Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a versenycuccok járnak hozzá?ez a Kinczel csabi ex versenygépe....
Lett azóta nyulva a motorhoz mióta megvették?
......
Jajj de gyönyörű!
Én nemsokára tudok egy komplett zxr 400 blokkot...
Mit kéne segíteni amúgy angol ebayről?
A motorról amit lehet tudni:
ZXR 400
97-es, 33438 km van benne, új olaj, gyertyák, szép állapotban van.
Külföldi papírjai vannak, sportdob van hozzá, a dobon nem karcolások vannak, hanem egy tigris formájú matrica, csak a fényképező hülyén adja vissza a mintát, ezért olyan mintha karcos lenne.
Szép hangja van, egyben van a gép.
Külföldi papírokkal 500 ezer az ára. Holnap azt is meg tudom írni hogy papírosan mennyibe kerülne, mert holnap tudok konzultálni az illetővel aki árulja...
Nyah itt a gépezet...
kawazxr jön a szám vagy megkérded tőle mit kér mociért vagy megcsinálja nem lett nagy gond?:D
Megvan még igen, ma este töltök fel róla képeket, meg leírást...
Josee!
Mi újság a motorral amit ,mondtál? Meg van még?
Nem jött semmi info róla.
Köszi szépen.
Haj
Szia!

Háát az a helyzet, hogy én kb 1 óra múlva indulok Horvátországba.

Reggelre már ott leszünk, és a hétvégére érek vissza.
a telefonszámod a régi?
Bakker... Lehet le kell mennem hozzád Kecskemétre?
Tesómnak megadom a régi számod, hátha tudtok valami okosat egyeztetni, mert Ő pesten lesz.
Csak dolgozik, és nem biztos, hogy fog az én dolgaimmal foglalkozni.

mizo

(Ha más nem, akkor majd lemegyek jöv héten érte. De az lesz egy jó kis táv. Pestről)

Mizo
Csá!

Még Horvátország előtt el kéne boltolni a K&N légszűrőt nem?
Amúgy valszeg szerdán megyek Pestre, Pestszentlőrincre, de még nem biztos....
De ha nem jó, akkor Horvátország után is jó lesz...
érdekel persze add meg
szevasz tehivtál tegnap ezek szerint nos elkelt a mocim de a csávónál elszakadt a vezlánc ha érdekel irj ide és meg adom számát neked ugysem a mocija alényeg
Majd felteszem az enyémről is aképeket. Én egy kicsit designosabbat csináltam / ok. Még nincs kész teljesen. A héten Horvátország, aztán majd a hétvégén befejezem, és teszek fel képet. De amúgy a méretei nagyjából ugyan ezek 650 (hossz)*400(szélesség). Jah, én egy kicsit masszívabbat csináltam. 30x2 es, zártszelvényből heggesztettem. Plusz Obi / hasonló helayeken kapsz hozzá kerekeket is.
Még gondolkozom, hoyg olyanra fejezzem be, hogy a motort megemelve lehessen az emelőn tolni. De ezt szerintem nem nagyon használnám. Csak télen, hogy en a gumin álljon, meg szereléskor.

Jah, első emelőt csinált már valaki?
Kíváncsi vagyon menynire jó / rossza technikám

mizo
Köszi!
11807 -es hozzászólás!
Nézz be a ZX-6 R topikba
Sziasztok!

Csinálni szeretnék egy hátsó motoremelőt. Tudna valaki esetleg segíteni pár műszaki paraméterrel, hogy lenne ideális?
Értem. Akkor sok sikert az újjáépitéshez. Ha hamarabb nem, majd Május elsején megnézem megin a gépet
nem nem kaptam még semmit még rendőrség sem hívott... szóval még agyalnak
én meg úgy döntöttem megcsinálom vasat 230 ért már olyan motrot lehet venni hogy üzemképes csak csörög vez llánc 200 ért megkérem láttam eggyet amelyiknek a hajtókar kiköszönt elől azt abból megcsinálom az enyémet... vagy ha a leírt alkatrészeket vala összeszedi nekem a garázsból akkor inkább azokat veszem meg...
Heló
Mi a helyzet? Biztositótól kaptál már valamennyi pénzt?
sziasztok nah asszem meggondoltam magam megcsinálom zixit:D keresek donor motrot vagy akinek van sok alkatrésze gondolok itt ilyenre hogy első kerék tárcsákkal teleszkópok km óra fejidomtartó olaj vizhűtő leömlők................
HELP!
Zxr400 hoz kell hengerfelj tömítés? Egy telefonszámot kérnék ahonnan lehet szerezni! Megköszönném!
Josee!

Várom a képeket, és az infókat. Mi, hol, mennyi?Hátha...
Szia Josee!

Írj már rám légyszi a emptyspace@citromail.hu-ra.
Leírás a motorról, képek, ár, állapot stb.
Köszi