Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

lenne egy kérdésem,
16os lánckerék volt elől a zxren gyári 45ös így ment 1be 100-105öt
most 14es lánckerék van elől 45ös hátul és 1be megy 90et
sokaknak 15össel megy 80at nekem 14essel 90et, hogy vanez?
ami nem gyári a motoron az a 180as hátsógumi, így vettem, befolyásolhatja a dolgokat? elsőgumi 120/70 zr 17
én olyan 70re saccoltam amit megy azért furcsállom
köszi:)
figy,szeptember első hetén egy Kakucs?valahogy hozzuk össze,,akkor nem megyek Pannringre,inkább veletek tekeregnék egyet!
Hallo,

ha nem sikerul donort szerezni, nekem van:
- km ora
- fejidomtarto
- olajhuto
- vizhuto

udv, N.
Sziasztok srácok. Egy zxr-400-as vásárlásán gondolkodom. Ha esetleg tudnátok segíteni h a vásárlásnál mire kellene elsősorban odafigyelnem, akkor azt megkőszőnném .
Érdekel még a használt K&N légszűrőm?
Mert megvan még ha kell...
várom én is a videot :) és hogy én se maradjak ki jövőre rá kell gyúrnom mert valszeg gyors lesz belőle
nemfeledem! meg nincs anyag,de addigis par kep
Hi,

Igen, velem beszélgettél! Hogy ment ? Tudod mit mentél ?
utána néztem a dolgoknak... 29-én mátrába kék túra.. gyöngyösi tesco parkolóba lesz a találkozó 11 és dél között.. 13 órakor megemlékezés fent kékestetön a tavaly felállitott emlékmünél az eddig elhunyt halott motoros barátainkról... jöjjetek minél többen =)
Veled dumáltam akkor nemtudtam mi a nicked sportmoroton
Linket nem elfelejteni a lime ról apa!

Csoki!
Sziaszok !
Király volt a Lime Party ! Minden ZXR400 nagyon jól ment (kivéve én ), gratulálok !

Hi
milyen volt a lime party emberek? el akartam menni de sajnos nem jutott rá idő =(.... kint mátrába voltam melózni, aztán későn végeztünk és nem volt már idő felérni... sajnos.. =( de legalább egy mátrázással gazdagabb lettem... tudja valaki hogy jövő hét végén lesz a kék túra ide a mátrába?
Szia! kérlek írj nekem egy e-mailt hogy tudjam a címed, és később megkereslek. karaytheone kukac gmail pont com
Nekem van dugóm, meg gyűrűm is hozzá...
Sajnos nem tudok idén sem eljutni a Lime partyra, mert szombat vasárnap lesz összerakva a gép...
hehehe én most készülök aztán téptem is a ringre srácok
Heló! Szükségem lenne 1db dugattyúra gyűrűkkel, meg egy hengerfejre minimum 4 szeleppel de nem baj ha benne van az összes plusz a rugók meg egyebek. Ha valakinek van szétesett blokkja vagy akárhonnan légyszi írjatok körülbelüli árat. Azt már néztem mennyi lenne újönnan de attól elment a kedvem Köszi!
Hát ha 5 kilóért magyar papíros lenne, nem sokat gondolkodnék a vásárláson...
Ja meg van két zsír oldalidomom is!
Pályai idom! Széles felni! Lime partira még jó Dunlop slik gumi! Bukó gomba!ELADÓ! 06-30-409-3-409
Annyira lassú? Hu akkor lehet télleg haladó lesz belőle
Köszi
csa! ha nem akkor ulsz eletedben eloszor motoron akkor legalabb haladoba kell menni, de inkabb gyorsba. lassu az vicc.
Hali
Lime partyn volt már valaki innen? Mer ugye ez csoportokba van oszta aztán én arra gondoltam hogy a lassú csoportba megyek majd csak nem tudo h ez mennyire lassú csoport mert azért nem 50-el. akarok tötyögni. Valaki írjon egy kicsit róla pls ↲ Köszi
de neked amugy jólenne mert h nincs semijen papirja csak 1 adásvételi a tiedmeg papiros ha jóltudom vagy pályamotornak akarod?