Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Eddig úgy írtam be mint kis tesó tulaj! De szomorúan és egyben örömmel közlöm hogy váltok és 400as tesót keresek mostmár nagy erővel! Eddig csak kérdezősködtem, tehát geri motorján kívül kinek van még eladó? E-mailban is lehet közölni a kingston05@freemail.hu címen!
Helló! Én csináltam:D. Ha tutsz várni max egy hónapot akkor tudok műanyagból is esztergálni.
"kb 1 hónapja vettem egy főtengelyt eggyik ismerős álltal hogy tud 25 000be eladót, szerelő szerint 100körül mozognak és annyiért is rakott bele még régebben egy ZXRbe.Ez nagyon megfogott, de bennemvolt hogy ugyan mibaja lehet...Kérdeztem a srácot hogy mi a baj vele, nem hiába ilyne olcsó.. erre, neeeem, nincs semmi baj vele csak hengerfejes lett a kawája és a blokk alkatrészeit eladja.
SZóban milliószor adott garanciát hogy tuti jó, hitegetett ezerrel hogy jó. Sajna rávoltam kényszírülve a postára mert ez pakson volt kb 250-300kmerre tőlem.
Pár nap mulva meg is érkezett, csávó hívott is hogy ugye hogy ő szart nem adott el stb stb nyaliszöveg.átta majd ki akadt. Hajtókaros részből egy körömnyi anyag levolt válva. Hagyne mondjamkuka az egész.. postával mindennel eggyüt 30 000kuka. Csávó nemvette vissza természetesen mert hát ő jót adott fel stb stb.. szarházi eggyik percbe aztmondta a főtengely milyen masszív anyag, másik percbe meg azt csipogta hogy biztos azért tört ki mert elejtettük, hagyne mondjam ott vált le egy rész ahol esélye se volt a földel érintkezni mert valami szar ottvan ami megvédte volna mert ez beljebb van."

ezt egy fotogalériám,ba írtam le cska kimásoltam neked:)
UHH! azzal a főtengellyel mi történt ha szabad tudni? kicsit mintha folytonossági hiányban szenvedne
ezen a héten eldől a dolog. ajánlgatnak egy 91es H-t. tényleg szép állapotban van, egyben van a gép 500pénzt kérnek érte de még nem tudom mi lesz de szerintem megveszem. vagy nem tudom a tiéd is nagyon csábít, sőt a legjobb vétel lenne mind közül de ahogy számoltam nagyon kicentizném magam anyagilag és az nem lenne túl jó. komoly dilemma ez. ne érts félre nem pofátlan alkudozó vagyok kiveséztük már a dolgot, hogy miért annyi amennyi. szal kb péntekre tervezek végleges döntést hozni de szólok mindenképp, hogy mire jutottam pro v kontra
üdv
A korrekt gyerek főtengelye, itt a kép amit kértél

Vissza van csomagolva ahogy küldte, nehogy megfázzon
ezekszerint vettél motort?
látom, köszi jó is lenne de én műanyagot keresnék, olyat nem tudsz esetleg? vagy vki más? hmm?
egyébként ez honnan van? mert nem nagyon találtam hozzá újat sehol
elküldtem!
nekem is keeeell a link főnök most olvasgattam vissza érdekel nagyon maiden333@freemail.hu köszkösz
Zsííííírrrr!

Nagyon jó. Simán oksa. Kíváncsi leszek az új dugók, meg az új belszerv hogy fog muzsikálni a gépben. Az enyém valahogy erőtlen. Lehet a légszűrő hiánya is közbe játszik. Most csak pár textilréteg van oda téve, hogy azért mégse csiszolja fel a por a hengereket.

Nagyon szépen köszi még egyszer az utánajárást.
Majd akkor még egyeztetünk, hogy hol, és mikor tudunk talizni.

Mizo
Megvettem a légszűrőt, 15600 forint lesz kb plusz minusz valamennyi, szerdán érek haza, ha minden jól megy. A motoromat még a héten összerakjuk, utána bejáratás keretében szerintem megoldható hogy akár Pesten összefussunk valahol...
Üdv
Éniiiiiiis videjooooo !Adatlapon elérhetőséég Csak azert kell hogy megnézzem hol a gyengéd aztam lime party-n elpicsazlak

Baz Gergő csak én nem kaptam meg azt a linket te gyerek? FASSZOm ezér rohantam haza osztrákból mint az őrült?

