Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én nem hanyagolnám biker world öt... egyszer felmentem pont zárva voltak nem volt hirdetve neten felhivtam másnap feladta postán amiért mentem és kifizette posta költséget... szóval full korrekt ... hát én helyedben úgy csinálnám hogy ird le egy papirra hogy biker world nél mi mennyi és aztán sétálj be egy hozzád legközelebb eső kawa márka kereskedésbe azán kérdezd meg ott is hogy mi mennyi és felét innen felét onnan rendeld ha úgy adja ár .. én így csináltam pl gyertya biker world nél 3300 volt asszem 2500 volt kawasakitól de (Josee) foglalkozik iridiumos gyertyával valami ilyesmi áron kérdezz rá nála... de biker world meg kawa kereskedés a megoldás pl olaj is olcsobb volt a bw nél üdv árpy..

ui: még mindig eladó a zixim:) ha valakit érdekel 250 ért oda adom:)
hello
én a biker worldöt hanyagolnám egyrészt drága más részt nem kicsit szétszórt a srác egyedül viszi a boltot túl sokat vállal. látom nyíregyi vagy így kicsit nehezebb a helyzet de ha ilyen kopó alkatrészek kellenek keress meg privátban (email v telefon mind1) ilyen helyen dolgozom meg tudjuk oldani ha kell vmi aztán ennyi
No, akkor most meg kell rendelnem a cumókat, hogy tavaszra megjöjjön, és nyáron tudjam használni a gépet
én ugyan nem rendeltem tőlük de spanomnak már 2 hónapja jön a tömítés szett 400-as gsx-hez ugy, hogy előleget is kértek
many thanks
pl innen:

Biker-World
Üdvözlet az uraknak/hölgy(ek)nek.
Az idén tavasszal növeltem a zxt-400-as tulajdonosok számát.
Mivel itt a rossz idő, szeretnék kicserélni benne 1-2 dolgot, hisz úgy nyugodt az ember, ha tudja, hogy saját maga cserélte ki. Mivel még zöld fülű vagyok, segítséget szeretnék kérni, hogy honnan tudnám ezeket beszerezni.(olaj-benzin-levegőszűrő, fékbetétek, lánc stb.)
Segítségeteket előre is köszönöm.
Bakker ZXR 400 fórum az utolsó helyen Ezt nem hagyom
oh hát ezt még először fel kell fogni valahogy, de köszi
orulok hogy rendben van a gep,jokis motor az.index-et elis felejtettem:s nagy baj nemlehet,az a rendszer halisten meg regifajta,siman egy rele,meg egy kapcsolo,nagy baj nemlehet.

udv

Amugy zxr tipushibas temahoz:
vezlancra erzekeny a motor,szervizintervallumot bekell tartani minden esetben,,szereti a szelepemelo himbakat is koptatni,es hengerfej revizioknal mindig merni kell a szelephosszokat ha szetvan szedve a motor,kiszurni az esetleges nyulott szelepeket,megelozven a szelepszakadast.

sokmas nincs.

udv

na nekem valahogy úgy rémlett, h ezres géped van...
amúgy elvittem kicserélték a vezérműláncot, meg beletette a srác a nagyobb fúvókákat és teljesen fasza lett. de az indexet nem tudta megcsinálni, azt mondta sokat szarakodott vele de nem találta meg a hibát. már a kapcsolóig sem jut el az áram. el kell majd vinnem egy autóvillamosságihoz...
Kedves szandra Kattints rá az adatlapomra és minden kérdésedre választ kapsz
melegen ajánlom =) istenkirály gépezet szerintem =)
mimimi? Van ZXRed? De nagyobb, nem? Vagy 400? vagy mi ?
Am köszi. Most őőőő van kiszemelve köv áldozatnak
Nolámcsak ki tévedt ide Mindenki a sajátját dícséri, de szerintem nagyon jóféle motor. Nem kell elfelejteni, hogy kawasaki, ami azt jelenti, hogy csattogós váltó, zörgős blokk, de ez a lényege, ezért kawa, nem kell tőle megijedni. Típushibáról én nem tudok, páran mondták a teleszkópszimeringeket, de sztem egyedi eset volt. Összességében jó gép, minőségi motor, 125ös után következő lépcsőnek tökéletes.

Egyébként ha majd Miskolc felé járok, leghamarabb szerintem tavsszal, akkor szólok, ráülsz egy körre, aztán elmondhatod, hogy szerinted milyen.
Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék, h akiknek ZXR400asa van, mit mondanátok róla, milyen moci?
Vannak esetleg tipikus hibái? És tényleg nagyon nehéz hozzá alkatrészeket szerezni?
Előre is köszi
hé futártémára ne szójj be! gerivel elmegyünk hozzád!
na,kicsi a vilag:)
Sok szerencset a vashoz,meg sok balesetmentes km-t
ja és még annyit hogy Mitogeri tett bele blokkot
én egy simson után fogok zxr400ra ülni.
de egyébként sokat motoroztam 125össel, csak sajátom nincs.
a jogsihoz meg csak ész kell... én is igy csináltam hogy 2 év A1 után A korlátlan... de nem feltétlenül kell egyből nagyobb motorra is ülni
én is futárkodtam de mifelénk se nincs lámpa se nincs villamos :P persze Pesten vagy nagyobb városokban biztos más a helyzet...
pizzafutarhoz annyit: ha egyszer neked is kellene azt meloznod,gondolj vissza erre az irasodra:)
nem kotekedes csak jot mosolyogtam rajta,igy visszagondolva:)