Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mi volt a gond vele? és a jó?
egy 600as 130ba állt volan meg forgalombahelyezéssel tavaly öcsinek. jók ezek a 400asok..
zxr -re mennyi a kuplungbovden?
Akkor csak ennyi lenne a típushiba?
Ez nem is rossz akkor. Visszaolvastam és remélem nem kell majd sok alkatrész, ha ilyen gáz az ellátás. Ien motorbontók nincsenek? Hogy amíg nem jön meg az új addig se kelljen a garázsban nézegetni? :)
Jobban járnék egyébként egy küldölfről behozott motorral?
Olvastam, hogy innen valaki jár ki olaszba. Nekem mindegy honnan lenne, csak rendbe legyen a gép. Kb 100 ezer a forgalombahelyzése itthon, jól olvastam? Kint az autók is jóval olcsóbbak, gondolom a motorok is.
Annyira örülnék ha jövőre összejönne a dolog, irigyellek titeket! :)
Így van én is ezt tudom ajánlani, épp most veséztük ki a motort Acura számára... Számomra megbízható szép motornak bizonyult, nekem kb másfél éve van meg az enyém.. teljesen meg vagyok vele elégedve... adok egy két képet ma felraktam rá az idomzatot is, már a finishbe járok.. tükör plexi és kész is
Helló! Ha visszaolvasol 1-2 oldalt akkor az alkatrészárakról lesz vmi fogalmad. Többet énse nagyon tudok... Típusbetegségről csak annyit olvastam, hogy eszi a telószimeringet.
Sok az az 540 érte, nem? (mondjuk áll. függő is) Blokkban cseréltél valamit mióta nálad van? Mióta a tiéd? Az átírás mennyi volt kb? Még nagyon nem élem bele magam, majd január környékén elkezden nézegetni a hirdetéseket komolyabban(mondjuk nem mintha eddíg nem néztem volna ). Am sztem ha jó állapotban van 450-500 környékén simán elviszi valaki, tavasszal már emlékezni se fogsz rá .
Hát üdv mindenkinek itt!
Végre rátaláltam arra amit kerestem. Nos az a helyzet, hogy jövőre szeretnék egy ilyen motort venni. Sosem volt saját motorom, és jogsim sincs rá. Egyszer mentem egy ilyennel, és akkor nagyon megtetszett. A család és az ex tiltása miatt eddig nem lehetett motorom, de jövőre remélem összejön. Érdekelne minden erről a motorról. Utánaolvastam már ezt-azt, de itt remélem megkapom a legtöbb infot. Tudom, hogy mindeki dícséri majd, de a valós dolgok is érdekelnek. Szervíz, alkatrészellátás, típusbetegség/hiba, tehát minden. Mindenképp speed motort szeretnék, de elsőre ez bőven elég lesz nekem, még lehet, hogy sok is. Elsősorban a motor kinézete miatt esett rá a választásom, másodsorban az ára miatt. Mivel tisztában vagyok vele, hogy lehet egyszer-kétszer csúszunk majd, így egy drágább motor jobban megviselne, és azt a plusz összeget inkább a bukóra, csizmára, protectorra, egyebekre költöm.
Nagyon szép a motor, iszonyatosan tetszik.
Ha nem akarjátok, hogy itt legyen untatva a nép a számotokra már unalmas dolgokkal, akkor emileket is szívesen várok a : emptyspace@citromail.hu ra.
Előre is köszi, remélem jövőre már motortulajként írok ide, természetesen jogosítvánnyal.
A fikázók ne találjanak be, inkább másra fordítsák az idejüket, nem vagyok kiváncsi rájuk.
Peace!
Jelentkező nincs, majd ha érdekel szólj, én használgatom, mivel kenyeret nem kér, ezért nem fontos eladnom' Csak szolj és meg kukkanthatod A fórumot elolvastam, e sgusztustalan hogy milyen emberek vannak, ezer szazalek a legtöbb okoskodo csak képen latott motort! A blokkod ha elado lesz kivancsi vagyok az árára, ezer éve go-kartba keresek valami blokkot!
Van egy cikk kfdt balesetéről:

http://baon.hu/bacs-kiskun/kek...
Ér
demes elolvasni a kommenteket...
Micsoda nevetséges emberek vannak manapság, meg mennyi a sok nagytudású komolyan
170/60 nekem már volt fenn, most a gyári 160/60 van fenn, és klasszisokkal jobb mint a 170-es...
srácok, mi a váltó mérete 160/60-as keréknek (fölfele 170/60)?
Hát hurrá!
éééés igen igen igen ismét működőképes a vas
engem erdekel, ha eladod. majd szolj ha aktualis.
400-600 igensok különbséggel jár...

papiros blokk 90ezer körül jár.. + a többi.. 150et szerintem szemrebbenés nélkül kérhetsz érte...
sziasztok szerintetek mennyiért birom elpasszolni a mocimat? képeket elnézve tanktól hátrafele nem sérült eleje peresze KO meg váz is meg hűtő de blokkja sztem jo.. kb 100 150 e?
Ha tavaszig nem sikerül eladnod, akkor lehet meglesem. Bár nemhinném hogy addíg meglesz...
Jaja, mar csak aha szamokat nezzuk, egy 400as zxr 60+ lo, egy 600-as gyorsasagi 120+, tehat jah, ha meg megis a 250-es mellett dontesz az enyem elado se festes, se semmi nem kell Persze ez nem a reklam helye.... Am tudja valaki, 250-400-asra lehet kapni ules pupot?
Igen még nem volt egyikhez sem szerencsém. Degyorsan megleptetek:D. Multkor kérdeztem ezt de nem válaszolt rá senki , így kútfőből okoskodtam...
mondjuk egy 400as zxrről egy 600as akár k2es gixxerre. Aminél zxrnél koppot húzol ott a segged a földön
"400 után meg 600 az nem hinném hogy nagy újdonság lenne"

Erre majd rájössz mikor ráülsz egy 400ről a 600-ra! eléggé meglepödsz majd!
400 után nem újdonság a 600? Akkor te még nem ültél egyiken sem Próbáld ki és megtudod hogy Újdonság
Hát igen, nem értek hozzá, meg valószínű a türelmem se lenne elég... Azon gondolkodok lehet elég lenne egy 250es motorka kezdetnek(ugye csak simsonoztam kb 1 nyarat, azt is vagy 8éve ), főleg hogy 1 600as vmi mindenképp kellene(vmiért megfogott ez a ccm kategória, meg azt hiszem annál nagyobb biztos nem kellene) 400 után meg 600 az nem hinném hogy nagy újdonság lenne... Ilyen esetben viszont a zxr mellett játszik még az fzr(bár nemsok esélye van neki).
Na de sebaj, mire összeszedem a keretet, addígra megszületik a döntés is.
nekem csak fekete-kék ugyebár... kb 1 hónap volt az idomok elökészitése... meg 2 hét mire tényleg le birtam festeni... festék nem drága.. 2500 / deci.. az meg attol függ hogy mekkora felületet festesz az adott festékkel.. stb

mellesleg ez szintöl is függ.. fekete 2500 / dl a lime zöld az 3500 / dl.. a fliphop festék meg 50ezer

jhaaa és ha nem értesz hozzá célszerűbb inkább elvinni és fizetni.. az garantáltan szép lesz..