Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ááá de sajnálom pedig elmondtam neki h lekel cserélni és a hirdetésben is leirtam ha letvolnará lóvám márlecseréltem volna nameg h letvolna szerelő hu pedig még szerintem kurvajó erőbe volt a mocija
nem mert lehet hogy kell eggyik haverjának ha nem akkor beszélünk...
és árat nem modot vagy ilyesmit
nah beszéltem vele majd hiv ha eladó lessz részemre...
esköszöm h az előbb hivtam a 20-as on hivd ujra lehet h olajos a keze vagy valami
most hivtam 30 ason mondták hivjam 20 asona zt meg nem vette fel...
hahó itt vagy?
na figyu most hivtam fel azt mondta h megadhatom aszámát a 20-on eléred és majd meg egyeztek ha godolod most szedi szétfele
a neve tibi na azt nem tudom h eladja e vagy sem csak gondoltam h kérdezdmeg
legalább a nevét megmondhatnád vagy felhívhatnád hogy eladó e... tudsz rá vevőt még így is....
légyszives tájékoztas már h mitmondot a pacák köszi előreis
felhivot h szétszakadt a vezlánc ennyit tudok de szerintem kérdezd meg veszteni nem vesztesz semit 1 próbát megér
jah én azthittem tényleg eladó .... csak halottad hogy szétment nem biztos hogy eladja...
bocsi de nemvolt időm fórumot olvasni itt a tell szám:06203164408 ha ezen nemsikerül akor próbáld ezen::06304707512 nem tudom h mejiken éred el mert engem eről a két számrol hivott.
Szia, bocs hirtelen nem is néztem meg hogy a tiéd-e bocsi
Ezt a szatuna kft-t megnézem , meg azt hiszem nagyvas.hu-ról is lehet rá rendeleni valami hasonlót. Kéne nagyon mert a gyárinak sztem szinte semmi szélvédelme ( jó persze bebújva más )

Apropó pénteken kijön lime partyra? Ha a kawám is úgy akarja akkor most feljutok én is
Olaszból jött a motor, jó állapotban van a blokk is, nem zörög, nem csörög, villák is rendben, tárcsák sincsenek agyonkopva.
Ha 97-es akkor valszeg L7-es nemde?
Szép állapotban van, és motorikusan sincsen baja.
Valószínűleg azért vezérműláncot, meg feszítőket nem árt majd cserélni, mivel 30 ezer már benne van, és ha nem akar az ember úgy járni, mint a nemrég említett zxr 400-al, amit valaki itt eladott a fórumon.
Ez nem az én motorom, az enyém az adatlapomon van, egy ismerősömé ez a motor, ő árulja, ezért dobtam fel a fórumra, szal nem tom hogy hol lehetne bubis plexit szerezni, az én motorom az adatlapomon van...
Amúgy szerintem ebayről, vagy motorosboltból tudsz plexit szerezni, szatuna kft-től is akár...
Josee ez nagyon szép. motorikusan mit lehet tudni róla? ez nekem fontosabb mint az esztétika. Bukta vele? Volt törve? Honnan jött? német? olasz? svájc?
De szép motor és elgondolkodtató, pláne, ha fél év után nem kell rákölteni 3 kilót, hogy a blokk normális legyen. Tudom nem új motor, de nekem akkor is fontos a blokk, előprébb való, mint az esztétika. De nagyon szép motor, ez L3?
Illetve milyen állapotban vannak a telók, a féktárcsák, stb.
Köszi a válaszokat előre is!
Colortune üveggyertyát szeretnék rendelni, valószínűleg sínen vagyok, de azért köszi.
Szia nagyon szép a motorod ! Azt meg tudnád mondani hogy hol vettél rá ilyen bubis plexit? Én is tervezek valami hasonlót de csak ilyen víztisztát mint a tied
köszi
üdv: Simo
benzin kb.15e, gumi kéne 1 szett ami kibírja mert nekem csak xarok vannak, nevezést nem tudom, BR honlapján nincs fent az Endurance ára, de gondolom a szokásos DT tarifa lehet... vagy több igy röviden ennyi.. Na meg jó kondi de az nem pénzkérdés
Hát számold ki!megbeszéljük,gumit kel szerezni akkor,nevezés mennyi?
OFF: 2x30perc + race74kör... nevezés, benzin, gumi... számolj
minekazneked?
szépen megdrágulta gép:),de engem érdekelne az a versenyidom ami volt hozzá,mert az ha jólemlékszem nagyon patika volt.