Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ok köszi,majd szólok ha lesz vmi!
Ja de nem hirdetem úgyhogy nem minden áron eladó! de megbeszéljük ha érdekel.
Helló! nekem is van egy 25-Kw-s papirral! most lett teljeen felújítva (vezlánc, feszítő, szelephézag, karbiszinkron, tömítések) ha érdekl írj egy e-mailt. koza90@citromail.hu
motorikusan 200 at költöttem rá télen szóval ha komolyan érdekel írj kondorosi@msn.com ra
750 ről most leakcióztam 250 re:D veszel hozzá ezt azt 200 maximum 300 ból rendbe van kapva azt tudod hogy minden jó rajta
lupo itt az enyém 25 kw os papirral:D
sziasztok ,nem tudtok véletlenül egy értelmes 25 kw-os papirral egy zxr 400 ast? előre is köszönöm.
az enyémet is megkérdezheted:D igaz arra még 200 at rákell költeni hogy kész legyen :D de motorikusan tuti nem kell hozzányúlni
köszi az jólesz
kawazxr400 haveroknál körbekérdezek hogy nem e érdekel valakit 200-ba.... mióta nekem megvan a paripa mindenki ilyet akar venni errefelé :P
Van német ebayen pár váz, érdemes lenne megnézned, bár ha 45 ezer a papíros az jó ár nagyjából...
De ha behozod Németországból akkor még le kell papíroztatni?!
jogos az tényleg nm zxr váz sorry csak emlékezateből írtam nem néztem meg komolyabban. sajna, hogy nem tudja mit akar eladni
Nekem van egy eladó komplett első telóm, ha csak pályázáznál vele, arra jó, mert az a hibája van hogy eszi a szimeringet, kb szezononként ki kéne cserélned, mert le van pár helyen pattogva a villán a króm... De ha hazaérek akkor megbeszélhetjük, meg megnéznéd.
zx400 váz én ugynézem hogy az nem zxr váz ha jobban megnézitek látszik de találtam eggyet 40 ért forgalmival azis tetszik neked mi a baja a blokknak van baja ? azért adod el? mert nekem a blokkom sztem hibátlanul meguszta...
ja nincs papirja csak 1 olasz adásvételije
hello
most,h vasat keresek vázat láttam a vaterán 15e huf papírral szerintem van annak a srácnak más is ha érdekel. meg ahogy nézem lajosmizsei vagy, ott az a nagy motorbontó a műanyagosnál haverok akik vettek onnan cuccot azt mondták elég korrekt árakkal dolgozik a csóka. remélem tudtam segíteni
véres a torka vagy mi? :) vagy nincds papirja?
vedmeg az enyémet 1 komplet moci 2kilóba odadom csak most a számom: 06 30 285 0114
jah és valakinek elfekvőben generátor fedele? az fontos lenne
sziasztok
van valakinek elfekvőben egy váza meg egy komplett első futóműve? ha van irjon már rám mert lehet hogy érdekel lehet össszerakom annyira a vasat hogy bejárjak vele pályázni írjatok köszi
Jaja kormánygátló vagy kormány lengéscsillapító.. nemtom mi a pontos megnevezése ha jól emléxem 15ezer volt az ára...hát nemtom lehet egyet be is szerzek magamnak (pontosabban a motornak )
Simo90 ! Mitogerinek vannak kormány stabilizátorai... vagy nem tudom hogy vannak e még.. amik ezt a célt szolgálják.. mármint hogy megakadályozzák a rázkódást =)
köszi a választ!
Hát igen végülis jó dolog ez a kemény teló , pl előző motoromból (NSR) pont ez hiányoltam , annak annyira puha telóji voltak állandóan koppant a legkisebb gödörben is . Egyébként eddig csak jó tapasztalatom van a géppel : nagyon kezes télleg csak azt csinálja amit én szeretnék . kanyarban precíz, kigyorsításnál pedig ... fuuuuuuuuuuuuuuuuu komoly ... Végsebességét még nem próbáltam de sztem nem is az a lényeg (210 volt eddig a max )
ja ha valkit érdekel ilyen most a hangja meg csak úgy a gép: http://www.youtube.com/watch?v...
Hát az enyémnek a futóműve, de sztem az összesé betonkemény. Városban ráz meg pattog, nem túrázni való, de a tapasztalatom az, hogy akkor működik jól ez a futómű, ha kemény a tempó. Mert az a pattogós, rázós szerencsétlenség, ami miatt már nemegyszer odavágtam a tökeimet, kőkemény tempónál úgy működik mint az álom Egy csuklás, egy botlás, hintázás, semmi ilyen nincs benne. Ezt nemrég vettem észre, mikor betanultunk egy szakaszt, aztán elkezdtük kőkeményen nyomni, komolyan, mintha sínen húzták volna, úgy fordult mint az álom. Am ha a te ízlésednek mindenhol túl kemény, mivel nem állítható a nyomófokozat, tegyél bele hígabb villaolajat.
hello mindenkinek
eladó zxr400at keresek, rendszámosat és lehetőleg nem egy romot ha tudtok esetleg valakit vagy nektek porosodik egy a garázsban szóljatok légyszi. ide is benézek majd időnként vagy emailben is jó
köszi