Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Melyik Koso-t nezted? en tavaly vettem az 1000RR-re, mert nem volt "kedvem" gyarit venni horror aron, de az biztos nem 68 volt, hanem 40 korul...

mondjuk mire rafaragtam, azzal elment egy nap....
Előre is köszönöm :)
annyiért már motort veszel
gyáááá
kosot néztem , az rohadt jólnézki csak 2x olyna drága. 68 huf újba használtba még nemláttam
persze hogy ramegy, jo nagy hely van a fejidomnal. minden digit kmora kompatibilis a te spiralos oraddal. en a gsxr-t valasztanam az a legjobb. persze kek hattervilagitassal.
sziasztok tegnap voltam tőserdőbe volt egy zöld fehér zxr 400 as nem tom ki lehetett vele
ma kékesbe egerben voltunk azt sirok nál meg kaptam egy szöget :S úgy jöttünk haza
Helló! a kopás jelzős gumi érdekelne! mi az ára? ja és merre laksz vagy postai utánvétel megoldható? az idomokról van képed?
haveromé is ezt csinálta most vitte szerelőhöz ha valamit megtudok megirom! érdekes dolog
a ZXR-re rámegy mondjuk a zx10es vagy a gixxeré vagy bármelyik ilyen digit km óra?:D
Sziasztok! :)
Kis segítséget szeretnék kérni tőletek. 91-es Zx4r-em van. Ebben elvileg 91-es zxr 400 blokk található. A problémám a vízzel lenne . Rendszertelen időközönként megforralja magát tempótól és, távolságtól függetlenül. Van hogy 8 van hogy 160 km-t letudok vele menni gond nélkül, aztán vége.
Új a hűtő, nincs termosztát, vízgomba már kapcsolóra kötve, ventilátor megy, nem hengerfejes, jó a gyújtás. Mi lehet még ?
Előre is köszi a segítséget.
lejjeb árultam 165ös slicket,kép is van,olvass vissza.
zxr idomszett fényxezésre vár:22e
fényezett,kis sérüléssel 35e
06705540998
De igazából egybe szeretném mert nincs kedvem szerelgetni vissza az idomokat most épp pályára van alakitva!
Gyere le zalaegerszegre nézd meg megbeszéljük! minden megoldás érdekel végülis!
Szia! Engem érdekelne, csak nem tudom hol is vagy pontosan? A másik meg hogy én nem pályáznék, szóval pálya idom nélkül, bukó gombával, meg sport lengés csillapítóval mennyi lenne az ára? Vagy csak egyben eladó?
lehet de csak ha egybe nem viszik el
1-2 hét múlva kiderül
Helló raki79! Láttam a hirdetésed azt kérdezném h a pálya idomot külön nem adod el? ha igen kb mennyi lenne az ára? JA ÉS EZT MINDENKINEK ÍROM KERESEK 160AS SLIK GUMIT!
Már kész is van a gép?
Ez jó gyors volt...
énnem az tuti:) most nagyon eggybevan már:D kárlenne érte amit rááldoztam:)
De ha érdekel nézd meg nem fogsz csalódni benne!
vannak képek fent a használtautó.hu oldalon is meg a sportmotoron is
Értem, akkor nincs szét hajtva, ami nagyon jól hangzik, mivel elég barátságos az ára! A kingston05@freemail.hu-ra tudnál nekem küldeni pár képet róla?
5X voltam vele pályán! Csak kipróbáltam magam! Kérdezd meg MitoGerit milyen ő látta vele szoktam menni! És ráadásul motorsazerelő is!Motorikusan kifogástalan Talán egy szelephézag állitás ráférna de ennyi!