Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

msnen nemtudnánk megdumálni ogy mi kéne és mennyiért és mikorra?
hale szombaton dél körül megyek .. azt beszéltem sráccal
Mikor mész? Mert öcsémnek is kellene hondájára alkatrész, és akkor őt is elzavarom, hogy nézze, vagy lehet kimegyek vele kocsival.
Mármint a racsira gondoltam.
Sajna még nem. A frissen vett autót most sikerült 2 hét után átpapíroznom. Holnap nem lesz suli, és meló előtt megcsinálom, majd ki is próbálom. Szerintem menni fog, mint a meszes :D
josee ird meg légyszives az árakat is hogy tudjam kihez mennyek:D:D:D amigy racsidepot elértem szombaton emgyek alkatrészt böngészni:):):) másnem ird meg privátba vagy msn en josee ... mert aki a legjobb árat mondja és megelégedek az alkatrésszel attól hozom..
Mizo belehajítottad már a K&N-t a gépbe?
Nekem van egy pár használt alkatrész, pl egy komplett telóm is van, van 180-as órám is, tiltás nélkül...
hát nekem már igazából első lámpa fordulatszámmérő meg első sárvédőn kívül megvan minden valakitől ,,,, vagyis ki van nézve.... még megvárom visszair egy pesti bontó meg racsidepó is visszaír hátha van náluk olcsóbban cucc ,,,,:):):):) ugyhogy először elhozom azokat amik kellenek blokkhoz generátorfedél olajhűtő vízhűtő olaj olajszűrő kipufogósor és ha indul a blokk faszán megy akkor kezdődik a felújítás:):):)

ő hátha ugy birok első telót venni hogy rajta lessz a villa szorítója meg a 2 kifli szivesen eladom neked... majd szólok...
Tegnap én is jól megáztam! mondjuk, amikor én jöttem, akkor a tiszánál szakadt csak. Háll' én a civic-el voltam, de még így is 20 al mentünk max, és paráztam, hogy beázik a vezérlés. kb 10-15 centis víz állt a két tiszahídon.

Téged hol kapott el az a vacak idő? Remélhetőleg nem lett bajod. A kawa csak csúszott? tehát lábtartó, fékkar, meg idom javítás, vagy lett komolyabb kár is?
Km spirált, és hozzá az agyat az első kerékbe tudok neked szerezni. van egy bontós Pesten. Egy rakat alakatrésze van zxr-ekhez.
racsidepo-t próbáld meg emailben. remélhetőleg záros határidőn belül válaszol. neki van vagy 3-4 bontott zxr-e. Szóval elképzelhető, hoyg sok alakatrésze lesz a tiedhez. Max, ha van, akkor hazafele menet beadom neked. arra már csak 100 km kerülő.

Mizo
Helló szöszyárpy! Én olyat kérdeznék tőled h ugye a villád elgörbült, de a fenti állítórészek a villán nem sérültek? ha nem érdeklődnék h mit kérnél érte vagy h el adnád-e? (rem érted mire gondolok :D)
Nagyon durva, mostanában jól tördeljük a kawákat. Kezdtem én, aztán kekfeketedt, Vitka, 250-eseknél kawazxr, most ***Mr.Yamaha*** . Buzi egy év mondhatom.
Ne mar Te jol vagy?
majd összeírom mikell nekem, ma hajnalba összetörtem a motort hazafele a viharba
sziasztok még 1 szer megkérdezem dnor on kívül valakinek van az alábbi alkatrészekből elfekvőben?

bal lábtartó váltóval
generátorfedél
váz
oldalidom jobb
oldalidom bal
fejidom
fejidom konzol
tükör bal
km óra
ford.mérő
vízhőfokmérő
müszerek konzolja
olajhűtő
vízhűtő
olajszűrő
km spirál
kuplungkar
jobb kormány csutka
első kerék
első tárcsák
első gumi
kipufogó sor
első telók
első lámpa
plexi
index bal
index jobb
első sárvédő
hátsó indexek
MEGMONDTAM VAGY MEGMONDTAM?!
#14 ÉK - június 27. 13:20
"Elolvastam és nagyon sajnállak hogy így jártál.
Jó akkor úgy írom hogy most még nem az, de hamarosan ismét az lesz. Bontóból vettél 85 ezerért főtengelyt. Ugye az nem új főtengely, honnan tudod hogy az meddig bírja és hogy használták, az se 0 km-es. Szóval az se bír sokat, főleg ha úgy fogod használni a motort ahogy korábban. Szerintem minél hamarabb add el, ha nem akarsz rá még többet költeni. Mert úgyse bírod ki hogy ne nyelezd. (ezt te is jól tudod). De mondjuk a tied azt csinálsz vele amit akarsz én csak leírtam mit gondolok."
Mármint ezt hogy érted? Hogy csak azok vannak amik a képeken vagy farokidomod is van ?
tTegnap sikerült "megküldenem" a hátsó farokidomot ami egyébként karcolásmentes állapotban volt szal azóta kb visszefele forog az agyam
Ezek vannak!
Vazz de jó arcok vagytok! :) Akkor jelentkezni fogok, Pest és Galgamácsa lesz a befutó szerintem. Lehet mind a kettőt megsasolom :) Jelentkezni fogok uraim! és mégegyszer előre is köszi :)
Engem is érdekelne, első körben egy alkatrész ára. Balos lábtartó konzol mennyibe fáj szerintetek?
Szia
Hátsó farok idomod (gyári) nincsen véletlenül? Vagy bárki másnak esetleg , főleg a baloldali érdekelne
Helló! én Galgamácsán lakom ha gondolod mondasz egy időpontot aztán elmehetek Gödöllőre.
hello
ha pesten jársz csörögj rám és összefuthatunk vhol aztán addig babrálsz a vassal ameddig akarsz én most az örsön lakom ott a hév végállomásnál majdnem de most hétvégén nem leszek itthon de utána este felé v hétvégén ráérek
Hali.
Én szívesen segítenék neked, de Nyházán van a gép.
De ha akarsze venni, és érdekel az enyém.......:P