Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Oké. Akkor működik az e-mail, azt hittem nem is küldi el. Na akkor majd dumálunk.
Ennek vajon van vmi baja? túl olcsó.

http://suchen.mobile.de/fahrze...

de jó látni, hogy vannak kint jó áron ilyen gépek.
Nem tudom kérhetnék e valakitől egy nagy szivességet.
Tehát ugye már olvasgatok itt vagy 1.5-2 hónapja, beleszerettem ebbe a fajtába teljesen. Viszont! Még csak képen láttam, meg egy csíkot, amikor elhúzott mellettem :P Én Gödöllőn lakom, ha esetleg valaki lenne olyan jó arc, hogy megmutatja közelről a kedvencét, ne adj isten még rá is ülhetek, akkor nagyon boldog lennék. Érdekelne az ülés pozíció, mennyire ér le a lábam stb stb, meg alapból milyen 10 centiről ez a motor. Nem menni akarok vele! Csak rápróbálni magam :)
Előre is köszi, aki segít :)
Szia!

Ne haragudj, ma adtam fel a dugót, hétfőre ott lesz szerintem.
Bocs a sok késésért, csak elég sűrű volt az elmúlt pár hetem...
Amúgy majd ha megérkezett, meg frankó akkor megadom a szálmaszámomat, és megbeszéljük a fizetést stb...
Sorry mégegyszer.
Josee-ról kimittud?
Én jövő hét szerda vagy csütörtökre tervezem!

Szóljatok, ha már tudjátok, hogy pontosan mikor mentek!
Mondom jó lenne összehozni
Ez elég jó kép lett Ja jövő csütörtököt beszélgettük, jó lenne összehozni.
amugy ez most az új kedvencfitóm,ugyhogy ígyis nagyon köszi:)
szia,köszi a képet!
hát,Tomival azt beszéltük,egy jövőhét csütörtök még esélyes,bár most szóltak hogy 24.én pannringen mehetnék endurancéra a picurral,,de valamit még összehozunk!
Hello F2Tom, Mitogeri!

Sajnos az én képeim sem lettek túl jók!

Mentek még mostanában pályázni?

Bálint
helo.
köszönöm szépen a jótanácsokat.

így fogok tenni ahogy mondod mert tudom hogy működik a dolog.
köszönöm.
helo.
széles utat.
Hali.
Nekem is ilyen motorom van. Én május környékén vettem, nem kevés keresgélés után találtam rá a megfelelő darabra. Többet meg kell nézni, mint ahogy azt a kollega is említi. Én csak ajánlani tudom, amióta megvan, nem egy ember mondta h a következő motorja Kawa lesz. A Vége nekem is 180 volt (óra szerint). És egy jó tanács. Ha úgy tűnik h találtál egy jót, ne legyél lusta "holnap" érte menni. Nekem kettőt vittek el az orrom elől úgy, hogy a tulaj megígérte, h holnapig nem adja oda senkinek. De nyílván ha letették a pénzt az asztalra, had vigyék. A harmadikért hajnal negyed 1re értem a tulajhoz, de nem halasztottam "holnapra".
Széles utat.
tud vki zxr400hoz hűtőkupakot? az enyémben elgyengült a rugó és már 0,4BAR-nal átnyomja a vizet a másik tartályba
okés.
köszönöm szépen a jótanácsokat.
nekem nagyon bejönnek ezek a gépek.
és szerintem ez lessz a következő motorom, ha minden jól megy!
remélem így lessz.
köszi mindent.
helo
hello
mivel min 8-9éves nem mellesleg sport gépekről beszélünk gyakorlatilag csak attól függ a motor állapota, hogy az előző tulajok, hogy bántak vele. kifoghatsz pusztulat romot is amire ráköltheted az összes pénzed és akkor se fog összeállni de lehet szerencséd és találsz egy előzőleg megbecsült darabot. egy ami biztos, olyan használt motor nincs amire ne kéne költeni. próbálj ki minél többet, hogy legyen összehasonlítási alapod, anélkül nem megy a dolog. típushibái nincsenek (vagy csak én nem tudok róla) ezekben még van anyag. a végsebesség meg áttételfüggő de vhol 210-220 között a gyárival szerintem de nekem belpiacos van az meg csak 180ig mér na annyit megy bőven
meg olvass kicsit vissza itt a topicban nem is olyan rég kiveséztük a motorvásárlási tanácsokat hátha sagít vmit.
sok sikert
Kawasaki........ez mindent elmond róla.
de nemár.
szt tudom.
de hogy milyen megbízhatók, stb.
Gyorsasági motorok
helo.
szeretnék kérdezni mindenkitől valamit.
milyen motorok a KAWASAKI ZXR 400-asok?
mert nekem naon megtetszettek és azt szeretném megtudni hogy mennyire megbízhatók, mik szoktak elromlani rajta, mik a gyári hibái hasonlók, ja és egy gyárinak kb mennyi a vége?
köszönöm mindenkinek.
helo
Király lett !
josee láttalak ma a vassal:) mondom de ismerős moci meg a szine is kinek van a környéken ilyen mocija mire beugrott hogy neked látom faszán üzemel lajosmizséről kecsóra tartottál és mizsénél beelőzted a buszt azon voltam.....
felüljárónál a belső sávban az én féknyomam van :S:D 60 at tartsd be:)
tud vki hűtőkupakot? most volt szerelőnél a mocim, még nem hoztam el de azt mondta hogy a hűtő kupakjában a rúgó elgyengült és nem bírja a nyomást.