Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ezt most még ki kell hagynom, nem leszek itthon sajna pedig mennék szívesen. majd legközelebb. egyébként ezt évente rendezik vagy, hogy?
Tudok egy nagyon szép ZXR 400-ast eladót, kockalámpás, L-es gép, 1997-es, 33 ezer kilóméterrel, sportdobbal...
Képeket tudok róla kb hétfő körül feldobni...
mér neheztelnék?megmaradt a bébim
amugy meg sok szerencsét a géphez,gyere 21.én kawa lime partyra hungaroringre,én ottleszek a vassal!
Az jó, akkor merenghetek tovább
egy 91es fekete H-t győrben
Melyiket vetted?...csak azért kérdem, mert én is nézegetek egyet, és ha azt vetted meg, akkor azon már ne gondolkodjak.
Geri megvettem a másik motort, csak gondoltam szólok. sajnálom de most ez fért bele anyagilag. megnéztem a videot is. jó kis anyag nem tudom miért szerénykedsz elég jól bánsz a vassal és tényleg nagyon szépen muzsikál. remélem azé nem neheztelsz rám

majd tolok fel képeket is róla csak nekem nincs gépem de majd csinálok. most csak attól rettegek, hogy ha szétborítjuk mit találok. most meg emiatt kell stresszelnem. shit
halo emberek holnaptól én is aktiv beszélgető leszek... még balatonon vagyok melózni, és nincs internet hozzáférés.. de pár nap és gyüvök ám :P üdv: Kakas
Angol ebay-ról vásárolt már vki? tudnátok esetleg segíteni? Üdv
• Sármellék Gyorsulás!
2009.08.16-án vasárnap 09:00 órától kerül megrendezésre Magyarország egyik legjobb minőségű pályáján Sármelléken a Fly Balaton reptéren a VII. Fly Balaton Gyorsulási Verseny és Xtrem Day!

Kapunyitás: 09:00
Gyorsulásra nevezés: 10:00-15:00
Döntők: 18:00

Néhány program...

-1000LE-s Chevy Nova Dragster
-Drift
-Drift taxi
-Streetfighter show
-Pocket race
-Lábad derby futóverseny 402 méteren

Belépő: 1400HUF
Nevezési díj: 1000HUF
Drift taxi: 3000HUF
nem, még nem. még hezitálok
Geri: köszi a linket de még nem tudtam megnézni, nem voltam annyit gép előtt, hogy ez lejöjjön (jó nagy csomag ) de ma otthon leszek megnézem.
Szia,

hat az sajnos nincs... 5.5-os van ketto is, de az nem jo neked...
Köcce szépen!

Valamikor minden képpen kinézek hozzájuk, és megbeszélem velük, hogy mennyibe fájna időben, és anyagilag is egy olajhűtő készítése a gépre.
Még egyszer köcce a linket.

Mizo

(Mocit megvetted már? Majd tegyél fel képeket, akár amikor szétborítod az első út előtt. Had lássuk hogy is néz ki belül :p)
ahogy látom megoldódni látszik a hűtő problémád de ha mégis kéne itt a link hátha másnak is jól jön 1x
http://www.freeweb.hu/autohuto...
Hi! 6"-os kawakereked is van?
Ok, a tied.
ha jól tudom a H volt 89-91 között és utána váltotta le az L 2001ig talán vagy vmi ilyesmi
jobb válaztás... ez szubjektív kinek mi számít, mi nem. próbálj ki minél többet, nézz meg annyit amennyit csak tudsz, és akkor már lesz összehasonlítási alapod. de ne azt nézd h melyikkel tudod hamarabb kiakasztani az órát mert lehet, hogy csak összetákolták, hogy guruljon még egyet és kész. láttam már locktite-al ragasztott főtengelyt (űberlol). állapot, hang nagyon fontos, ne csörögjön semmi, ne legyen horpadt/megrogyva a villaszár a kifliknél, szépen vegye a fordulatot és ugyan úgy ejtse is, ne dadogjon, lehessen csúsztatni a kuplunkgot, fékek állapota a másik komoly dolog, erre a tipusra 100e huf a féktárcsa előre a pár az nem olcsó dolog és ha kopott nincs mese cserélni kell, ne is üssön mert akkor megint csak csere van (azt úgy tudod mgnézni, hogy nagyobb ebességnél óvatosan belefékezgetsz és ha minden sima akkor jó de ha van vibráció akkor nem). a gép egyenes futása a másik dolog ami szerintem nagyon fontos, mert ha az nincs akkor nem csak rommá volt törve de szarul is csinálták meg és azzal a büdös életben nem fogsz tudni rendesen menni. egy ilyen korú motornál az olajfolyá szerintem megengedhető és könnyen javítható dolog de azé ne olajtócsába álljon mert az nem annyira jó már.stb. én pl jobban szeretem a teljesen stock gépeket amin még a kipu is gyári. de ez tényleg kinek mi.
Mátrafüred-Mátraháza, ha jol tudom ez a 24es ut. De csak ovatosan tul nagy forgalom, nem eleg jo ut, raadasul vannak akik osszekeverik a ringgel.
Srácok! Aki volt már a Mátrában motorozni: hova érdemes elmenni szétnézni vagy kanyarogni? Még sosem voltam, szombaton megyek.
Laci Köszi!

És melyik lenne a jobb választás? A H-sok mitha régebbiek lennének. Az L-esek jobban tetszenek, valamiért ez a dupla kerek lámpa nem tetszik.
Köszi a felvilágosítást! Még csak kezdő vagyok, ezért kérek segítséget, hogy kitanuljam ezt is.
Ha valaki tud eladó motort, az írjon már rám. A külső annyira nem számít, motorikusan legyen patent, meg telók stb stb. Az esztétika most másodlagos számomra.
Tanítsatok mesterek
én adok érte neked gyárit.
Szia, 18e, sajnos fektarcsam nincs hozza, es gyari fogaskerekem se...

Ellenben van egy 48-as alu lanckerekem, szivesen elcserelnem gyarira, vagy +1-esre
inkabb csak egyben, mert utana a maradekot a kutya sem akarja majd elvinni...
Csak maga azt a kis szivatókart eladnád róla? Vagy csak egybe adnád az egészet?
Szia! Mennyi forint? Esetleg tárcsával fogaskerékkel?