Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Üdv. Az enyémbe Valvoline SynPower 4t 10W40.
De itt fasza kis termékleírást találsz róluk.
http://www.olajshop.hu/termeke...
én is a Castrol-ra esküszöm.. minden mociba azt löktem eddig, gond nem volt soha..
Enyémbe Castrol van jelenleg és a következő olajcserénél sem tervezem hogy más kerülne bele. De a többi is biztos jó...
te ezt a bukógombát honnan szerezted? nekem is kéne ilyen.
Szia Mizo!
Ha kicsit jobban megnézem a tartózkodási helyedet akkor Budapest van feltüntetve! Anno ladányi voltál vagy vannak itt rokonaid barátaid?
Sziasztok! ki milyen olajat használ a zixibe? Mit ajánlotok? szerintetek a Castrol Power1 racig?
De kicsi a világ, még egy ladányi motoros

Mizo
Josee !
Nem, a sajátomhoz a "kis" 6oshoz kellene!
vannak mellette is érvek meg ellene is :P van akinél müködik van akinél nem... én veled vagyok
Mire?
majd rájössz
Korkülönbség?!Mi az?! Ha minden fain, mindegy,hogy ki mikor született...
Akad köztetek egy petty korkülönbség.
enci kékfeketedt és szöszyárpy :D nem akarsz egy negyedik cimet is használni? xD
nah bocsi én irtam csak bnőm volt bejelentkezve szóval én írtam:):):) és nem műtettem át magam:D
nem vicc:) tényleg valaki lerak az asztalra nekem érte 250 et viheti...
igaz hogy 750 re hirdettem sztem 700 körül elis adtam volna csak egy opeles beleköpött a levesembe:D és kicsit leértékelte a motoromat... de most vadászok hozzá egy donor motrot 200 körül motorhibásat és akkor talpra állítom de ha valakit igy is érdekel nyugodtan keressetek...
Ja gondolom ez a 250 csak vicc akkor, most néztem az adatlapodat, hogy 750. :P:)
2 féle méret létezik jol tudom?
nekem 250esem van és a jobb első féktárcsa görbe és üt+rángatja a kormányt...azt nézegettem h megeggyezik-e a 400aséval...és arra jutottam h totál ugyan az...szerintetek jól érzem?
nincs valakinek elfekvőben egy féktárcsája---
http://www.zxrworld.co.uk/zxr4... H,L és R-es Supplement plusz ha visszamész akkor ott a microfiche részen találsz alkatrész katalógust szintén H,L-hez
nem tudna valaki feldobni egy manuált vagy valami szervizkönyvet a zxr 400-ról?puszi
Szia! 400-as? Milyen évjárat? Esetleg jöhet a kiro4444@gmail.com-ra is, ha nem itt akarjuk untatni a népet. :)
köszi szépen mindenkinek
Délután 5 körül rendeltem ,és másnap 10 körül itt volt a cucc
Szólni kell neki ha valami nem oké, előfordulhat hogy kiment a fejéből, stb, ő is emberből van, és szerintem nem érdeke hogy kicsesszen másokkal.
Mellesleg télen szétkapom a motort, kap szinterezett vázat, telót, lengővilllát, olajnyomás mérőt, olajhőmérőt, töltés mérőt, kartergáz lecsapatót. Ha van ötlet valamihez, szivesen fogadom