Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

miért van az hogy mindenki máshonnan vesz,agyonagybafőbehirdetem az enyém azmeg nemkell senkinek,holot ugyanez,és csak 15ezer ft:) nemértem:)
Egy jó ideig nélküle használta és már parázott a szitálástól, csomó helyzetben szitált neki az R1. Megvette ezt az olcsó kis ketyerét és azóta nem volt példa kormány szitálásra.
mármint két teló között különbség v teló nélkül és utána telóval?
mert nyomogattam és ellenállása van a cuccnak rendesen lehet érezni a fokozatokat de kézzel persze teljesen más ott nincs hirtelen mozdulat
Heló
Egyik ismerősöm innen vett az R1-re és azt mondta érezhető különbség lett.
ja még vmi. akinek van a gépén teló tegye már meg h megméri az állórész teljes hosszát és a munkahengerét is és írja meg. sokat segítene mert így csak hozzá lehet nézni de nem az igazi
köszi
üdv mindenkinek
kis segítség kéne. kormánygátlót akarok venni a vasra, találtam ezt http://www.kormanylengescsilla... voltam is megnézni a srácnál. igazából egyáltalán nem tűnt gagyinak de azé megkérdem volt-e vkinek ezzel tapasztalata? meg minden egyéb hasznos 5letet szívesen fogadok ebben a témában.
amugy ha megnézed a H-s service manualt az elején a képeken láthatod hogy felirat nélküli fedele van
nekem feliratmentes fedelem van és ua teljesen csak nincs felirat gond nem volt vele semmi
Méretben stimmel, szerintem a különbség csak a feliratban van. És nekem van is egy, csak az szar
sziasztok nincs valamelyikőtöknek elfekvőben egy generátor fedele meg egy olajhűtője? nézzetek már szét nem e pont azzal támasszátok ki az ajtót:D:D:D
jut eszembe valakinek van valami tapasztalata / véleménye arról a generátorfedélről amelyikre nincs ráírva hogy zxr? az utángyártott vagy mi? de méretben stimmel?
Holnap délután hívlak!
Valakinek első féklámpakapcsolója elfekvőben?
valószinü:) fekete.már küldtem neked régebben is képet.
milyen színű?
na ez engem is érdekel mert nekem baszott nagy a dobom meg nekem is bajok vannak vele szét-szétesik néha néha mindig van vmi gond vele
Köcce szépen az infókat. Nagyon megköszönném a kiegészítő adatokat is, ha meg tudod nézni.
Akkor valamelyik nap szétkapom a dobot, és kiderül az enyémnek jelenleg milyen adatai vannak.
jokérdés.
amit tudok segiteni,én dobom 50 cm hosszu,45miliről 38ra szükül a belső átmérő,külső átmérője a dobnak ha kell megmérem pontosan.
nemtudom perforált csöben nemtudom mekkora lukak vannak,de max arra is rálesek neked.üdv
14be tudok neked rövid telót adni.csak sokáig nemnagyon tudsz gondolkodni,mert pénteken utazom.üdv
Köszi szépen, meglátom hogy sikerül a hegesztés, ha jó lesz akkor tárgytalan, de ha szar akkor kialkudhatunk egy jó árat
Hmm... Én is gondoltam, hogy enyni gond van vele. És nem igazán megvalósítható. Kipuf pontos adatokat honann lehet szerezni? Amúgy nem mintha így nem menne jól, csak mostanság munkaeszköz lett a gép, és a városban nem akarom pörgetni. Országúton, viszont nagyon jó, hogy 120 tól megnidul rendesen.
első tanács,amennyi energiát meg pénzt ebbe beleölsz,inkább csináltass egy normálisan méretezett dobot.annak van inkább értelme.50cm hossz,végig szűkülő keresztmetszet gyáriról 38mm-ig
de ha akarsz persze tudsz ilyet csinálni,ahol a 4könyök egybefut ott szokás variálni a keresztmetszetet,de illene egy vezérlőelektronika is hozzá.
Én őszinte leszek nem kezdenék ilyenbe,hanem egy normálisan méretezett kipufogót tennék.üdv!
Lenen egy nagyon okos, és egyben nagyon hülye kérdésem!

A kérdés így hangzik: Van értelkme, illetve meg lehet csinálni a zxr 400 amra egy exup szelepet? Mivel Joshimura elég öblös, alacsony fordulaton szép nagy teljesítményt lehet veszteni. Ha nem lenne kis fordulaton akkora nyillása a dobnak, akkor nagyobb nyomatékot adhat le a gép.
Ilyesmit olvastam, yamahákon ős idők óta van.

Gondoltam feldobom ezt a kérdést, hogy pár hozzáértő ember mit szól az ötlethez, és milyen tanácsokkal tud ellátni.

Előre is köszi mindenkinek: Mizo
nem akarok hülyeséget mondani de nekem lehet van egy balos gyári töretlen ha esetleg szükséged lenne rá sőt van töröttem is de az jobbos
Nincs elfelejtve!
És oda is fog érni!
10k azért elég sok, először inkább az, hogy megcsináltatom, mert ismerős ingyen elvállalja, aztán ha nem válik be, akkor szerzek egyet valahonnan.