Hát hamar a joker09kukacfreemailponthu ra tessék már ellökni mer lesz kapsz!
1: ez egy Zxr400R
2:többiekről nemtudok nyilatkozni,én huztam neki,de igyis ha megméred,silány köridők voltak,a régebbiekhez képest-
3:egyszerü a fáma,ha jol figyelsz a videón,egyszer van olyan hogy egy 600assal fordulok együtt rá a célra,az picit elmegy,de féktávon meg kap.Kis kawám elég paprikásan megy de azért az uj 6osok elkalapálnak rendesen ha terelik őket szépen.
4.Erre a kérdésre lehet hogy tudok,de nem fogok,és nem is akarok válaszolni:D csajodat se méregeted mennyit izzad egy keményebb kufirc alatt tankolok amennyit kér.
5: versenygumi versenytempóra való,és zabálja az aszfalt durván.mondjuk kigyorsítások ezen a videón semmilyenek,igy annyira nem eszi.

A videóban 15. percben találkozok össze egy utcai zxr400al,elvileg zx4r ment ott ha jól emlékszem.célegyenesben.
Szia Josee!

Mikor jöcce haza? Meg tudtad venni a K&n légszűrőt?
Mert akkor valamikor jó lenne összefutni. Akár Budapesten, akár Kecskeméten. Pest nekem jobb lenne. Amúgy mennyibe fájt? Mennyi kp-t vigyek neked érte?

Mégegyszer köszi az utánajárást: Mizo
A videoval kapcsolatban azért egy-két dolgot nem értek :P Felmerült egy-két kérdés:)
1. Ez most 400ZXR?
2. Te vagy ennyire jobb motoros/bevállalósabb vagy a többiek nem húzták neki ennyire?
3. Nem előzött meg senki sem téged.... :P Pedig a célegyenesben azért a nagyobb, erősebb gépek elmennek nem? Vagy ilyen pici lenne a különbség? Ezt azért nem hiszem, de a 1.5 talán 2X ilyen erős gépek hol vannak, hogy nem értek utol az egyenesben? :)
4. Mennyit eszik ilyenkor a gép?
5. A gumik mennyire sínylik meg ezt a "versenytempós" motorozást?

Nem fárasztalak tovább :P
Helló! nekem van nézd meg a képeim közt rajta van a motor. ha érdekel akkor írj az adatlapon szereplő címre.
üdv. kitűnő a motorja, azért adom ennyiért mert nem árulgatni hanem eladni akarom, kitarthatnám 450-500 ra is de a kutyának sem kellene!
Szegény zxr milyet kapott Biztositó mikor és kb mennyit fizet erről tudsz már valamit?
zotya a motoron a következők sérültek
váz
első kerék
tárcsák
teleszkópok
olajhűtő
vízhűtő

olajszűrő
leömlők
generátorfedél
balos lábtartó
km óra fordulatszámmérő vízhőfokmérő
plexi
balos tükör
balos jobbos oldalidom
első lámpa
jobb kormánycsutka
kb ennyi ha ennél pontosabban kell akkor eggyesével lefényképezem most már lebontottam ezeket róla íme pár kép hogy hogy nézett ki a vas meg most hogy ...
jah és 240 ért meg 290 ért láttam donor motrot de én nem foglalkozok vele mert belízingelek egy gixert én minimum 200 000ért adom ittvannak nagyszervízről régi alkatrészei megtudom mutatni télen volt nagyszervízen 25kw van forgalmiban a többit meg tudod
Majd megmondom a kawásoknak hogy kirakom a gépem azzal a feltétellel, hogy alámraknak egy új 10est a lime arti erejéig
Amikor motorozás lesz, akkor mindenki ki fog gurulni arról a lezárt részről. Hétköznap fasza lenne, szólj ha tudsz valamit. Szerintem páran eljönnének tőlünk is.
nekem is inkabb a hetkoznap,hetvegen sok a melom.
majd beszeljuk akkor ossze a dolgot,jolenne egyutt korozni.
ma biztossa valt a lime party is,ugyhogy ott is talalkozunk.de ha kilesz allitva a geped,hogy motorozol?
hello
91es 400h-hoz tud vki eladó bukógombát? fontos lenne
köszi