Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A kis honda civicemet (3ajtós) 220 - 260 közé mondták. hondapiros, és lakkozzák utána. Szar festékkel lehet olcsóbb, de az fakul, meg munka díjat is eléggé felszámolnak. Most csinálták egyik ismerősöm Kawa r6 át gyöngyház fehérre: 75 000 volt a festék anyagköltsége. csak azt kellett kifizetni, mert haverjuk a srác. de baromira nem olcsó. A motorom is 100 ért vállalnák.

Én ilyen infókat tudok...
Helló! Megérkezett, de még azóta nem voltam otthon, most hétvégén tudom megnézni. Egyébként még mindig nem tudom a számlaszámodat, szóval ha nem karácsonyi ajándéknak szántad akkor dobj egy e-mail-t vagy valami
Helló!

Megérkezett a dugó? Beleraktátok?
Metál színű a motorom, csak sajnos egyik fényképező sem adja át igazán a színét...
Ezen a képen valamennyire látszik:
http://sportmotor.hu/motoros_k...

Amúgy én szívesen megadom a festő elérhetőségét, azt nem mondom hogy másnak is ennyiért fest, de szépen dolgozik, és olcsón. Merem ajánlani, persze lehet hogy Kecskemét kicsit messze van másnak.
megkaptam aha,még töröm a fejem rajta.üdv
Ez így igaz.
Lehet otthon is próbálkozni, de annak egy jóideig szívás és bosszúság a vége! Tapasztalat.

GERI megkaptad a fotókat?

130körül szoktak motorokat fényezni. Joseenak üzenném meglesem azt a fényezőt aki 100 papírért lefesti a kocsidat és azt minőséginek is nevezik 200 körül állnak szóba az emberrel.

Szerintem metál festék van a motorján.
ez mind Ok Józsi,de a motorod képek alapján nem metál szín,és egy jó metál festék majdnem 2szerese árban egy jó akrilnak.
amugy ez a fényezés téma ez érdekes dolog,manapság nehéz normális fényezőt találni aki jó áron dolgozik.énis azthittem hogy 120ért szépen lefújják az autóm,gecinagyot tévedtem.de lehet énjártam rosszhelyen.Szóval aki fényeztet csak annyit tudok ajánlani saját hibámból kiindulva,hogy olyan helyen csináltassa ahol van referencia,megtudja nézni hogy dolgozik az illető.ettől függetlenüül lehet h van aki 40ért szépen megcsinálja a kivánt designt,csak akkor kérném az illető számát:D
Felejtsétek már el...
100 ezerért autót fújnak.
Persze ki kell fogni a jó + olcsót, talán lehetetlen is, de nekem anyaggal mindennel (mondjuk az enyém egyszínű, de nem is bánom) 40 ezer forint volt, plusz 10 ezer a matrica + 10 ezer a műanyagozás. Felnit most télen akarom majd fújatni feketére, az is 10 ezer. Kecskeméten dolgozik a srác, szép munkát csinál.
ha tényleg jó szakit akarsz aki rendesen megcsinálja akkor számolhatsz min 80-100e egy full motor minden idommal
ha csak az oldal akkor jóval olcsóbb idomonként kb 20-25e. sajna a metál festés sokkal komolyabb előkészítést igényel és maga a festék is többszöröse az akril festéknek. de az ún bejavítás is elég akkor talán még olcsóbban megúszhatod de oda már tényleg kell a szakértelem
Sok. Ha magadnak csinálod akkor lényegesen kevesebb, de munka van vele. Ezt a ruházatot szerintem meg felejtsd el, tegnap énis igy mentem, felül full védelem, alul semmi. Ha lett volna egy 5000ft os térdvédőm, most valszeg nem sántitanék, és aludni is tudnék.
rem valami ilyen fényezéssel
am srácok, mipénz egy ilyen full metálkék fényezés, ottitt feketébe +matricázás? csak úgy saccra
Akkor jövőre szervezünk egy ilyet,oszt demjénring oda-vissza
na azért
Hát nekem biztos nem. tunnák mesélni
todom ám:))) na de nemis ér annyi hogy azt a szépséget meg ugye magadat összecsukd
Persze,jövőre megüssük a talit ,de nem vok egykerékbajnok
remélem tavasszal gurulunk ha már most nemjött össze, itt egerbe a 25ösön beállt mellém kocsisornál egy 1000rr repsol, rövidújú rövidgatyába a srác. megkentük neki kb 120nál kivette kerékre és kb 160nál rakta le de utánna még fel akarta venni megint , feljött vagy 30centire de már jött a piros és durva fék. beszarás volt 2méterről nézni végig a másiksávba mellette:D remélem majd ezt veledis eljátszuk:D
Ezért mondtam a jó szakit
sztem akkor javítatni fogom:) megtetszett ez a módszer:D meg olcsóbb mintha újakat vennék:)
Öcsém hondájának a teljes fényezését szétcseszték, és amit megcsináltak fül 2 nap után letört, és 20 ezret elkértek. Amikor megláttam, hogy a karcmentes motor oldala mindenütt tenyérnyi helyeken le lett csiszolva, engem az ideg baszott szét. Tesóm helyében kifizettettem volna velük a festést, mert oda is hozzányúltak, ahova nem kellett...

Szóval csak óvatosan, meg könnyen törnek az ilyen elemek
én nem akarok senkit sem rossz fényben feltüntetni ill. megsérteni senkit sem de én csak rosszat hallottam ezekről a majosházai gyártott idomokról (nekem pl túl olcsónak tűnik :) ) de lehet hogy attol függetlenl jok
Nekem is volt problémám a két izzóval, mivel az enyém is belpiacos, és kiégett egyszer mindkettő kis különbséggel.
Először úgy használtam hogy nem tettem a H4-et a helyére, de meguntam és rendeltem két eredetit. Itthon 13 ezer forint lett volna darabja, Angliából sikerült egy éve kb szerezni, 11 ezer volt a két gyári postával, én meg vagyok a fényerővel elégedve, pedig 60/35 az enyém is...
akkor okés, ezt megis beszéltük
csak nehogy utánna heggesztéseknél széttörjön, pl felfogatásnál,
rsem idoma is meglett heggesztve, 3x tört ki és szakadt ki tőből az idom 140nél
jameg előtte műjanyagoss
Haverom ne vegyé újat keres egy szakit rá,jó fényező rendberakja