Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én sajnos akkor dolgozom,nemtudok akkor menni:(
hello
ha egy blokk így megadja magát annak komoly oka kell, hogy legyen. én nem hiszem, hogy bármelyik fődarabot is érdemes belőle megtartanod tartalékba, még inkább ne add el "ez még jó" dumával. volt vkinek itt egy főtengelye (a nevekkel komoly problémám van, nem tudom megjegyezni őket sorry) amire azt mondták, remek, hibátlan darab és a képen látszott, hogy kuka. egy olyan alkatrész még veszélyesebb amin elsőre nem látszik semmi de esetleg vetemedett tized mm-t, vagy egy ilyen törésnél esetleg meggyengült és hajszálrepedés lett benne. én szinte biztos vagyok benne, hogy a hengerfej se maradt teljesen ép de ha gondolod nézesd meg egy szakival, hátha. onnan lefelé meg nincs ami menthető. bontott hajtókarokat, dugókat, szelepeket, veztengelyt nem szerelünk be ugye (bár volt egy ismerősöm, ő vett passatba 2db! bontott dugót motorgenerálhoz (überlol) de meg is bánta ) esetleg olajpumpa, olajteknő de persze te tudod és az is kérdés mitől lett a baj.

ja karbi dolog megoldódott már nem kell, sőt úgy fest van 3db eladó
Péntek nem jobb?
nekem van minden zxr400 hoz tel 20-3577698
sziasztok!

van egy blokkom ami gyakorlatilag felrobbant menet közben, kiszakadt az oldala. most tetettem egy újat (32e km van benne) a mociba és elvileg az fasza is. szerintetek mit lehet megmenteni a kiszakadt oldalú blokkból? ahogy néztem a hengerfej nincs elrepedve.
Skacok!
Mivel pénteken dolgozom,ezért inkább JÖVŐHÉT CSÜTÖRTÖK KAKUCS!
KI jön?

üdv!
természetesen keihin cvk-d32 csak az állandó kapkodás
hello
SOS kéne egy zxr400 ép karburátorház v komplett is jó az 1. hengerhez (bár egyforma mind )kehini cvkd32. bármilyen megoldás érdekel. szerelték ezt sok típusba, sűrű darab, elvileg.
ide is írhat akinek lenne v privátba v telefon még jobb.
elrőe is köszi
pénteken melozom sajna,szombaton nem,most próbálom zsírozni a csütörtököt,bár necces.péntek sajna nemjó.de most nézem,csak pár napos lehülés lesz,vhogy csak összehozzuk
emberek itt vannak az elméletileg profi fotók lehet csemegézni http://www.fullframe.hu/kepek/...
Péntek?
Eszembe jutott nekem is hogy a héten tutkó idő lesz és nemkéne megkockáztatni a jövő hétre várást............Én vevő vagyok bármire,hétvégén a tömeg miatt nem kóser szerintem de akár az is megoldható részemről!multkor se voltak kevesen és mégis lehetett karcolni azér néha jót....nyilván nem uyganaz mint mikor az 5 haveroddal vagy csak a pályán de ez van.......Várom az időpontot satöbbit,nekem bármelyik időpont megfelel a héten!

hanem akkor meg nem de per pill semmi fuvarom nincs....
Okok!
Majd csörgök!

Lehet balcsira lemegyek a hétvégén az asszonykával. Akkor vasárnap csörgök. Örülök, hogy kezd összeállni a gép. Én is gondolkozom valami belső nagy felújításon. Magas a karter gáz. le is van kötve, de még így is képes a dugóban állva lefojani magát. Lehet valamelyik tömítés, vagy szelep kopott. Rosszabb esetben a dugó, vagy a henger.
Nem igazán vágom, hogy lehetne ezeket kideríteni. Csak szétszedéssel?

És vajon mennyibe kerülnek az alkatrészek.
Majd a légszűrő csere, meg a karbi szinkron is mond valamit remélem.

mizo
Nekem van első telóm komplett, meg egy 180-as km órám is, ami már nem tilt asszem...
Köszönöm szépen! Annyi helyen próbálkoztam már,hogy már a f.. ki volt.
kösz a képet,és hát jó az ötlet!
Nektek hétvége nemjó,mi?mert a cimbim akivel jönnék,az inkább hétvégén tudna eljönni.jövőéten állitólag szaridő lesz,lehet hogy a héten kéne gurulni.
F2tom,,ötlet,ellenvetés?
Ma lett először beindítva, kezd összeállni, de még karbiszinkron, meg nyalánkságok hátra vannak, a műtét sikeres volt, stabil az állapota...
Remélhetőleg holnap estére üzemképes állapotba kerül teljesen, full állapotban.
Szerdán viszont SZIN-re utazok, szal leghamarabb hétfőn tudunk összefutni, hétfőn viszont akár el is vihetem Pestre a légszűrőt, de majd megbeszéljük vasárnap vmikor hívjál fel esti órákban...
2 szösszenet a 08. ai menésről : O)) és igen remélem összeszaladunk kakucson!Ha nem is versenyezni,mer azér a szintem még nem éri el a tietekét,de pofázni mindenképp!

Na csoki!
Kawasaki szervíz
2040 Budaörs, Gyár u.2.
BITEP (Budaörsi Ipari Telep ha nem tudná valaki.. Premier outlet mellett)
szerviz@kawasaki.hu
06 23 886 908
(Kawasaki Big Bang)

Max Pestig, ha megrendeled behozom az alkatrészt, mert én is az ipari parban melózom...

Bye: Mizo
Szia Josee!

Visszajöttem Horvátországból.
Olvastam, hoyg még csak most sikerült összerakni a gépet?
Tesóm mondta, hogy hívott, és azt mondtad, ha jöcce, akkor majd szólsz. Ezek szerint nem maradtam le semmiről.
Majd ha valamikor ráérsz, akkor talizhatunk, én adiok neked ropogós jó magyar forintot, te meg a szűrőt

Ne menjetek horvátországba, ha roszz jeleket kaptok!
Alattunk meghalt egy Saab, majd defekt, le kellett vésni a csavart, majd csere, úgy hogx nem elérhető az emelési pont. Mindez az autópályán külföldön, egy csavarhúzó, és a kerékkulcs segítségével. No meg az emelő. Odaértünk + bordaszakadás, eső.

De ezek után legalább jó volt a hét.

Ha mindezt motorral kapja meg az ember, szerintem ott vet véget az életének...

Majd írj Josee!
barmelyik kurva kawasaki forgalmazonal..
Hol lehet egy kurva hengerfej tömítést szerezni? Valaki?!
Hali
Hát másodszori menet már egész jól sikerült , monnyuk sokat kellett előznöm az elején de aztán utána már tök jót tudtam menni , köridőt monnyuk még nem mértem majd inkább jövőre
Nekem elöl 15 hátul 45-ös. 1esbe 100 2esbe 140 3asba 175 és 190nél letilt
Kiszámoltam, áttétel szerint 6odikba tiltáson 250et menne ELMÉLETBEN.
De legalább jól fogyaszt
Benne vagyok bármikor