Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Felőlem oké, de egy csomó dolognak pl most jár majd le egy két napon belül a licite...
Pl most bontottak szét egy ZXR 400-at ahonnan van olajhűtő, meg lámpa, meg minden...
figyelj csak josee asszem így nem érdekel akkor a villa hátha találok épet.. de viszont a segítséged e-bayről rendeléssel kapcsolatban elfogadom...
1-2 héten belül elhozom azokat alkatrészeket amik kellenek a blokk beröffentéséhez ha indul működük faszán akkor a kis magya bontósoktól összeszedett árlistámmal becammogok hozzád és akkor ha találunk olcsóbbat e-bayről akkor rendelem azt:)
és ha sikerül sokat lefaradni a végösszegből még egy fagyira is meghívlak meg a motorocskádat is:D
Már későn láttasm, hogy elcsesztem, és lemaradt az SOHC ről az S.
Amúgy nem ázott be. De alvázig voltunk a vízben. És emiatt aggódtam egy csöppet. Amúgy fasza kis gép. Van mit csinálni rajta, de majd elkészül, mint a kis Kawám.
Milyen segítség kéne?
Látom te is úgy is kecskeméti vagy...
Olcsón ki tudnánk egyezni...
De amúgy azt tudni kell hogy vannak ilyen leverődések a villaszáron,
ez csak annyit jelent hogy kb évente telószimering csere...
Civic-be SOHC és DOHC-nak nevezik. Ha beázik az ecu hallod akkor az utastérbe is jócskán kell kerülnie víznek. Cartárs
papírosat keresek... 60 ért meg 30 ért már találtam...

te mennyiért adod a telót?
Vázat papírosat keresel, vagy csak pályára lesz a gép ha helyreállítottad?
hát az gyanúsan olcsóóó a 3000 de van 10 ért is.... az se sok... érte meg asszem találtam 6000 ért is ... telót 65 ért 60 ért meg 40 ért találtam
ófaszomba, azthittem ezeket adod el:D
3000ér olajhűtő? az masszívan érdekes,mondjuk 30ért a telószár is undoritoan baráti-
magyarba találtam 3000ért olajhűtőt racsiba van első lámpa szóval én nem mászok bele e bay re de majd lehet lessz időm átböngészem ..... mr yamaha énis keresem azokat az alkatrészeket látom figyelsz:D:D:D:D különben sugo motors nál van 30 000ft párja
ajánlj valamit,értelemszerüen drágább kicsit mint egy széria villa,mert más kategória.valamit böfögj rá max nem üzletelünk!
93 as 3 ajtós 5.generációs 16 szelepes ohc vezérlésű (90 ló)

Háll megúszta a beázást, de mivel láttam, régebbi civic-eket bezáni, tényleg komolyn kezdtem parázni.
8ezres csak neked plexittel.
De hívj fel 5 után, idomból van többféle konstrukció.
Hali! a villáért mit kérsz?
mennyi az annyi egy réglátott távoli ismerősödnek?
Igen. Megvan még.
Szeva koma,honda rs idomod megvan még?
Tudsz német ebay-ről rendelni?
Lehetséges, hogy kellene egy kis segítség.
Milyen civic-ed van? Az ECU az utastérben eléggé mostoha körülmények között tud beázni.
zxr-hez van eladó elsővillám(SP) versenyidomszett,hátsókerék(gyári) indexek,visszapillantók(ducati-é kawára alakítva) rendszámtartó,meg pár apróság.
engem érdekelne a két tárcsa, mennyibe tudunk megállapodni?
Most néztem van fényszóró is
http://cgi.ebay.de/kawasaki-zx...
Ne kapkodjátok el, mert német ebayről kb mindent be lehet szerezni elég jó áron...
Ha gondoljátok segítek!


Amúgy most is van pl olajhűtő 10 euróért...
http://cgi.ebay.de/ZXR400-zxr-...

Meg ilyenek, szal mindent olcsóba ki lehetne hozni...

Nem tom hogy csak pályagép lesz-e a tiéd? Mert akkor pályaidomot is tudok hozzá...

70/2991622

Holnap hívj fel délelőtt, és akkor majd kiokoskodjuk