férni fékbetét ügyben de arra most nem tudok árat modani de általában +30-50% ezekhez képest és sokszor várni kell rá.
full gyártmány. ez a gyártó neve. nálunk nem annyira ismert de több japán gyárnak is szállít gyárilag pl honda v toyota. egyébként kifogástalan. én is és az összes motoros ismerősöm ezt használja évek óta és sose volt semmi gáz vele, nem véletlenül. meg ugye ez egy kvázi baráti nagyker ár számla meg minden nélkül és csak mellesleg a hiflo v a meiwa se kerül sokkal többe nagyker áron csak itthon nagyon komoyan le vannak rántva a motorosok sajna.
persze ha kell szólsz és megbeszéljük hogy jó neked
az egészre motorcycle 10w-40 +fék betek
Jó napot!
Mizu arrafelé? Mindig irni akarok de sosincs időm..
Ja, Pring 2:06.9 !
hol 980ft a hf303-as szuro,vagy milyen minoseg az?
köszi szépen.
szállítás az gondolom postán. De ha neked nem gond, akkor lehet h inkább futárszolgálattal hoznám el, olcsóbb, mint a posta (persze ez súlyfüggő). Telefonszámod láttam, hamarosan jelentkezem, érdekelnek a cumók
no az olajszűrő mindegyiken ua tehát az neked is 980huf, a levegőszűrő (papír) 3200.-, a valvoline olajra nincs nagy kedvezményünk 3250/l 10w-40 de van pl castrol p1 10w-50 2550.-/l amire jó ár van v esetleg motul v repsol de ott nagy a szórás és nincs most nálam árlista. a benzinszűrő nem tétel kerek 100huf a műanyag a fém az kicsit drágább de szerintem a műanyag jobb mert legalább látod h mikor kell cserélni. vezláncot azt sajna nem tudok jó áron azt inkább passz.
pacsi
Bocsi, kimaradt hogy 94-es zxt 400L-hez kellenek a cumók
Üdv.
Enegem érdekelne 3l Valvoline SynPower 4T olaj+szűrő, levegő ill. benzin szűrő. Esetlegesen egy vezérmű lánc is szóbajöhet
Előre is köszi
Nekem volt fenn 170/60-as, úgy vettem. Most gyári van fenn, hát elmondhatom hogy ég és föld a különbség. Sokkal jobb a gyári, jobban fordul tőle a kicsike, meg bátrabban is lehet vele dönteni... Most már rájöttem hogy mindig a gyári ajánlás a legjobb, nem véletlen fejlesztették így a mérnökök
3l valvolie mire? az olajszűrő 980huf
mondjál árat 3lt valvoline-ra +szürő
én is elraktam ma a motort.. valamelyik nap kimentem az udvarra és ugy döntöttem hogy ilyen idöbe sétálni sincs kedvem nemhogy motorozni... rettenet hidegek vannak
Sziasztok! Továbbra is eladó egy komplett pályaidom széles felnivel és Dunlop slik gumikkal! AKCIÓSAN! 50 ér komplett 30/409-3-409